ساخت یک لیست از تمام موجودات بزرگ و کوچک

مقاله منتشر شده جولای 7, 2020 در دسترسی باز مجله PLOS Biology تشریح نقشه راه برای ایجاد, برای اولین بار یک توافق لیستی از تمام گونه از پستانداران و پرندگان و گیاهان و قارچ ها و میکروب ها.

“لیست تمام گونه ها ممکن است صدای معمول است اما یک مشکل و پیچیده می گوید:” پروفسور استفان Garnett از دانشگاه چارلز داروین مقاله سرب نویسنده. “در حال حاضر هیچ تک توافق فهرست گونه های در دسترس است.” در عوض برخی از نمادین گروه از موجودات زنده مانند پستانداران و پرندگان مختلف به رقابت لیست ها در حالی که کمتر شناخته شده گروه هیچ است.

این باعث مشکلات برای سازمان ها و دولت ها که نیاز به قابل اعتماد, توافق, علمی دفاع و دقیق لیست برای اهداف حفاظت از معاهدات بین المللی امنیت زیستی و مقررات تجارت گونه های در معرض خطر. عدم توافق لیستی از تمام گونه ها نیز مانع محققان مطالعه تنوع زیستی زمین هستند.

مقاله جدید به تشریح یک راه حل بالقوه — مجموعه ای از ده اصل برای ایجاد و حاکم لیست از جهان گونه و یک پیشنهاد حکومت مکانیزمی برای تضمین این که این لیست در حال به خوبی مدیریت و به طور گسترده قابل قبول است.

“همه مهمتر آن را به وضوح تعریف نقش taxonomists-دانشمندان که کشف نام و طبقه بندی گونه ها-و ذینفعان از قبیل حفاظت و دولت و سازمان های بین المللی می گوید:” دکتر کوین تیل, مدیر, طبقه بندی استرالیا و همکاری نویسنده در این مقاله است. “در حالی که taxonomists را نهایی می گویند که چگونه به رسمیت شناختن و نام گونه این فرایند تضمین می کند که سهامداران باید در نظر گرفته هنگامی که تصمیم گیری بین متفاوت طبقه بندی عقاید است.”

زمین را به گونه بی سابقه ای مواجه تهدیدات از گرمایش جهانی و آلودگی پاکسازی زمین های بیماری و overutilization که با هم در حال رانندگی بی سابقه و شتاب انقراض بحران است. “در حال توسعه یک توافق فهرست گونه نمی خواهد متوقف انقراض می گوید:” گارنت “اما آن را یک گام مهم در مدیریت و حفاظت از این گونه های بزرگ و کوچک برای این و نسل های آینده است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de