هزینه پایین تر و با دوام پنجره هوشمند تکنولوژی

محققان در دانشگاه کلرادو بولدر را توسعه داده اند یک روش بهبود یافته برای کنترل هوشمند طنتنج در ویندوز است که می تواند آنها را ارزان تر و با دوام تر از گزینه های فعلی در بازار است. این پژوهش به رهبری پروفسور مایک McGehee در دانشکده مهندسی و علوم کاربردی است شرح داده شده در یک مقاله جدید در این هفته در ژول و با استفاده از یک برگشت فلزی انباشت فرایند است که متفاوت از زمان استانداردهای صنعت.

“آنچه ما در حال انجام است و ساخت یک سلول الکتروشیمیایی. ما یک الکترود شفاف و یک الکترود با یونهای فلزی. توسط سوئیچینگ ولتاژ ورق های نازک فلزی بلوک, نور,” او گفت:. “آن را در همه چگونه افراد دیگر در حال دستیابی به همان اثر است.”

این مقاله توضیح می دهد که در جزئیات چگونه فلز را می توان سطوح بر روی یک الکترود شفاف برای جلوگیری از نور و سپس به پنجره شفاف دوباره با تغییر ولتاژ است. آن را به طور خاص به بررسی نحوه های مختلف الکترولیت ها را می توان با استفاده های مختلف حمایت از آنيون برای رسیدن به نتایج مورد نظر است.

McGehee گفت: پنجره هوشمند تکنولوژی اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم مقدار نور خورشید و گرما ورود از طریق صفحه اصلی و یا ویندوز بدون مسدود کردن نمایش. طنتنج اجازه می دهد تا برای بیشتر نور طبیعی از طریق صفحه اصلی ویندوز در حالی که هنوز حفظ حریم خصوصی و دارای پیامدهای مثبتی برای کاهش انرژی و تهویه مطبوع کنترل در خانه یا دفتر. با وجود درخواست تجدید نظر پویا ویندوز هنوز برای رسیدن به گسترده تجاری به دلیل بسیاری از مشکلات این کاغذ آدرس.

برای مثال این فرایند در نهایت به نتایج مطلوب تر رنگ های خنثی شیشه ای از فن آوری های دیگر و اجازه می دهد تا برای هر تنظیم شفافیت تمام راه را از 80 درصد رنگی را به 0 درصد و یا به طور کامل شفاف است. در حالی که بسیاری از ویندوز در بازار تنها می تواند تا 70 درصد طنتنج. این انتقال می تواند انجام شود به سرعت به عنوان به خوبی با 60 درصد کنتراست اتفاق می افتد در کمتر از 3 دقیقه است.

محصول نهایی نیز به احتمال زیاد کمتر از گران قیمت برای ایجاد از فن آوری های موجود. McGehee گفت: پتانسیل صرفه جویی در هزینه های سخت سنج, اما تولید ویندوز با استفاده از این فناوری نیازی به بزرگ ابزار خاص و دارای ظرفیت بالا — به این معنی که شیشه می تواند به سرعت در حال تولید.

دانشجوی دکتری و McGehee آزمایشگاه عضو تایلر هرناندز اولین بار است که نویسنده در این مقاله و این که این تیم در حال حاضر ساخته شده یک 1 فوت مربع پنجره با استفاده از این فرایند است. آنها در حال حاضر در حال اجرا ثبات و سایر آزمایشات و نتایج اولیه نشان می دهد در دراز مدت دوام با هیچ شواهدی از الکترود اچ که تنزل عملکرد کلی است و یک نقطه ضعف بزرگ برای نسخه های دیگر در بازار است.

ماشین تولید نیز علاقه مند به فن آوری در حالی که ساخت هواپیما بوئینگ در حال حاضر با استفاده از electrochromic ویندوز خود 787 Dreamliner.

McGehee حدس است که دیگر زمینه های کاربرد ممکن است شامل دوچرخه سواری عینک و یا عینک اسکی که شیفت با سرعت در حال تغییر شرایط نور است.

“این یک سوال است و روند گروه من شده است به دنبال برای برخی از زمان در حال حاضر,” او گفت:. “این مقاله به آدرس بسیاری از مشکلات این فناوری مواجه است و ما فکر می کنیم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت رفتن به جلو است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلرادو در بولدر. Original نوشته شده توسط جاش Rhoten. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>