به عنوان اثرات تغییر آب و هوا تبدیل شدن به بیشتر مشهود است بیش از نیمی از بزرگسالان ایالات متحده (56 درصد) می گویند تغییر آب و هوا است که مهم ترین مسئله در مواجهه با جامعه امروز هنوز 4 در 10 ساخته شده است هر گونه تغییر در رفتار خود را به کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط انجمن روانشناسی آمریکا.

در حالی که 7 در 10 می گویند که آنها مایل بودند بیشتر می تواند آنها را برای مبارزه با تغییر آب و هوا 51 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که آنها نمی دانند که در آن برای شروع است. و به عنوان نژاد در انتخابات گرم تا 62 درصد می گویند که آنها در حال حاضر به رای دادن به یک نامزد به دلیل موقعیت خود را در تغییر آب و هوا.

این نظرسنجی آنلاین از دسامبر. 12-16, 2019, توسط هریس نظرسنجی از طرف انجمن روانشناسی آمریکا.

مردم در حال گرفتن برخی از مراحل برای مبارزه با تغییر آب و هوا با 6 در 10 گفت: آنها باید تغییر رفتار برای کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا. نزدیک به سه چهارم (72%) می گویند آنها بسیار یا تا حدودی انگیزه برای ایجاد تغییرات.

در میان کسانی که در حال حاضر ساخته شده تغییر رفتار برای کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا هنگامی که پرسیده شد که چرا آنها انجام داده اند نه بیشتر 1 در 4 نفر (26 درصد) استناد نداشتن منابع مانند پول و یا مهارت برای ایجاد تغییرات. برخی از افراد تمایلی به ایجاد تغییرات در رفتار خود به کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا. زمانی که کسانی که تغییر رفتار خود را پرسیده بودند اگر هر چیزی را ایجاد انگیزه در آنها برای کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا 29 درصد گفت: هیچ چیز نمی خواهد آنها را تشویق به انجام این کار.

نگرانی در مورد تغییر آب و هوا ممکن است داشتن یک تاثیر بر سلامت روان با بیش از دو سوم از بزرگسالان (68%) و گفت که آنها باید حداقل یک کمی “سازگار با محیط زیست-اضطراب” تعریف شده به عنوان هر گونه اضطراب و یا نگرانی در مورد تغییر آب و هوا و اثرات آن. این اثرات ممکن است به طور نامتناسبی در داشتن یک اثر در کشور جوانترین جمعیت ، نزدیک به نیمی از کسانی که سن 18-34 (47%) می گویند استرس احساس آنها در مورد تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد زندگی روزانه خود را.

“سلامت اقتصادی, سیاسی و زیست محیطی پیامدهای تغییر آب و هوا را تحت تاثیر قرار همه ما است. عوارض بر سلامت روان ما در حال رسیدن به دور” گفت: Arthur C. Evans جونیور, دکترا, APA, مدیر اجرایی. “به عنوان تغییرات آب و هوایی ایجاد شده است تا حد زیادی توسط انسان رفتار روانشناسان در ادامه به بررسی راه های که در آن ما می تواند مردم را تشویق به ایجاد تغییرات رفتاری-هر دو بزرگ و کوچک — به طوری که در مجموع ما می تواند کمک به سیاره ما است.”

روانی تحقیقات ما نشان می دهد که هنگامی که مردم در مورد یادگیری و تجربه محلی آب و هوا اثرات درک خود را از اثرات تغییرات آب و هوایی را افزایش می دهد. یک چهارم از کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده یک تغییر رفتار برای کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا می گویند شخصا تجربه اثرات زیست محیطی تغییرات آب و هوا (به عنوان مثال بلایای طبیعی, شرایط آب و هوایی شدید) (25%) و یا دیدن اثرات زیست محیطی تغییرات آب و هوایی در جامعه خود (24%) آنها را می خواهید به سعی کنید به کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا.

شایع ترین تغییر رفتار مردم در حال حاضر ساخته شده و یا در حال حاضر به عبارتند از: کاهش ضایعات از جمله بازیافت (89%); ارتقاء عایق در خانه های خود (81%); محدود کردن استفاده از ابزار در خانه های خود (79%); با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر مانند پانل های خورشیدی یا خرید برق از انرژی های تجدید پذیر تامین کننده (78%); مصرف کمتر در کل (77%); و یا محدود کردن سفر هوایی (75%).

بزرگسالان کمتر احتمال دارد به می گویند که آنها را تغییر داده اند و یا مایل به تغییر روزانه حمل و نقل عادات (به عنوان مثال همسفری درایو الکتریکی یا هیبریدی خودرو با استفاده از حمل و نقل عمومی پیاده روی و یا دوچرخه) (67%) و یا رژیم غذایی خود را (به عنوان مثال غذا خوردن کمتر گوشت قرمز و یا سوئیچ به یک گیاهی یا رژیم غذایی وگان) (62 درصد).

اکثریت (70%) نیز می گویند که آنها در حال حاضر و یا مایل به اقدام از قبیل کار با جامعه خود برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای به عنوان مثال با نصب مسیرهای دوچرخه میزبانی بازارهای کشاورزان و یا جامعه با استفاده از پانل های خورشیدی. و نزدیک به 6 در 10 (57%) می گویند که آنها در حال حاضر و یا مایل به نوشتن و یا لابی مقامات منتخب در مورد تغییر آب و هوا با نسبت مشابه (57%) گفت: آنها در حال حاضر و یا مایل به پیوستن به یک سازمان یا کمیته کار بر روی تغییرات آب و هوایی اکشن.

رایج ترین انگیزه برای تغییر رفتار در میان کسانی که اقدام به کاهش سهم خود را به تغییر آب و هوا هستند که مایل به حفظ این سیاره برای نسل های آینده (52%) و پس از شنیدن در مورد تغییر آب و هوا و اثرات آن در اخبار (43%).

روش

این بررسی انجام شد آنلاین در ایالات متحده توسط هریس نظرسنجی از طرف APA از دسامبر.12 — 16, 2019, در میان 2,017 بزرگسالان ایالات متحده سنین 18 سال و بالاتر. آمار و ارقام برای سن و جنس و نژاد/قومیت, آموزش و پرورش منطقه اشتغال وضعيت تاهل اندازه خانوار و درآمد خانوار وزنی که در آن لازم است به آنها را به خط واقعی خود را به نسبت در جمعیت است. گرایش نمره وزن مورد استفاده قرار گرفت به تنظیم برای پاسخ دهندگان تمایل به صورت آنلاین. این نظرسنجی آنلاین است نه بر اساس یک احتمال نمونه و بنابراین هیچ برآورد نظری خطای نمونه گیری محاسبه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de