از دست دادن زمین-بر اساس مهره داران شتاب

در سال 2015 استنفورد زیست شناس پل ارلیک مستروف یک مطالعه اعلام جهان ششمین انقراض جریان بود. پنج سال بعد, Ehrlich و همکاران در سایر موسسات را تیره و تار به روز رسانی: انقراض احتمالا نرخ بسیار بالاتر از آنچه قبلا تصور است و فرسایش طبیعت توانایی ارائه خدمات حیاتی به مردم است.

جدید خود را به مقاله منتشر شده در این هفته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومنشان می دهد حیات وحش تجارت و دیگر انسان اثرات باید از بین برود صدها گونه تحت فشار قرار دادند و بسیاری از بیشتر به آستانه انقراض در نرخ بی سابقه ای.

برای دیدگاه دانشمندان تخمین می زنند که در تمام قرن بیستم حداقل 543 زمین مهره داران گونه های منقرض شده رفت. Ehrlich و نویسندگان تخمین می زنند که نزدیک به همان تعداد گونه ها به احتمال زیاد برای رفتن منقرض شده در دو دهه آینده به تنهایی.

روند آبشاری اثر شامل تشدید سلامت انسان را تهدید مانند COVID-19 با توجه به محققان. “زمانی که بشریت exterminates جمعیت ها و گونه های دیگر موجودات آن را اره کردن اندام که بر روی آن نشسته است و از بین بردن قطعات کار از ما زندگی خود را-پشتیبانی از سیستم” گفت: Ehrlich های بینگ استاد جمعیت, مطالعات بازنشسته در دانشگاه استنفورد دانشکده علوم انسانی و علوم و عضو ارشد بازنشسته در دانشگاه استنفورد جنگل موسسه برای محیط زیست است. “حفاظت از گونه های در معرض خطر باید بالا به یک ملی و جهانی اضطراری برای دولت و نهادهای برابر آب و هوا اختلال به آن مرتبط است.”

این پژوهش در پی یک آوریل 7 نامه ای از یک گروه دو حزبی از سناتورهای اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بازار است که فروش حیوانات زنده برای مواد غذایی و غیر قابل تنظیم حیات وحش بازارهای, در میان دیگر اقدامات برای جلوگیری از تجارت غیر قانونی حیات وحش و حیات وحش محصولات.

بشر فشارهای مانند رشد جمعیت و تخریب زیستگاه حیات وحش تجارت و آلودگی و تغییرات آب و هوایی به شدت تهدید می کند هزاران گونه در سراسر جهان است. اکوسیستم اعم از صخره های مرجانی و جنگل های حرا به جنگل ها و بیابان بستگی به این گونه طولانی تکامل روابط خود را برای حفظ عملکرد و آنها را انعطاف پذیر برای تغییر. بدون این نیرومندی اکوسیستم در حال کمتر و کمتر قادر به حفظ ثبات آب و هوا, ارائه, آب شیرین, گرده افشانی محصولات زراعی و محافظت از بشریت را از بلایای طبیعی و بیماری است.

فرصت نهایی

برای درک بهتر انقراض بحران محققان در نگاه فراوانی و توزیع به شدت در معرض انقراض است. آنها دریافتند که 515 گونه از مهره داران زمینی — 1.7 درصد از تمام گونه تجزیه و تحلیل آنها — در آستانه انقراض معنی آنها کمتر از 1000 نفر باقی مانده است. حدود نیمی از گونه های مورد مطالعه کمتر از 250 نفر سمت چپ. بسیاری از بسیار گونه های در معرض خطر متمرکز در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری است که انسان متاثر تجاوز, با توجه به مطالعه است.

در علاوه بر این به افزایش نرخ انقراض از دست دادن تجمعی از جمعیت — فرد موضعی گروه از یک گونه خاص و محدوده جغرافیایی منجر به انقراض بیش از 237,000 جمعیت آن 515 گونه از سال 1900 با توجه محققان تخمین می زند. با کمتر جمعیت گونه ها قادر به خدمت عملکرد خود را در یک اکوسیستم است که می تواند اثرات ناهمواری. برای مثال زمانی که overhunting از سمور دریایی — اصلی درنده از اشنه دریایی-خوردن جوجه تیغی های دریایی — به رهبری کلپ مرگ آف در 1700s کلپ خوردن دریا گاو رفت و منقرض شده است.

“آنچه ما برای مقابله با جریان انقراض بحران در دو دهه آینده تعریف خواهد شد سرنوشت میلیون ها گونه گفت:” مطالعه منجر نویسنده خراردو کبللس یک محقق ارشد در دانشگاه خودمختار ملی مکزیک موسسه محیط زیست. “ما رو به ما فرصت نهایی برای اطمینان حاصل شود که خدمات بسیاری طبیعت ما را فراهم می کند نمی تواند به طور غیر قابل برگشتی دستکاری.”

از دست دادن از خطر انقراض موجودات می تواند یک اثر دومینو در گونه های دیگر با توجه به محققان. اکثریت قریب به اتفاق — 84 درصد — از گونه های با جمعیت زیر 5000 زنده در همان مناطق به عنوان گونه با جمعیت تحت 1,000. این ایجاد شرایط برای یک واکنش زنجیره ای است که در آن انقراض یک گونه بی ثبات اکوسیستم قرار دادن دیگر گونه های در معرض خطر انقراض است.

“انقراض نژاد انقراض” نویسندگان این مطالعه و نوشتن. از آنجا که این تهدید آنها برای همه گونه ها با جمعیت زیر 5000 ذکر شده به شدت در معرض خطر در اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست قرمز, پایگاه داده بین المللی مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به حفاظت از محیط زیست اقدام در مقیاس جهانی است.

به موقع پیامدهای

این یافته ها می تواند کمک به تلاش های حفاظت با برجسته کردن گونه ها و مناطق جغرافیایی است که نیاز به بیشترین توجه فوری. درک چه گونه در معرض خطر هستند همچنین می تواند کمک به شناسایی چه عواملی ممکن است مسئول برای افزایش نرخ انقراض.

در میان دیگر اقدامات این محققان پیشنهاد یک توافق جهانی منع تجارت گونه های وحشی. آنها استدلال می کنند غیر قانونی تصرف و یا شکار حیوانات وحشی برای غذا حیوانات خانگی و دارو های اساسی مداوم تهدید نه تنها به گونه های در آستانه بلکه برای سلامت انسان است. COVID-19 است که فکر را به سرچشمه گرفته و در خفاش ها و انتقال به انسان از طریق یکی دیگر موجود در بازار حیوانات است یک مثال از چگونگی حیات وحش تجارت می تواند صدمه دیده است انسان با توجه به محققان. آنها اشاره می کنند که حیوانات وحشی را منتقل بسیاری دیگر از بیماری های عفونی به انسان و حیوانات اهلی در دهه های اخیر با توجه به زیستگاه تجاوز و حیات وحش برداشت برای مواد غذایی است.

“آن را به ما به تصمیم می گیرید که چه نوع از جهان ما می خواهیم به ترک به نسل های آینده — پایدار یک یا متروک است که در آن تمدن ما ساخته شده است تجزیه و نه بر اساس موفقیت های گذشته گفت:” مطالعه coauthor پیتر کلاغ رئیس جمهور سابق از ایالت میسوری باغ گیاه شناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>