عمده iOS 14 ویژگی ها و نحوه دانلود این بتا عمومی

صفحه نمایش خود را در حال تغییر است و کلیدهای ماشین خود را ممکن است اختیاری. در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار می رود در آیفون بعدی خود را به روز رسانی.

آیفون نرم افزار گرفتن کشیدن این سال است. در آن مجازی WWDC (کنفرانس توسعه دهندگان جهانی) در ماه ژوئن اپل پیش نمایش و ارتقاء بسیاری از آمدن به آی فون خود را در نسخه بعدی خود سیستم عامل تلفن همراه iOS 14. قابل توجه صفحه نمایش خود را می تواند نگاه بسیار متفاوت و آی فون می تواند به شما مجموعه ای جدید از کلید های ماشین در یک زمان چند سال.

ما جمع آوری تمام بالا ارتقا پیدا خواهید کرد در iOS 14 هنگامی که آن آغاز بکار بعد از این سقوط و برخی تغییرات کوچک بیش از حد.

چگونه برای دانلود iOS 14

اما در ابتدا شما ممکن است تعجب زمانی که شما قادر خواهید بود به سعی کنید این موضوعات برای خودتان. همه با آی فون باید دریافت به روز رسانی در ماه سپتامبر. اما اپل نیز منتشر شد iOS 14 به عنوان یک بتا عمومی به معنی هر کسی که با آی فون 6S یا جدیدتر (که شامل 2016 آیفون SE) می توانید با دانلود این نرم افزار بتا و تست آن.

شسته و رفته! ما به شدت به شما توصیه نمی نصب iOS 14 بتا بر روی آی فون خود را یا حداقل چند نسخه از آن را. پس از آن نرم افزار است که هنوز هم در توسعه بسیاری از ویژگی های فقط ممکن است کار نمی کند. بدتر, شما می توانید به اجرا باگ مهم است که ارائه تلفن خود را بی فایده است. آن را امن تر به صبر کنید تا زمانی که رسمی و نهایی به روز رسانی این پاییز. اما اگر کنجکاو هستید توصیه می کنیم نصب beta در گوشی دوم مانند یک بزرگتر (اما هنوز هم پشتیبانی می کند) آیفون شما ممکن است دروغ گفتن در اطراف.

قبل از نصب هر چیزی مطمئن شوید که نسخه پشتیبان تهیه آی فون خود را (ما یک راهنمای که می تواند کمک کند!).

برای دانلود بتا شما نیاز به سر به این صفحه و کلیک بر روی ثبت نام. ثبت نام با ID اپل خود را و سپس وارد شوید. شما نگاه کنید یک گزینه به ثبت نام دستگاه خود را iOS. پس از آن سر به این سایت از طریق مرورگر سافاری در آی فون خود را. دانلود و نصب پیکربندی پروفایل و سپس سر به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار و شما خواهید دید یک به روز رسانی در انتظار نصب شود.

در حال حاضر بر روی چه جدید در iOS 14.

نرم افزار کتابخانه

برای سال های آیفون صفحه نمایش شده است شبکه ای از آیکون های نرم افزار است که برای صفحات و صفحات. که شروع به تغییر. در iOS 14, شما می توانید صفحات از برنامه های شما استفاده نمی اغلب و یک حرکت به سمت راست به شما اجازه دسترسی به برنامه جدید خود را کتابخانه. آن را کاملا شبیه به کشو برنامه در گوشی های آندروید, اما به جای آیکون های بیشتر در بی عمودی جریان برنامه های گروه بندی می شوند به دسته بندی های مختلف مانند اجتماعی و بهره وری و سرگرمی.

بالا دو دسته (که شبیه لب پوشه ها) پیشنهاد و برنامه های اخیر. پیشنهاد برنامه های با استفاده از یادگیری ماشین به توصیه برنامه های شما ممکن است بخواهید به استفاده از آینده و برنامه های اخیر نشان می دهد برنامه های شما به تازگی استفاده می شود و یا نصب شده است. نیز وجود دارد یک نوار جستجو در بالای صفحه.

