عمده هیدروکسی کلروکین دادگاه نشان می دهد هیچ پیشگیری از مزایای

بزرگ دوسوکور مورد بررسی قرار گرفت 821 نفر بوده است در معرض ویروس. این دارو به هیچ بهتر است در توقف Covid-19 عفونت از یک دارونما.

این دارو هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای بیماری همه گیر Covid-19 حفظ کند مردم را از گرفتن بیمار است. بزرگ مطالعه تصادفی برنامه ریزی شده به نظر می رسد امروز در جدید مجله پزشکی انگلستان نشان می دهد که این دارو هیچ بهتر از دارونما در پیشگیری از عفونت در افرادی که در معرض ویروس تحت شرایط دنیای واقعی.

این بود که مراقب باشید به خوبی برنامه ریزی شده trial—یکی از دقیق ترین تست های هیدروکسی کلروکین در عین حال به پایان رسید. محققان بر اساس در دانشگاه مینه سوتا در نگاه 821 در غیر این صورت افراد سالم در ایالات متحده و کانادا همه آنها تایید کرده اند مواجهه با افرادی که آزمایش مثبت برای عفونت با ویروس SARS-CoV-2 که باعث Covid-19. نیمی از افراد دوز نسبتا بالا از هیدروکسی کلروکین در عرض چهار روز از قرار گرفتن در معرض couriered از یک داروخانه است. نیمی دیگر در گروه کنترل پلاسبو قرص که نگاه مشابه اما تا به حال هیچ فعال مواد مخدر است. پس از این مطالعه “دو سو کور” تنها داروسازان می دانستند که کردم که قرص; محققان تنها نتایج دیدم. محققان نگه داشته و در تماس بیش از دو هفته که در آن نقطه آنها پرسید: چه کسی تا به حال Covid-19?

جواب: 49 نفر در گروه هیدروکسی کلروکین و 58 نفر در گروه دارونما. که 11.8 درصد در برابر 14.3 درصد بود. آماری وجود دارد تفاوت است. “نتایج تهی. هیچ اثر. هیچ تفاوت آماری بین کسانی که کردم هیدروکسی کلروکین و کسانی که نه می گوید:” دیوید Boulware های عفونی-بیماری پزشک و محقق شده است. “است که ناامید کننده بود اما شاید تعجب آور نیست.”

برخی از مردمی می رویم که بیشتر نا امید و یا بیشتر شگفت زده تر از دیگران است. هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين انسان هستند-نسخه های ساخته شده از این گیاه در ترکیب گنه گنه مورد استفاده برای چندین دهه برای درمان و پیشگیری از مالاریا و اخیرا به عنوان درمان برای بیماری های خود ایمنی از جمله آرتریت روماتوئید و لوپوس. اما در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر Silicon Valley اثرگذارندهها برداشت در اوایل شواهد از چین و کار یک بحث برانگیز محقق فرانسوی به نام دیدیه Raoult گفت که هیدروکسی کلروکین اثربخشی در برابر سلول های مبتلا به SARS-CoV-2 در یک ظرف پتری به معنای آن است که می تواند در انسان است. هیچ کس تا به حال شواهد قوی و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت: هیدروکسی کلروکین نبود مفید است. اما آشکار وکالت در رسانه های اجتماعی از مردم مانند ایلان همراه با یک جریان ثابت از اعتیاد به مواد مخدره از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را افزایش منافع عمومی در دارو; در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مارس گفت: “من احساس خوبی در مورد آن. که همه این است که فقط یک احساس است. شما می دانید هوشمند ، من احساس خوبی در مورد آن.”

در واقع تهمت بود تا در دام این احساس است که هنگامی که یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای Covid-19—به طور بالقوه در معرض جمهور—مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او خود را مصرف هیدروکسی کلروکین به دفع عفونت به عنوان “پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری.” (بیانیه ای از کاخ سفید بود بیشتر هوشیار در مورد اینکه آیا رئیس جمهور بود و در واقع مصرف مواد مخدر است.)

مشکل با همه این بود که مبارزه بیش از این دارو ممکن است سودمندی (که طرف عمدتا اما نه به طور کامل همپوشانی با وابستگی سیاسی) به پایان رسید تا به تأخیر انداختن این نوع از طلا-استاندارد تصادفی کنترل شده دو سوکور محاکمه که Boulware گروه می کند. (در اینجا یک بررسی عمیق از چه شواهدی وجود دارد از درک لاو داروسازی وبلاگ.) در نهایت Boulware تا به حال مشکل استخدام, شرکت کنندگان, زیرا افرادی که به فکر این کار می خواستم به آن را خارج از برچسب و نه در خطر ابتلا اختصاص یافته به گروه دارونما و افرادی که فکر آن را نمی نگرانی در مورد عوارض جانبی.

در واقع بسیاری از مردم شروع به درخواست برای مواد مخدر از تمایل کارکنان مراقبت های بهداشتی است که با وجود داروسازان اهدای میلیونها قرص ملی ذخایر کمبود و اجرا در داروخانه ها منجر شد. اقدام به نگرانی در مورد این دارو عوارض جانبی (به خصوص در افراد مسن و بیمار) غذا و دارو صادر احتیاط در برابر استفاده از آن در خارج از بیمارستان تنظیمات و یا تحت نظارت مواد مخدر محاکمه. اما پس از هیدروکسی کلروکین است که نسبتا ارزان مواد مخدر و از آنجایی که هیچ Covid-19 درمان در دسترس است مراقبت های بهداشتی کارگران تجویز آن در مقادیر عظیم. یک مطالعه در مجله انجمن پزشکی آمریکا یافت می شود که در طول هفته از 21 مارس سال 2020—زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد او در مصرف مواد مخدر—نسخه برای 28 قرص و یا کمتر از هیدروکسی کلروکین و کلروکين شروع به پریدن کرد 1,977 درصد بیش از زمان مشابه در سال قبل است. بین تاریخ 22 فوریه و مارس 25 وجود دارد 483,425 بیشتر نسخه برای مواد مخدر نسبت به همان ماه در سال 2019. داروهای شد و به دنبال پس از و سخت برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند لوپوس و آرتریت—آنهایی که مواد مخدر در واقع کمک به درمان.

یک مطالعه اخیر در مجله لانست ساخته شده و حتی بحث گرم تر و کمتر روشن است. محققان در حال کار با داده ها در کنار هم قرار توسط شیکاگو-بر اساس اطلاعات مراقبت های بهداشتی شرکت به نام Surgisphere تجزیه و تحلیل نتایج برای نزدیک به 100,000 بیماران در سراسر جهان داده شده هیدروکسی کلروکین یا کلروکين (با یا بدون همراه آنتی بیوتیک) برای Covid-19 و به این نتیجه رسیدند آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ است. در پاسخ سازمان بهداشت جهانی و دیگر گروه ها به طور موقت به حالت تعلیق در دادگاه خود از هیدروکسی کلروکین هر چند که امروز اعلام کرد که آزمایش را از سر گرفت. در همین حال محققان در حال اجرا بازیابی جداگانه بزرگ دادگاه در بریتانیا تجزیه و تحلیل خود را در پیشرفت داده و هیچ گونه خطر مرگ یا عوارض جانبی جدی است. (آنها در حال ادامه نیز هست.)

دانشمندان دیگر به سرعت شروع به مشت زدن سوراخ در Surgisphere نتایج پیدا کردن خطا در تجزیه و تحلیل آماری و خواستار طریق نامه سرگشاده ای با بیش از 180 امضا برای دیدن داده های خام. منتقدان نگران بودند, در بخش, در مورد یک مشکل به نام “مخدوش توسط نشانه.” پس از محاکمه نیست تصادفی و یا دو سو کور و پزشکان ممکن است ترجیحا با توجه به مواد مخدر به مریض تر مردم در تلاش برای آنها را ذخیره کنید. اما از آنجا که مریض تر مردم نیز بیشتر احتمال دارد به مرگ است که می تواند انحراف نتایج. گزارش های دیگر از سوال Surgisphere قابلیت اطمینان. این لانست صادر کرده است که “ابراز نگرانی” در مورد این مقاله و نویسنده کارش با Surgisphere گفته اند که آنها در حال بررسی نتایج خود را—هرگز نشانه خوبی است.

در کوتاه مدت هیچ کس می تواند یک پاسخ واقعی تا زمانی که نتایج در آمد از لحاظ آماری قوی کارآزمایی تصادفی کنترل شده مانند Boulware است. در حال حاضر آنها یکی است. “عدم وجود هر گونه سیگنال که این دارو در حال کار است که قابل توجه می گوید:” باب Wachter صندلی از گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده پزشکی. “همراه با مطالعات نشان داده اند میزان بالای برخی از عوارض جانبی جدی من فکر می کنم قرار می دهد این دارو به رختخواب به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مفید در درمان یا پیشگیری کننده برای Covid.”

آن را یک شگفتی کامل. “من نمی دانم که هر کسی احساس خوش بینانه است که این امر یک اثر حفاظتی. نبود شواهد قوی برای یک مکانیسم بیولوژیکی است که رفتن به محل کار می گوید:” ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا است. “البته ما امیدوار بودیم که این امر کار اما تکان دهنده برای من که آن را نمی کند.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برای مطمئن شود, مطالعه برخی به-می شود-sures. این “نقطه پایانی”—بررسی کنید که آیا مردم بیمار پس از 14 روز—نبود همیشه تایید با یک آزمایش بالینی. اکثریت مردم Boulware تیم شمارش به عنوان آلوده کردم تایید توسط یک پانل از چهار پزشکان که ارزیابی علائم خود را. که از ضرورت. همان کمبود آزمون Covid-19 شده است که یک مشکل در آمریکا همه گیر پاسخ نیز تحت تاثیر خود مطالعه. “حدود دو سوم از مردم [مطالعه] بودند کارکنان مراقبت های بهداشتی” Boulware می گوید. “ما انتظار می رود کارکنان مراقبت های بهداشتی دسترسی به تست. اما آنها اساسا نمی کند.”

تست تشخیصی کیت ممکن است نشان داده اند که افراد کمتری در واقع تا به حال بیماری از این مطالعه ادعا—چه Wachter خواستار “overcall” چیزی که ممکن است به احتمال زیاد در یک محل مانند سان فرانسیسکو که در آن شيوع عفونت کم بود. فقط 4 درصد از افرادی که به UCSF با Covid مانند علائم در ماه مارس در واقع تا به حال Covid-19. اما در این مورد او می گوید: حتی اگر این مورد بود, آن را نمی خواهد که مغرضانه نتایج نهایی است. “وجود دارد هیچ دلیل خوبی برای این باور است که این نمی تواند به موارد بیشتری از Covid نامیده می شود به همان اندازه در هر دو گروه” Wachter می گوید: “پس از آن باید بدون نهایی اثر در مطالعه است.”

آن را ممکن است بیش از حد که به طور کلی تعداد زیادی از مردم به مطالعه نگاه نیست به اندازه کافی بزرگ انتخاب کنید تا کوچکتر اما هنوز هم اثر مثبت است. “این مطالعه به اندازه کافی بزرگ برای شناسایی نصف در خطر ابتلا به عفونت و آنها را پیدا نمی کنند. اما دادگاه نمی تواند حکومت بیشتر از متوسط تفاوت که هنوز هم می تواند بسیار با ارزش” ایمیل مارتین Landray یک محقق در دانشگاه آکسفورد Nuffield گروه سلامت جمعیت و یکی از افرادی که در حال اجرا انگلستان عظیم بازیابی محاکمه Covid-19 مواد مخدر از جمله هیدروکسی کلروکین. “پس از یک آماری underpowered تصادفی محاکمه یک سوال مهم. آن را شامل یک اثر بزرگ (سود یا ضرر) از HCQ اما برگ های باز این امکان وجود دارد که ممکن است بیشتر از متوسط اثر (و یا هیچ در تمام).

یک نکته مثبت مهم نیست که آیا آنها دارونما و یا مواد مخدر تنها حدود 10 درصد از شرکت کنندگان در مطالعه در معرض این بیماری در واقع آلوده—در همراهی با برآورد کلی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این واقعیت پشتیبانی از این ایده که به اصطلاح superspreading حوادث بحرانی شده است به این بیماری را انتقال; که آیا به لطف برخی از شاخصهای فيزيولوژيک و یا ایمونولوژیک تنوع و یا شرایط محیط زیست تنها تعداد کمی از مردم گسترش این بیماری بسیار بزرگتر تعداد زیادی از مردم که حساب برای بسیاری از عفونت های جدید. (از سوی دیگر این می تواند معنی است که مردم در دادگاه, کاهش خطر عفونت می گوید Bücür ✌ Cevik, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه سنت اندروز. “من فکر می کنم هنوز باز سوال که آیا پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری مفید خواهد بود اگر داده شود به عنوان مثال به یک گروه پرخطر” او می گوید.)

با وجود ترس از عوارض جانبی خطرناک از قبل مطالعات Boulware آزمایشی نشان داد تنها خفیف آنهایی که اگر هر—تهوع و اسهال بیشتر. که اتفاق افتاده است به حدود 40 درصد از مردم مصرف دارو, اما 17 درصد از مردم در دارونما ،

این مطالعه طلسم برای پایان دادن به ایده پیشگیری? پس از همه, آن را نشان می دهد که این دارو مانع از عفونت در میان افراد در معرض Covid-19 بيمار. Boulware اجازه می دهد که دوز مناسب هنوز هم ممکن است به جلوگیری از این بیماری اگر اداره قبل از قرار گرفتن در معرض—قبل ازقرار گرفتن در معرض پیشگیری برای کسانی که شده اند در اطراف هر کسی که شما با Covid-19 اما که ممکن است بعد. و پس از این محاکمه تنها نگاه پیشگیری و نه درمان, آن را هنوز هم ممکن است تصور کنید که آن را فقط به اندازه کافی به عنوان یک درمان برای ایجاد هر گونه عوارض جانبی به ارزش آن است. Boulware است که هنوز هم کار بر روی یک کاغذ صحبت کردن در مورد این که آیا این دارو با این نسخهها کار به عنوان یک درمان برای کسانی که در حال حاضر بیمار است. اما همه که فرضی است اگر آن کار نمی کند در تمام.

بنابراین هیدروکسی کلروکین ممکن است به طور کامل از روی میز. این ماهیت علم نمی تواند کاملا مهر و موم شده. “هیچ یک مطالعه است حرف آخر, به ویژه هنگامی که دادگاه دیگر ادامه دارد—و آن را مانند درصد با نتیجه شد دقیقا همان در دو گروه در اینجا. تفسیر صحیح این است که به عنوان نویسنده نوشته است که این مطالعه می کند نشان دادن سود در پيشگيری می گوید:” ولید Gellad مدیر مرکز سیاست دارویی و تجویز در دانشگاه پیتسبورگ. “اما آن را نادرست می گویند که این مطالعه ثابت می کند و آن کار نمی کند.”

تقریبا مسلم است که این مطالعه به چالش کشیده خواهد شد توسط همان مؤمنان واقعی که پشتیبانی هیدروکسی کلروکین در تمام طول آن را شامل نمی شود و آنتی بیوتیک ها و یا روی است که برخی افراد اصرار دارند مواد تشکیل دهنده کلیدی در یک ترکیب کامل. اما یک جامد دادگاه مثل این یکی که برخی از قطعیت در مورد آن. “همه چیز در مورد این بیماری و درمان آن تبدیل شده سیاسی. همه انتخاب پیراهن یا پوسته. اما این مسخره. که نه ریشه ای برای مواد مخدر به کار می کند ؟ من می خواهم چیزی به کار” Wachter می گوید. “این فقط معلوم نیست.”

Boulware به نظر می رسد حتی بیشتر متقاعد. “این نباید نورد به طور کلی جمعیت,” او می گوید. “وجود خواهد داشت افرادی که شما نا امید خواهد شد با ما, پاسخ, اما هدف ما این بود که برای پیدا کردن سیاسی پاسخ صحیح. آن را برای پیدا کردن این پاسخ است.” در برخورد با یک بیماری همه گیر است که درباره آن بسیار نامشخص باقی مانده است آن را خوب به حداقل یک نقطه پایانی.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im