لنفوم را در مسیر های مختلف نشان داد

ایجاد عروق خونی جدید یک فرآیند به نام رگ زایی برای تومور در غدد لنفاوی متفاوت است برای تومور در سایر نقاط بدن مانند روده یا ریه یک تیم از حداکثر Delbrueck مرکز پزشکی مولکولی در انجمن هلمهولتز (MDC) گزارش در مجله تحقیقات سرطان. دانشمندان از MDC آزمایشگاه دکتر آرمین Rehm دکتر Uta Höpken و استاد هولگر گرهارد درگیر شدند در این پروژه است. تیم شناسایی به طور بالقوه درمان موثرتر اهداف به سرعت رشد تومور برای بیماران مبتلا به لنفوم.

لنفوم سرطان سیستم لنفاوی که شامل گره های لنفاوی و طحال و مغز استخوان. بیماران مبتلا به لنفوم با شاخص افزایش رگ های خونی توسعه معمولا کمتر شانس زنده ماندن. آنها همچنین نمی پاسخ خوبی به درمان است که باید با موفقیت مهار رگ های خونی توسعه در دیگر انواع سرطان.

“ما فرض است که تومور در غدد لنفاوی به طور کامل متفاوت از تومورهای جامد به این دلیل که گره های لنفاوی ارائه چنین حمایتی ریز محیط برای خون به عهده سلول های تومور,” دکتر گفت: Uta Höpken که سر MDC را Microenvironmental مقررات در خود ایمنی و سرطان آزمایشگاه. هنوز هم آن را “کاملا تعجب آور است که هیچ یک از مظنونین درگیر شدند,” گفت: دکتر آرمین Rehm که منجر MDC را ترجمه Tumorimmunology آزمایشگاه.

از بین بردن مظنون

رگ های خونی در اوایل لنفوم غیر منتظره ای متراکم و نامنظم با تعداد زیادی شاخه تر از مشاهده خون در عروق سالم گره های لنفاوی. الگوی انشعاب مشاهده نشده است در تومورهای جامد در آلوده گره های لنفاوی و یا در حال توسعه بدن که به طور معمول سایت های دیگر از neo-رگ.

به کشف منحصر به فرد سيگنالي است که این توسعه به تیم زد تجزیه و تحلیل با استفاده از مدل های موش تراریخته است که توسعه لنفوم و همچنین موش کاشته با لنفوم سلول های سرطانی. آنها در نگاه الگوهای بیان ژن را به ببینید که کدام ژن ها و پروتئین ها فعال ترین در مراحل اولیه توسعه تومور.

مجرمان معمولا دخیل در تومور — التهاب سطح اکسیژن و سیگنالینگ بین پایه و نکته از رگ های خونی به نام شکاف سیگنالینگ — نشان نمی دهد تا در نتایج.

موفق بلوک

یک گروه از پروتئین ها به نام فاکتور رشد اندوتلیال عروقی (VEGF) در نظر گرفته اولیه رانندگان عادی رگ های خونی و توسعه و همچنین رگزایی در تومور. در اکثر توده جامد تومورهای VEGF-A پروتئین واسطه این روند در رابطه با گیرنده آن به نام VEGFR-2.

در مراحل اولیه لنفوم تیم کشف VEGF-C است که فعال ترین پروتئین است. هنگامی که آنها سعی در مسدود کردن گیرنده VEGFR-2 مهار VEGF-C فعالیت هیچ چیز تغییر کرده است.

اما هنگامی که محققان مسدود مختلف گیرنده VEGFR-3 رگ های خونی رشد قابل توجهی کاهش یافته است. آنها همچنین قطع یک گیرنده برای یک پروتئین کوچک به نام lymphotoxin است که معمولا مورد نیاز برای عادی غدد لنفاوی توسعه نیز کمک کند رگ.

این تیم با استفاده از دو دارو که در حال حاضر مورد تایید برای استفاده بالینی در اختلالات خود ایمنی به مهار مسیرهای. آنها تایید درمان نیز در سلول های انسان است. در حالی که پزشکان خود را, محققان امیدوارند که این درمان می تواند گرفته شده برای آزمایش های بالینی به منظور بررسی اثربخشی آن در بیماران انسانی. “اگر چند سلول های سرطانی زنده ماندن شیمی درمانی ممکن است آن را ممکن است برای جلوگیری از عود با پرداختن به این مسیر با طب” Rehm گفت.

از شروع

از ویژگی های کلیدی این مطالعه زمان. محققان ترسیم آنژيوژنز در اولین دوازده روز پس از سلولهای سرطانی حمله گره های لنفاوی. این به آنها یک فرصت منحصر به فرد برای رعایت اوایل “تداخل” و یا تعامل بین سلول های تومور و غدد لنفاوی ریز محیط. تنها پنج تا ده درصد از غدد لنفاوی سلولها سرطانی و در حال حاضر غدد لنفاوی شد و در حال بازسازی. “تغییرات ما شاهد رخ می دهد خیلی زود و با سرعت بسیار پایین تومور بار” Höpken گفت.

تصویربرداری اولیه این تغییرات در رزولوشن بالا ارائه یک چالش است که نیاز به مقدار زیادی از سعی و کوشش. “لنفوم سلول ها به طور گسترده ای توزیع شده در سلول های درون بسیار compartmentalized غدد لنفاوی گفت:” لوتز منزل, co-اولین نویسنده و post doc در ترجمه Tumorimmunology آزمایشگاه. “پیدا کردن لنفوم ناشی از بازسازی از استروما زمانی که مناطق دیگر از غدد لنفاوی بی پیرایه باقی مانده اغلب تبدیل به یک جستجو برای ‘سوزن در انبار کاه’ در زیر میکروسکوپ.”

این تیم تأکید بر اهمیت حیوانات برای این کار. چنین مطالعه ممکن است با بیماران انسانی چون آنها هنوز از نشان دادن علائم. “حیوانات ارائه مزیت برای دیدن آنچه در جریان است در آغاز بیماری به جای پایان” Rehm گفت. “Organoids به سادگی به اندازه کافی توسعه یافته به تقلید تعامل میان بسیاری از انواع مختلف سلول در مجتمع غدد لنفاوی و بافت.”

این گروه قصد دارد برای ادامه بررسی روابط بین سلول های تومور و غدد لنفاوی ریز محیط و ببینید که اگر تک سلول ترتیب می دهد و حتی بیشتر در مورد رگ روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر