که یک ارتباط بین فشار خون و میزان مرگ و میر بالاتر.

یک largescale مطالعه led توسط دانشگاه اکستر منتشر شده در سن و پیری و بودجه توسط NIHR تجزیه و تحلیل 415,980 سوابق پزشکی الکترونیکی از افراد مسن در انگلستان است.

در این پژوهش پس از برخی از کشورها باید تغییر فشار خون دستورالعمل به منظور تشویق پزشکان به اقدامات لازم برای کاهش فشار خون در تلاش برای بهبود سلامت است. انگلستان فشار خون دستورالعمل هستند در امن پارامترهای برای همه است. اما تحقیقات قبلی در نظر گرفته نشده تاثیر بر ضعیف افراد مسن که اغلب حذف شده از آزمایشات است.

این تیم نشان داد که مردم در سن 75 یا بیش با فشار خون پایین (کمتر از 130 / 80) افزایش یافته بود نرخ مرگ و میر در پیگیری نسبت به کسانی که با فشار خون نرمال. این خصوص در ‘ضعیف’ افراد که تا به حال 62 درصد افزایش خطر مرگ در طول ده سال ،

اگر چه فشار خون بالا و افزایش خطر حوادث قلبی عروقی مانند حملات قلبی آن را مربوط به افزایش مرگ و میر در ضعیف بزرگسالان بیش از 75. افراد مسن در سن 85 و بیش از این که به افزایش فشار خون و در حقیقت کاهش نرخ مرگ و میر در مقایسه با کسانی که با کاهش فشار خون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها ضعیف است یا نه.

جین Masoli یک متخصص امراض دوران پیری و NIHR دکترا محقق که رهبری این مطالعه را به عنوان بخشی از دکترای خود را در دانشگاه اکستر گفت: “در سطح بین المللی دستورالعمل های در حال حرکت به سمت تنگ, فشار خون, اهداف, اما یافته های ما نشان می دهد که این ممکن است مناسب ضعیف در افراد مسن است. ما نیاز به تحقیقات بیشتری برای تعیین اینکه آیا تهاجمی فشار خون کنترل امن است در افراد مسن و پس از آن که گروه بیمار ممکن است بهره مند شوند بنابراین ما می تواند حرکت به سمت شخصیتر مدیریت فشار خون در افراد مسن است.”

او افزود: “ما می دانیم که درمان فشار خون کمک می کند تا برای جلوگیری از سکته و حملات قلبی و ما نمی خواهد به هر کسی توصیه به توقف مصرف داروهای خود را مگر اینکه هدایت با دکتر خود.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اکستر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de