پدر و مادر اغلب قرار دادن آنها رابطه خود را در پشت رایتر به تمرکز بر روی کودکان خود را, اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که زمانی که همسران به یکدیگر عشق بورزند کودکان در مدرسه بمانند دیگر و ازدواج با بعد از آن در زندگی است.

تحقیقات در مورد چگونگی محبت بین پدر و مادر اشکال فرزندان خود را در دراز مدت نتایج زندگی نادر است به این دلیل که اطلاعات خواسته های بالا هستند. این مطالعه با استفاده از اطلاعات منحصر به فرد از خانواده ها در نپال به ارائه شواهد جدید. این مطالعه همکاری نویسنده توسط محققان در دانشگاه میشیگان و دانشگاه مک گیل در کبک منتشر شده در مجله جمعیت شناسی.

“در این مطالعه ما را دیدم که پدر و مادر ارتباط عاطفی به یکدیگر تاثیر می گذارد پرورش کودک بسیار است که آن اشکال فرزندان خود در آینده گفت:” همکاری نویسنده و U-M موسسه تحقیقات اجتماعی محقق ویلیام Axinn. “واقعیت این است که ما این نوع از چیزهایی که در نپال حرکت ما قدم نزدیک تر به شواهدی که این چیزها جهانی هستند.”

این مطالعه با استفاده از داده ها از Chitwan دره خانواده مطالعه در نپال. بررسی راه اندازی شد در سال 1995 و جمع آوری اطلاعات از 151 محله در غرب Chitwan دره. زوج های ازدواج کرده بودند مصاحبه به طور همزمان اما جداگانه و از آنها خواسته شد به منظور ارزیابی سطح از محبت آنها تا به حال برای شریک زندگی خود را. همسران جواب داد: “شما چقدر شما را دوست دارم (شوهر/همسر)? بسیار, بعضی, کمی, یا نه در همه؟”

سپس محققان به دنبال فرزندان این پدر و مادر برای 12 سال به سند خود آموزش و پرورش و زناشویی رفتارهای. محققان دریافتند که کودکان از پدر و مادر که گزارش آنها عاشق یکدیگر یا “برخی” یا “بسیار” ماند در مدرسه دیگر و ازدواج بعد.

“خانواده نیست فقط یکی دیگر نهاد. آن را مانند یک مدرسه و یا کارفرما. این محل که در آن ما نیز باید عواطف و احساسات” گفت: سرب نویسنده سارا Brauner-اتو مدیر این مرکز در پویایی جمعیت در دانشگاه مک گیل. “نشان دادن و ارائه مدارک و شواهد که عشق این جزء عاطفی از خانواده نیز این تاثیر را در زندگی کودکان است که واقعا مهم برای درک عمق خانواده بر کودکان است.”

نپال را فراهم می کند مهم زمینه به مطالعه و بررسی چگونگی روابط خانوادگی شکل زندگی فرزندان با توجه به Axinn. از لحاظ تاریخی در نپال پدر و مادر مرتب فرزندان خود را, ازدواج و طلاق نادر بود. از آنجا که 1970s شده است که در حال تغییر با بیشتر, ارتباط جنسی, ازدواج و طلاق هنوز هم نادر است اما در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

آموزش و پرورش نیز تبدیل به گسترده تر از 1970s. در نپال کودکان شروع به حضور در مدرسه در سن 5 و تکمیل مدرسه متوسطه بعد از کلاس 10, زمانی که آنها می توانند آزمون خود را به درآمد “School-Leaving Certificate.” کمتر از 3 درصد از همیشه-ازدواج زنان 15-49 به دست آورده بود یک SLC در سال 1996 در حالی که نزدیک به یک چهارم از زنان به دست آورده است SLC در سال 2016. سی و یک درصد از مردان به دست آورده SLCs در سال 2011. 2016 36.8 درصد از مردان بود.

محققان می گویند که خود را از بعدی سوال مهم خواهد بود برای شناسایی که چرا عشق به پدر و مادر آثار کودکان در این راه است. محققان حدس و گمان است که زمانی که پدر و مادر به یکدیگر عشق آنها تمایل به سرمایه گذاری بیشتر در کودکان منجر به کودکان باقی مانده در آموزش و پرورش دیگر. کودکان محیط خانه نیز ممکن است شادتر هنگامی که پدر و مادر گزارش دوست داشتن یکدیگر به طوری که کودکان ممکن است کمتر احتمال دارد به فرار به خود ازدواج. کودکان نیز ممکن است مشاهده پدر و مادر خود را به عنوان مدل نقش و دیگر به دنبال مشابه ازدواج.

این یافته ها هنوز هم ایستاده بود بعد از محققان در نظر گرفته عوامل دیگر که به شکل یک ازدواج رابطه زن و شوهر و فرزندان خود را انتقال به بزرگسالی است. این شامل طبقه-قومیت; دسترسی به مدارس; آیا پدر و مادر تا به حال ازدواج ترتیب; باروری از پدر و مادر و چه پدر و مادر تا به حال تجربه زندگی خارج از خانواده خود احتمالا تحت تاثیر ایده های غربی از آموزش و پرورش و معاشقه.

“نتیجه این است که این اقدامات از عشق باید مستقل عواقب بسیار مهم است” Axinn گفت. “عشق است نه بی ربط; تغییرات در عشق به پدر و مادر فراموش کرده اند یک نتیجه است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه میشیگان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی