عمده سرطان موسسه شکایت خود را محققان بیش از کاهش تدریجی’ بودجه

پل میشل (سمت راست) یکی از شش محققان تحت پیگرد لودویگ موسسه تحقیقات سرطان برای کاهش تدریجی پایین کمک های مالی خود را.

دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو

وی از سوی مامورین که منجر به سرطان حامی مالی است کاهش حمایت خود را در “غیر اخلاقی و بی پروا” راه شش برجسته سرطان محققان در دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو (UCSD) باید طرح دعوی در دادگاه برای وادار کردن آن به ادامه سطح فعلی آن پشتیبانی می کند. کت و شلوار واصل بی سر و صدا در نوامبر سال 2019 و اصلاح در هفته گذشته معتقد است که لودویگ موسسه تحقیقات سرطان (LICR) است که به تدریج نقاشی کردن کمک های مالی خود را برای پیشگیری از سرطان و درمان تحقیقات به شش شاکیان به منظور بستن آن 29 سال سن دیگو شعبه توسط 2023.

در یک بیانیه LIRC تایید آن توسط پیچ در پیچ پایین سن دیگو شعبه—اما تاکید کرد که “[i]n اجرای این تصمیم لودویگ موسسه ارج نهادن به تعهدات قراردادی خود را.” LICR همچنین گفت که قصد دارد برای پاسخ به طرح دعوی در دادگاه خاص اتهامات “در دوره به دلیل.”

شش شاکیان همین کلیولند Arshad دسای ریچارد Kolodner پل میشل کارن Oegema و بینگ رن در درجه اول مطالعه تومور زیست شناسی و ژنومیک سرطان, هر چند برخی از کار به طور گسترده تر از جمله کلیولند است که شناخته شده برای پژوهش در بیماری هانتینگتون. در علاوه بر این به کمک های مالی از LICR آنها دریافت حمایت قابل توجهی از موسسه ملی بهداشت کالیفرنیا موسسه پزشکی احیا کننده که دستیابی به موفقیت جایزه و منابع دیگر.

LICR, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در شهر نیویورک و زوریخ در حال حاضر نظارت نه مراکز تحقیقاتی در دانشگاه ها و پژوهش بیمارستان ها در سراسر جهان از جمله هفت در ایالات متحده است. با توجه به آمار و ارقام از این موسسه در آن متعهد شده است حدود 2.5 میلیارد دلار برای تحقیقات سرطان از زمان تاسیس آن در سال 1971. دانشمندان مشغول به کار در مراکز تحقیقاتی شرکت-استخدام به عنوان عضو هیات علمی از LICR و خود را میزبان موسسات با LICR بخشی از بودجه دانشمندان کار می کنند. در بازگشت LICR را بدست آورده و درآمد حاصل از حق ثبت اختراع و صدور مجوز موافقت نامه های مربوط به دانشمندان کار می کنند. سن دیگو شعبه است توسط UCSD. با توجه به آمار و ارقام ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه بین 2013 و 2018, LICR ارائه شده دانشگاه بین $11.5 میلیون و 13.2 میلیون در سال از جمله بیش از 3 میلیون دلار سالانه برای فعالیت های پژوهشی.

جرمی غنی یک مغز و اعصاب-متخصص در UCSD دانشکده پزشکی است که همکاری با LICR دانشمندان می گوید: شاکیان به قربانیان یک رابطه بين UCSD و LICR شده است که در یک “مارپیچ رو به پایین” برای سال. دانشگاه, او می گوید نمی بینم لودویگ “به عنوان یکی از خود را دارد.” رابطه رو به وخامت است fomented شک در مورد که در آن دانشمندان وفاداری دروغ می گوید. “متاسفانه برای محققان آنها بین دو نهاد” او می گوید. “این یک چیز غم انگیز برای تحقیقات سرطان. دشمنان ما یکی نیست اما سرطان است.”

این طرح دعوی در دادگاه واصل شش هفت محققان اصلی در این شعبه می گوید که LICR هیئت مدیره گفت: شاکیان در مارس 2018 جلسه که در آن برنامه ریزی شده به این شعبه در پایان سال 2023, زمانی که محققان پایان قرارداد. شکایت می گوید که LICR به اطلاع محققان آن را “تحمیل قابل ملاحظه ای کاهش سطح بودجه در ابتدای سال 2019” و ارائه “کاهش تدریجی بودجه پژوهش” در حالی که دانشمندان دگرگون تحقیقات خود را برنامه های دیگر. پس از سال 2016 LICR بسته شده است شاخه های در بروکسل ملبورن, São Paulo, استکهلم و اوپسالا.

با کاهش تدریجی بودجه خود را به شاکیان استدلال می کنند LICR است نقض قرارداد خود را به “آینده ارائه حمایت مالی به صورت مداوم فعال انجام تحقیقات پزشکی’ نسبت به یک درمان برای سرطان در UCSD.” شاکیان از دادگاه درخواست را LICR ادامه کمک های مالی خود را برنامه های تحقیقاتی از طریق 2023 در سطح قابل مقایسه با سال های گذشته است. آنها همچنین به دنبال حقوق مالکیت معنوی آنها تولید شده اند که می تواند به جلوگیری از LICR از تشکیل پرونده ثبت اختراع در کار خود را.

علاوه بر این دانشمندان را متهم LICR رهبری از آسیب رساندن به خود را حرفه ای شهرت. LICR این طرح دعوی در دادگاه می گوید: ادعا در “بی پروا غیر قابل توجیه و پشتیبانی اظهارات” که “شاکیان نمی شد انجام تحقیقات سرطان در یک سطح در تاریخ همتراز با ارشد خود را و کمک های مالی.” طرح دعوی در دادگاه می کند جزئیات این اظهارات ،

وبستر Cavenee سابق مدیر LICR سن دیگو شعبه و در حال حاضر مدیر یک LICR برنامه های تحقیقاتی در UCSD برای سیستم عصبی مرکزی سرطان کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این طرح دعوی در دادگاه اما گفت: علمخودی “سن دیگو شعبه بود به میزان قابل شناخته شده ترین و افتخار شعبه در موسسه.”

“این دانشمندان مشهور می گوید:” دیوید برنر UCSD معاونت بهداشت دانشگاه علوم, در بیانیه ای. “آنها موفق به کسب جوایز متعدد و دست آورد قابل تحسین از هر دو همسالان خود و جهان در بزرگ. آنها کمکهای زیادی در تمام جنبه های سرطان علوم پزشکی از تحقیقات پایه به مراقبت های بالینی و کار خود را هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.”

یک UCSD سخنگو تایید کرد که از آنجا که هر یک از این محققان است که یک عضو “فسخ خود لودویگ پشتیبانی نمی خاتمه خود را UC San Diego دانشکده وضعیت و آنها را ادامه خواهد داد به همان فضا را اشغال در دانشگاه ارومیه.” معلوم نیست چگونه یک بسته از شعبه و کاهش تدریجی از LICR بودجه ممکن است تحت تاثیر بودجه از NIH و یا سازمان های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر