ریه عملکرد سیستم ایمنی بدن در کودکان و نوجوانان می تواند محافظت از شدید COVID-19

تفاوت در ریه فیزیولوژی و عملکرد سیستم ایمنی بدن در کودکان می تواند به همین دلیل آنها اغلب امان از بیماری شدید همراه با COVID-19 نسبت به بزرگسالان با توجه به اطفال و بزرگسالان پزشکان در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون (UTHealth) و Baylor College of Medicine که تیمی برای بررسی اختلاف.

دیدگاه کاغذ اخیرا منتشر شده در مجله آمریکایی فیزیولوژی ریه سلولی مولکولی و فیزیولوژی.

با توجه به این مقاله تنها در حدود 1.7 درصد از اول 149,082 موارد در ایالات متحده آمریکا شد نوزادان و کودکان و نوجوانان کمتر از 18 سال. نویسندگان اشاره کرد که کودکان زیر 18 سال را تشکیل می دهند 22 درصد از جمعیت ایالات متحده. تنها سه اطفال و میر شناسایی شد توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به عنوان از آوریل سال 2020 است.

“این عمیقا کاهش نرخ علامت عفونت بستری و مرگ فراتر از اهمیت آماری نیاز به بررسی بیشتر و ممکن است نگه دارید و کلید شناسایی عوامل درمانی” نویسندگان نوشت.

آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2s نام ACE2 هستند درب اجازه می دهد که SARS-CoV-2 رمان کروناویروس که باعث COVID-19 تا وارد سلولهای بدن. کودکان به طور طبیعی باید کمتر ACE2 در ریه ها بیش از بزرگسالان است.

“ACE2 مهم برای ویروسی ورود و وجود دارد به نظر می رسد کمتر از آنها در کودکان, چرا که آنها با افزایش سن” گفت: Matthew Harting, MD, MS, استادیار در بخش جراحی اطفال در McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth اطفال جراح با UT پزشکان و نویسنده ارشد این مقاله است. Harting نیز مدیر اطفال ECMO برنامه ارائه پیشرفته قلبی و حمایت های تنفسی در کودکان یادبود هرمان بیمارستان.

در علاوه بر این به کمتر ACE2 گیرنده نویسندگان توجه داشته باشید سیستم ایمنی بدن کودکان در پاسخ به ویروس متفاوت تر از بزرگسالان ترک کمتر فرصت برای بیماری شدید در کودکان مبتلا به. چندین مکانیزم های مختلف در پشت این تفاوت ها از جمله حفظ و نگهداری از سلول های T در کودکان که قادر به مبارزه با و یا محدود کردن التهاب است.

“T-سلول های ویروسی پاسخ و همچنین ایمنی بدن مدولاتور پاسخ. در موارد شدید بالغ COVID-19 بیماران دیده ایم که کسانی که T-سلول ها کاهش می یابد بنابراین توانایی برای مبارزه با این ویروس نیز کاهش می یابد. در بچه ها کسانی که سلول های T به نظر می رسد به حفظ شود, به طوری که آنها هنوز هم قادر به جلوگیری از این ویروس گفت:” هری Karmouty-Quintana, دکترا استادیار در بخش بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی در McGovern دانشکده پزشکی و همکاری نویسنده این مقاله است.

بافت ریه در کودکان به طور طبیعی دارای غلظت بالاتر از تنظیم کننده سلول های T. بیماران با سطوح بالاتری از سلول های T نیز بالاتر از سطح اينترلوکين 10 (IL-10) همچنین شناخته شده به عنوان انسان سايتوکين سنتز فاکتور مهار کننده ضد التهابی سايتوکين.

“IL-10 را مهار التهاب اجزای دیگر مانند IL-6 که مضر هستند. بزرگسالان تمایل به تجربه hyperinflammatory دولت که در آن بچه ها نیست” Karmouty-Quintana گفت. “در مطالعات بالینی در موش IL-10 نیز نشان داده شده است به کاهش سن.”

این مقاله یافته های ساخته شده ممکن است از طریق همکاری در یک گروه چند رشته ای ساخته شده از اطفال و بزرگسالان پزشکان و دانشمندان در جراحی اطفال, adult, مراقبتهای ویژه نوزادان و زیست شناسی مولکولی.

“ما به عنوان پزشکان باید به چالش کشیده شده است با این پرسش که چگونه به درمان COVID-19 و ما در حال یادگیری در زمان واقعی گفت:” کل Akkanti, MD, دانشیار انتقادی مراقبت پزشکی با McGovern دانشکده پزشکی توسط پزشک متخصص در بخش های مراقبت با یادبود هرمان-پزشکی تگزاس و مرکز و مطالعه همکاری نویسنده است. “من می دانستم که به کشف کردن بهترین راه برای درمان بزرگسالان ما نیاز به یک تیم با هم برای رسیدن به پایین چرا کودکان بودند در امان بودن از بیماری شدید مربوط به virus. بنابراین من رسیده به دکتر Karmouty-Quintana و ما با همکاری دکتر Harting و دو نفر دیگر از پزشکان در مرکز پزشکی تگزاس برای شروع بررسی است.” Akkanti نیز می بیند بیماران ریوی در UT پزشکان.

“همکاری مانند این بین بزرگسالان و کودکان ارائه دهندگان واقعا مهم است و این بیماری برجسته که در آن ما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند زمانی که ما به مقایسه راه آن رفتار در بچه های جوان با افراد مسن,” Harting گفت. “حتی در حال حاضر که ما در حال یادگیری در مورد درمان ما شاهد افراد جوان رسیدگی به این بیماری بهتر از افراد مسن است. حرکت رو به جلو و پزشکان و دانشمندان نیاز به همکاری چند رشته ای برای ادامه یادگیری — این فقط یک گام در مسیر درست برای حمله به این ویروس است.”

Krithika Lingappan, MBBS, اولین نویسنده این مقاله و جاناتان دیویس MD یک شرکت و نویسنده. هر دو Lingappan و دیویس در حال دستیار اساتید اطفال در کالج پزشکی بیلور و neonatologists با بیمارستان کودکان تگزاس.

به عنوان یک نتیجه از همکاری این تیم آغاز شده است یک مطالعه جدید با استفاده از نمونه خون از بيماران در مراحل مختلف COVID-19 به ادامه برای درک چگونه برای درمان ویروس و نابرابری در پیشرفت بیماری بین کودکان و بزرگسالان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de