Major iOS 14 Features and How to Download the Public Beta
عکس: سیب
ویدجت

تا به حال آی فون ویدجت شده اند تنزل به امروز مشاهده در سمت چپ از صفحه اصلی. در حال حاضر شما می توانید این ابزارک خارج و به صفحه اصلی خود را (فقط در آندروید) و متناوب اندازه برای آنها. این اجازه می دهد تا شما را به سفارشی چگونه گوشی خود را به نظر می رسد و سرعت دسترسی به توابع خاص مانند تعویض آهنگ های موسیقی خود را با موسیقی برنامه ویجت. برای دیدن تمام ویدجت های موجود با برنامه های شما نصب شده وجود دارد یک ویجت کتابخانه. توسعه دهندگان می توانید شروع به ساخت جدید ویدجت های صفحه نمایش برای برنامه های مربوطه خود را.

یکی از خاص ویجت اپل به نام هوشمند است پشته که بسته های نرم افزاری با هم انواع ابزارک به یکی مستطیلی شکل جعبه. شما می توانید کش رفتن را از طریق این ویجت برای دیدن دیگران و هوشمند پشته نیز به طور خودکار تغییرات را بر اساس زمان از روز و فعالیت های معمول خود را. برای مثال در صبح هوشمند پشته ممکن است شما یک روز صبح اخبار جلسه. در بعد از ظهر آن را ممکن است به شما ویجت تقویم و در شب آن را ممکن است خود را نشان می دهد فعالیت های تناسب اندام خلاصه.

تصویری: اپل
تصویر در تصویر حالت

اگر شما در حال تماشای یک فیلم در آی فون خود را, اما شما نیاز به تبدیل به یک برنامه پیام رسانی برای پاسخ به کسی که اپل جدید تصویر در تصویر حالت به معنی شما لازم نیست به آمار دکمه مکث. در عوض شما یک شناور روی صفحه نمایش بر روی صفحه نمایش خود را (و یا هر برنامه دیگر). شما می توانید آن را تغییر اندازه و کشیدن آن را در اطراف و کنترل پخش ویدئو. شما حتی می توانید به حداقل رساندن آن را به طرف صفحه نمایش است اما هنوز پخش صدا اگر شما نیاز به آی فون خود را روی صفحه نمایش کامل برای چیز دیگری.

سیری می شود یک وصله پینه کردن

نسخه جدید Siri را نمی خواهد تا خود را در کل صفحه نمایش زمانی که شما فقط می خواهم به یک سوال بپرسید. به جای سیری در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک حباب کوچک در پایین صفحه نمایش. بخواهید آن را به صورت آب و هوا و شما خواهید دید یک pop-up اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش با پاسخ. آن را کمی دقیق تر بیش از حد. آن می تواند دسترسی به اطلاعات از سراسر وب (تا حدی) و همچنین می توانید در حال حاضر ارسال پیام های صوتی را برای شما در پیام های برنامه است.

Major iOS 14 Features and How to Download the Public Beta
عکس: سیب
یک برنامه ترجمه

اپل در حال حرکت در گوگل با ارائه جدید برنامه ترجمه. در حال حاضر آن را پشتیبانی از 11 زبان و یک دستگاه حالت نگه می دارد و متن و صوت و ترجمه های خصوصی. اگر شما به نوبه خود آی فون خود را به نمایش چشم انداز برنامه را به نوبه خود در حالت مکالمه ارائه می دهد که یک سمت-توسط-جانبی مشاهده است که باعث می شود آن را آسان برای هر دو طرف به ترجمه.

Major iOS 14 Features and How to Download the Public Beta
عکس: سیب
پیام های بهبود

پیام های خود را برنامه گرفتن کشت از به روز رسانی. شما هم اکنون می توانید پین مهم مکالمات بسیار بالای نرم افزار. این خواهد شد به نظر می رسد به عنوان بزرگ محافل مختلف از دیگر موضوعات در این برنامه و شما می توانید پین تا نه موضوعات. برای پیام های گروه را ببینید حباب تصاویر همه در یک گروه در بالای صفحه نمایش و افرادی که فعال تر از دیگران ظاهر می شود کمی بزرگتر (شما همچنین می توانید یک عکس گروهی). در چت روم شما می توانید پاسخ خطی به پیام های خاص و مشاهده این به عنوان یک موضوع جداگانه. شما همچنین می توانید نوع کسی به نام “ذکر” کسی شبیه به استفاده از @ تابع در سایر برنامه های پیام رسانی مانند Facebook Messenger یا شل. با دومی از ویژگی های شما می توانید مکالمات تنها با ارسال یک هشدار از طریق اگر شما شده اند ذکر شده است.

جدید وجود دارد Memoji طرح را انتخاب کنید از جمله 20 جدید مو و کلاه سبک تر پوشش صورت و سن و گزینه های. وجود دارد سه Memoji برچسب بیش از حد: در آغوش گرفتن یک fistbump و سرخ شدن.

نقشه و CarPlay به روز رسانی

دوباره طراحی نقشه های اپل که اپل معرفی شده در سال گذشته خواهد بود در آینده به سه کشور جدید در سال 2020: انگلستان, ایرلند و کانادا است. اپل می گوید این کار با مارک های قابل اعتماد برای ارائه یکپارچه راهنمای سفر به نقشه های اپل که شامل توصیه هایی برای مکان های اطراف شما. شاید حتی بیشتر مفید نقشه خواهد شد در حال حاضر به شما بگویم زمانی که شما در حال نزدیک شدن به سرعت و یا نور قرمز دوربین.

دوچرخه سواری ناوبری نیز به نقشه. آن را به حساب ارتفاع بنابراین شما می دانید اگر شما در برخورد با بسیاری از تپه ها. متاسفانه, آن را تنها در دسترس خواهد بود در نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه خلیج شانگهای و پکن برای شروع است. شهرستانها بیشتر در راه هستند و در ماه های آینده. شما می توانید از سیری برای دوچرخه سواری جهت.

اگر شما یک ماشین الکتریکی, شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که اپل با اضافه کردن EV مسیریابی به نقشه. آن طول می کشد را به حساب متوسط آب و ارتفاع و دیگر اطلاعات به طور خودکار اضافه کردن ایستگاه های شارژ برای مسیر خود را اگر شما نیاز به آب تا به زودی. این کار بر روی یکپارچه سازی عمیق با تولید کنندگان ماشین مثل بی ام و و فورد به طوری که آن را دقیقا می دانند که در ایستگاه پشتیبانی خواهد شد ماشین خود را.

اگر ماشین خود را با پشتیبانی از اپل CarPlay, سرویس, شما به زودی قادر خواهد بود به شیر تلفن خود را به درب خودرو را باز کند آن را از طریق تکنولوژی NFC فقط مانند پرداخت با اپل پرداخت. اگر شما از دست دادن آی فون خود را شما می توانید خاموش کردن کلید از راه دور از طریق آیکلاد. شما حتی می توانید “به اشتراک گذاری” کلیدهای ماشین خود را از طریق iMessage و مجموعه ای محدود راننده پروفایل که می تواند به محدود کردن چیزهایی مانند شتاب و سرعت بالا و بیشتر. این خودرو برای اولین بار به حمایت از این ویژگی خواهد بود که 2021 BMW سری 5 و آن را به احتمال زیاد به تعداد سال برای بخش زیادی از وسایل نقلیه به حمایت از آن.

Major iOS 14 Features and How to Download the Public Beta
عکس: سیب
نرم افزار Clips

اپل می خواهد به آن را آسان تر برای شما برای پیدا کردن و استفاده از برنامه های جدید بر اساس آنچه شما انجام می دهند و جایی که شما هستند. این می آید در قالب برنامه کلیپ که نیش می زنند به اندازه نسخه های (10-مگابایت یا کمتر) از برنامه های است که شما می توانید برای استفاده از یک نمونه. برای مثال اگر شما در حال مرور Panera منو در سافاری و یا به دنبال نزدیک ترین رستوران در نزدیکی شما در نقشه یک برنامه کلیپ ممکن است تا موسیقی پاپ از پایین صفحه نمایش خود را. این یک نسخه سبک از Panera برنامه شما می توانید استفاده کنید برای چک کردن منو و سفارش برای انتخاب کنید تا. آن را متکی به اپل پرداخت و اپل در ورود به سیستم به جای نیاز به شما را به یک Panera حساب اگر شما یکی را نداشته باشند.

مثال دیگر این است که با استفاده از یک برنامه کلیپ برای پرداخت هزینه برای یک متر پارکینگ و یا به اجاره روروک مخصوص بچه ها. این نرم افزار Clips می توان با tappable تگ های NFC یا کدهای QR در اطراف شما. اگر شما نیاز به پیدا کردن برنامه کلیپ دوباره, شما می توانید آنها را در برنامه جدید کتابخانه بنابراین شما می تواند دانلود کامل برنامه بعد اگر شما می خواهید. آن را بسیار شبیه به اندروید مسنجر نرم افزار که گوگل معرفی شد چند سال پیش.

قابل توجه دیگر تغییرات کوچک

کسانی که برخی از عمده iOS 14 ارتقاء. در اینجا برخی از خیلی چیزهای کوچکتر. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده هر به روز رسانی چک کردن اپل در iOS 14 پیش نمایش وب سایت.

 • شما می توانید به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر وب نرم افزار. بنابراین شما می توانید به جای اپل برنامه ایمیل با جیمیل, برای مثال.
 • جستجوی جهانی در حال حاضر نمی خواهد قطع هر آنچه شما انجام می دهند و شما می توانید آن را به جستجو برای هر چیزی: شما می توانید برای جستجو برنامه های نصب شده پیدا کردن اطلاعات تماس, جستجو در نرم افزار و وب کامل جستجو.
 • شما می توانید جستجو برای emojis با صفحه کلید.
 • شما قادر خواهید بود به بندر حساب موجود خود با برنامه “ورود به سیستم با اپل.”
 • صفحه کلید را دیکته از ویژگی های در حال حاضر با استفاده از همان موتور به عنوان یک مورد استفاده برای سیری معنی dictations خود را دقیق تر خواهد بود. آن را نیز در حال اجرا بر روی دستگاه پس از آن آثار نیست.
 • زمانی که شما یک تماس را دریافت اطلاع رسانی خواهد شد یک بنر در بالای صفحه به جای در نظر گرفتن کل صفحه نمایش.
 • شما می توانید به اشتراک گذاری مکان تقریبی شما با نرم افزار به جای استفاده از موقعیت مکانی دقیق شما را.
 • شما در حال حاضر یک پاپ آپ هشدار از طریق زمانی که یک برنامه می خواهد به آهنگ شما در سراسر برنامه های کاربردی و وب سایت های متعلق به شرکت های دیگر. شما می توانید از این برنامه برای پیگیری شما و یا آن را اجازه می دهد. این به این معنی آن را کاهش می دهد مقدار از داده های جمع آوری شده توسط نرم افزار.
 • به طور مشابه کارت های جدید در فروشگاه App را نشان می دهد که چه نوع از برنامه های داده ها ممکن است جمع آوری قبل از نصب یک برنامه. آن را به معنای عمل درست مانند تغذیه برچسب روی بسته بندی مواد غذایی.
 • شما می توانید به اشتراک گذاری فروشگاه App اشتراک با تمام خانواده خود را.
 • وجود یک دوربین ضبط شاخص در نوار وضعیت.
 • برای دوربین ارتقاء دوربین هم اکنون می توانید ساقه عکس تا 90 درصد سریعتر و در چهار فریم در هر ثانیه است. QuickTake تصویری در حال حاضر در دسترس بر روی آی فون XR و XS. و شما به سرعت می تواند ضامن تصویری با وضوح و نرخ فریم در حالت ویدئو. اگر شما یک آی فون 11 یا 11 Pro, Night mode در حال حاضر ارائه می دهد تا یک راهنمایی شاخص به مطمئن شوید که شما اقامت مداوم در طول ضبط و شما همچنین می توانید لغو حالت شب شات میدوی به جای انتظار تا پایان.
 • سلامت برنامه در حال حاضر شما اجازه می دهد اضافه کردن چقدر خواب شما می خواهید برای دریافت هر شب. یک باد کردن حالت آماده تلفن خود را برای خواب و بیدار-بنابراین شما می توانید چیزهایی مانند بازی تسکین دهنده برای تلفن های موبایل. آن را به طور خودکار روشن مزاحم نشوید و حالت خواب. دومی را کم نور صفحه نمایش گوشی خود را نشان می دهد تاریخ و زمان زنگ بعدی.
 • مرکز کنترل را نشان می دهد که برنامه های اخیرا دیده خود را از میکروفون و یا دوربین.
 • شما می توانید اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به عکس ها و ویدئوها در عکس برنامه.
 • شما می توانید یادآوری به مردم برای شما به اشتراک گذاری لیست ها با, و آنها را به دریافت یک یادآوری.
 • اگر شما برای اتصال به یک شبکه Wi-Fi که استفاده نمی کنید خصوصی Wi-Fi آدرس شما یک هشدار دریافت کنید.

بزرگ تر سیمی داستان
 • استاد بزرگ که Twitch رو در شطرنج
 • شکار است برای گریزان شبح ذرات در قطب جنوب
 • که کشف اولین واکسن?
 • برای انطباق با تکنولوژی ما در حال رفتن به سایه
 • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
 • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma