لوسی تا به حال یک میمون مانند مغز

یک مطالعه جدید به رهبری paleoanthropologists Philipp انجمن و سیمون Neubauer از موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی تکاملی در لایپزیگ در آلمان نشان می دهد که لوسی گونه استرالوپیتکوس afarensis تا به حال یک میمون مانند مغز. اما طولانی رشد مغز نشان می دهد که — به عنوان مورد در انسان — نوزادان ممکن است تا به حال یک وابستگی به مراقبان.

گونه استرالوپیتکوس afarensis ساکنان شرق آفریقا بیش از سه میلیون سال پیش و اشغال یک موقعیت کلیدی در hominin درخت خانواده آن را به عنوان به طور گسترده ای پذیرفته می شود اجدادی به همه بعد hominins از جمله انسان اصل و نسب. “لوسی و نوع ارائه شواهد مهم در مورد اوایل hominin رفتار است. آنها راه می رفت راست به حال مغز است که حدود 20 درصد بزرگتر از کسانی که از شامپانزه ها ممکن است مورد استفاده سنگ تیز ابزار” توضیح می دهد که نویسنده ارشد زرسنای Alemseged از دانشگاه شیکاگو که هدایت Dikika زمینه پروژه در اتیوپی که در آن اسکلت یک استرالوپیتکوس کودک پیدا شد در سال 2000. “ما نتایج جدید نشان می دهد که چگونه مغز خود را توسعه داده و چگونه آنها سازمان یافته” می افزاید: Alemseged.

به مطالعه مغز و رشد سازمان در استرالوپیتکوس afarensis محققان اسکن فسیلی جمجمه از Dikika کودک با استفاده از synchrotron microtomography در اروپا Synchrotron Radiation تسهیلات (ESRF) در فرانسه. با کمک این دولت از هنر و تکنولوژی محققان نشان می دهد می تواند سن در مرگ با دقت از چند هفته.

علاوه بر این هفت نفر دیگر به خوبی حفظ فسیلی crania از اتیوپی سایت Dikika و هدر شد با استفاده از اسکن با وضوح بالا روش توموگرافی معمولی. چند سال زحمت کش فسیلی بازسازی و شمارش دندان رشد خطوط به همراه داشت فوق العاده حفظ مغز اثر از Dikika فرزند دقیق سن در مرگ و جدید endocranial حجم تخمین می زند و قبلا کشف نشده endocranial ویژگی های شناخته شده استرالوپیتکوس فسیل.

این داده ها روشن جدید در دو سوال است که باید مورد بحث بوده است: آیا شواهد برای انسان مانند مغز سازماندهی مجدد در استرالوپیتکوس afarensis? بود الگوی رشد مغز در A. afarensis بیشتر شبیه به شامپانزه یا انسان ؟

تمدید دوران کودکی

بر خلاف ادعای قبلی این endocranial چاپی از استرالوپیتکوس afarensis نشان می دهد یک میمون مانند مغز سازمان و ویژگی های مشتق نسبت به انسان است. اما یک مقایسه از نوزادان و بزرگسالان endocranial حجم این نشان می دهد بیشتر انسان مانند طولانی رشد مغز در استرالوپیتکوس afarensisبه احتمال زیاد به بحرانی برای تکامل یک دوره طولانی از دوران کودکی یادگیری در hominins.

مغز انسان مدرن نه تنها بسیار بزرگتر از کسانی که از نزدیک ما زندگی می کنند میمون بستگان آنها نیز سازماندهی متفاوت و نگاهی دیگر به رشد و بلوغ. برای مثال در مقایسه با شامپانزه ها انسان مدرن نوزادان یادگیری دیگر در هزینه کاملا وابسته به والدین برای مراقبت از دوره های طولانی تر از زمان. با هم این ویژگی مهم برای شناخت انسان و رفتار اجتماعی, اما خود تکاملی ریشه نامشخص باقی می ماند. مغز نمی fossilize اما به عنوان مغز رشد می کند و گسترش می یابد قبل و بعد از تولد از بافت های اطراف آن لایه بیرونی ترک یک اثر در استخوانی braincase. بر اساس این endocasts محققان می تواند اندازه گیری endocranial حجم و استنباط جنبه های کلیدی از مغز سازمان از برداشت از پیچش مغز در جمجمه.

تفاوت در مغز سازمان

یک تفاوت کلیدی بین میمون و انسان شامل سازمان از مغز جداری و لوب اکسیپیتال. “در همه میمون مغز به خوبی تعریف شده هلالی شيار تخمین قدامی مرز قشر بینایی اولیه از لوب اکسیپیتال” توضیح می دهد که co-دین نویسنده Falk از دانشگاه ایالتی فلوریدا یک متخصص در تفسیر endocranial چاپی. بعضی از آنها قبلا استدلال کرد که تغییرات ساختاری از مغز که منجر به در عقب (مانند انسان) قرار دادن هلالی شيار در endocasts از australopiths و در نهایت به از بین رفتن روشن endocranial تصور در انسان است. فرضی از جمله مغز سازماندهی مجدد در australopiths شده می تواند مربوط به رفتارهای بودند که پیچیده تر از کسانی که از میمون بزرگ بستگان خود (به عنوان مثال ابزار تولید mentalizing و ارتباط صوتي). متاسفانه هلالی شيار به طور معمول نمی تکثیر خوبی در endocasts وجود دارد حل نشده بحث در مورد موقعیت خود را در australopiths.

این فوق العاده خوبی حفظ endocast از Dikika کودک بدون ابهام تصور هلالی شيار در یک میمون مانند موقعیت. نیز تصويرهای توموگرافی کامپيوتری نشان می دهد که قبلا کشف نشده برداشت از یک میمون-مانند هلالی شيار در شناخته شده فسیلی از یک فرد بالغ استرالوپیتکوس فردی از هدر (A. L. 162-28). بر خلاف ادعای قبلی محققان نمی پیدا کردن شواهد برای مغز سازماندهی مجدد در هر استرالوپیتکوس afarensis endocast است که حفظ دقیق sulcal برداشت.

مجازی دندانپزشکی بافت شناسی

در نوزادان synchrotron تصويرهای توموگرافی کامپيوتری از دندانهای آن را ممکن است برای تعیین یک فرد سن در مرگ با, شمارش دندان خطوط رشد. شبیه به حلقه های رشد یک درخت مجازی بخش از دندان نشان افزایشی رشد خطوط بازتاب داخلی بدن و ریتم است. مطالعه فسیل دندان Dikika نوزاد این تیم دندانپزشکی کارشناسان پل Tafforeau (ESRF), Adeline لو Cabec (ESRF/موسسه ماکس پلانک برای تکاملی انسان شناسی) و تانیا اسمیت (گریفیث دانشگاه) محاسبه سن در مرگ 861 روز (2.4 سال).

“پس از هفت سال کار ما در نهایت تمام قطعات پازل را به مطالعه تکامل مغز رشد می گوید:” منجر نویسنده فیلیپ Gunz: “سن مرگ Dikika کودک و endocranial حجم endocranial جلد از بهترین و حفظ بزرگسالان استرالوپیتکوس afarensis فسیل و مقایسه داده ها از بیش از 1600 مدرن انسان ها و شامپانزه ها.”

طولانی رشد مغز

سرعت دندانپزشکی توسعه Dikika نوزاد گسترده بود که قابل مقایسه با شامپانزه ها و در نتیجه سریعتر از انسان مدرن. با توجه به اینکه مغز استرالوپیتکوس afarensis بزرگسالان بودند حدود 20 درصد بزرگتر از کسانی که از شامپانزه ها به Dikika فرزند کوچک endocranial حجم نشان می دهد یک دوره طولانی مدت از رشد مغز نسبت به شامپانزه ها. “حتی یک محافظه کار در مقایسه Dikika نوزاد کوچک-statured و کوچک مغز بزرگسالان مانند لوسی نشان می دهد که رشد مغز در استرالوپیتکوس afarensis شد طولانی که در انسان امروز” توضیح می دهد که سیمون Neubauer.

“اطلاعات ما نشان می دهد که استرالوپیتکوس afarensis تا به حال یک میمون مانند مغز سازمان است اما نشان می دهد که این مغز توسعه یافته بیش از یک دوره طولانی تر از زمان نسبت به شامپانزه ها” نتیجه گیری فیلیپ Gunz. در میان پستانداران به طور کلی نرخ های مختلف از رشد و بلوغ همراه با های مختلف نوزاد-مراقبت از استراتژی نشان می دهد که تمدید دوره رشد مغز در استرالوپیتکوس afarensis ممکن است مربوط به یک وابستگی به مراقبان. متناوبا آهسته رشد مغز نیز می تواند در درجه اول نشان دهنده یک راه برای گسترش انرژی مورد نیاز وابسته به فرزندان بیش از چندین سال در محیط های که در آن مواد غذایی است فراوان است. در هر صورت طولانی رشد مغز در استرالوپیتکوس afarensis ارائه یک اساس و پس از آن برای تکامل مغز و رفتار اجتماعی در hominins و به احتمال زیاد مهم برای تکامل یک دوره طولانی از دوران کودکی یادگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>