با استفاده از داده های ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر (PSP) یک تیم به رهبری توسط موسسه تحقیقات جنوب غربی شناسایی کم انرژی ذرات کمین در نزدیکی خورشید است که به احتمال زیاد نشات گرفته از باد خورشیدی تعاملات فراتر از مدار زمین. PSP جسارت نزدیک شدن به خورشید از هر قبلی کاوشگر حامل سخت افزار SwRI کمک به توسعه. دانشمندان در حال کاوش مبهم ویژگی های از خورشید برای پاسخ به بسیاری از سوالات از جمله چگونه برای محافظت از فضا مسافران و فناوری از تابش در ارتباط با انرژی خورشیدی حوادث.

“هدف اصلی ما این است که برای تعیین شتاب مکانیزم های ایجاد و حمل و نقل خطرناک بالا-انرژی ذرات از اتمسفر خورشید به سیستم خورشیدی از جمله نزدیک به زمین و محیط زیست” دکتر گفت: Mihir دسای یک ماموریت co-محقق در مجتمع علوم تحقیقات از خورشید (است ؟ است) ابزار مجموعه چند نهادی پروژه به رهبری محقق اصلی پروفسور دیو McComas از دانشگاه پرینستون.. است ؟ است که متشکل از دو ابزار پر انرژی ذرات ابزار بالا (EPI-Hi) و پر انرژی ذرات ابزار پایین (EPI-Lo). “با EPI-Lo ما قادر به اندازه گیری بسیار کم انرژی ذرات به طور غیر منتظره به خورشیدی محیط زیست است. ما در نظر گرفته تعاریف بسیاری برای حضور خود اما در نهایت مشخص شد آنها تفنگ سیگار کشیدن با اشاره به تعاملات بین سرعت و حرکت سریع مناطق باد خورشیدی که با سرعت بالا-انرژی ذرات از فراتر از مدار زمین است. برخی از کسانی که در سفر به سوی خورشید کاهش در برابر جزر و مد از فوران خورشیدی باد اما هنوز هم حفظ جای تعجب بالا انرژی.”

PSP که سفر در داخل 4 میلیون مایل از سطح خورشید است, جمع آوری, جدید, خورشیدی, داده برای کمک به دانشمندان در درک چگونگی خورشیدی حوادث مانند تاجی mass ejections تاثیر زندگی بر روی زمین است. در طول این افزایش بخشی از خورشید را در چرخه فعالیت ما ستاره انتشار مقادیر عظیمی از انرژی و ماده میدان مغناطیسی و الکترومغناطیسی تابش در قالب تاجی mass ejections (CMEs). این مواد یکپارچه خورشیدی و باد و جریان ثابت از ذرات منتشر شده از خورشید فوقانی جو است. بالا-انرژی خورشیدی و ذرات پر انرژی (SEPs) در حال حاضر جدی تابش تهدید به انسان کاشفان زندگی و کار در خارج کم مدار زمین و به فن آوری دارایی های مانند ارتباطات و علمی ماهواره ها در فضا است. ماموریت ساخت اولین-همیشه مستقیم اندازه گیری از هر دو کم-منبع انرژی جمعیت و همچنین خطرناک تر بالاتر-انرژی ذرات در نزدیکی خورشید و محیط زیست که در آن شتاب می گیرد.

هنگامی که خورشید فعالیت می رسد ارامش تقریبا در مورد هر 11 سال خورشیدی استوایی مناطق منتشر می کنند آهسته تر باد خورشیدی جریان سفر حدود 1 میلیون مایل در ساعت در حالی که قطب فوران سریع تر جریان سفر دو بار به عنوان سریع در 2 میلیون مایل در ساعت است. جریان تعامل مناطق (آقایان) ایجاد شده توسط فعل و انفعالات در مرزهای بین سریع و آهسته باد خورشیدی. حرکت سریع جریان تمایل به رسیدن به کندتر جریان است که سرچشمه به سمت غرب از آنها در خورشید تشکیل آشفته corotating تعامل مناطق (CIRs) است که برای تولید امواج شوک و شتاب ذرات نه بر خلاف کسانی که تولید شده توسط CMEs.

“برای اولین بار ما از مشاهده کم انرژی ذرات از این CIRs در نزدیکی مدار عطارد” دسای گفت. “ما نیز در مقایسه با PSP داده ها با داده ها را از استریو, یکی دیگر از انرژی خورشیدی کاوشگر. با اندازه گیری طیف گسترده ای از پر جمعیت و مرتبط داده ها با دیگر اندازه گیری ما امیدواریم که برای دریافت یک تصویر روشن از مبدا و فرآیندهای است که به سرعت این ذرات است. گام بعدی ما این است که برای یکپارچه سازی داده ها به مدل برای درک بهتر منشاء SEPs و مواد دیگر است. پارکر خورشیدی کاوشگر را حل بسیاری از گیج کننده علمی پرسش-و تضمین شده است برای تولید جدید را به عنوان به خوبی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه تحقیقات جنوب غربی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de