انگل مالاریا کنه و آن را به ساعت داخلی

هنگامی که یک شخص می شود مالاریا یک رقص موزون می گیرد در داخل بدن خود را. این بیماری نشانه های ثبتشده — ادواری تب و لرز — ایجاد می شود پی در پی broods انگل ضرب در همگام سازی در داخل سلول های قرمز خون و سپس ترکیدن هماهنگ هر چند روز.

در حال حاضر یک مطالعه نشان می دهد که حتی زمانی که رشد خارج از بدن انگل مالاریا هنوز هم می تواند نگه داشتن ضرب و شتم.

گزارش در مارس 15 شماره از مجله علمی, محققان کشف ریتم در انگل را ژن سطوح فعالیت است که آیا تکیه بر نشانه زمان از میزبان اما در عوض در حال هماهنگ از درون انگل خود را.

این یافته ها نشان می دهد که انگل که باعث مالاریا خود timekeeping ماشین آلات; داخلی مترونوم کنه که از پیش خود و باعث می شود هزاران نفر از انگل ژن به سطح شیب دار بالا و پایین در فواصل منظم.

“مالاریا تمام مولکولی امضا از یک ساعت گفت:” دوک زیست شناسی پروفسور استیون هاسه نویسنده سرب از مطالعه.

درک چگونه مالاریا ساعت کار می کند ممکن است کمک به توسعه سلاح های جدید در برابر یک بیماری است که کشته شدن یک کودک در هر دو دقیقه و ثابت شده است به طور فزاینده ای مقاوم در برابر مخدر موجود هاسه گفت.

هاسه تا سال ها وقت صرف مطالعه چرخه سلولی در مخمر به درک کنترل در زمان حوادث به عنوان یک همراه می شود ، اما تنها به تازگی او تبدیل به مالاریا. این کار باعث شده یک سوال است که احسان دانشمندان: چگونه انگل نگه دارید ؟

محققان به مدت طولانی شناخته شده است که همه انگل مالاریا در یک فرد آلوده به بدن — میلیون ها نفر از آنها را — حرکت خود را از طریق چرخه سلولی در همان زمان. آنها حمله به سلول های قرمز خون تکثیر و فوران در همزمان امواج, انتشار جدید انگل است که حمله به دیگر سلول های قرمز خون و چرخه از نو شروع می شود. اما آیا این انگل به طور فعال به هماهنگی خود برنامه و یا صرفا در پاسخ به روزانه ریتم شبانه روزی خود انسان میزبان رمز و راز بود.

در مطالعه جدید دانشمندان رشد چهار گونه ای از مالاریا انگل پلاسموديوم فالسيپاروم در انسان سلول های قرمز خون در آزمایشگاه که در آن آنها جدا از نوسانات روزانه در خود میزبان درجه حرارت بدن سطح ملاتونین و دیگر بدن ریتم.

همراه با همکاران از والتر رید ارتش موسسه تحقیقات دانشگاه فلوریدا آتلانتیک و دانشگاه ایالتی مونتانا, تیم استخراج انگل’ RNA هر سه ساعت تا سه روز و در نگاه هنگامی که هر یک از ژن فعال شد و چه سطح آن بیان شد.

محققان اشاره کردند که حتی بدون سرنخ ها از یک میزبان تمام انگل در داخل فشار داده نگه داشته و در مرحله. تقریبا 90 درصد از ژن های آنها مورد بررسی قرار گرفت به نظر می رسد ساعت-کنترل افزایش و کاهش در مد قابل پیش بینی و با یک دنباله است که خود را تکرار و بیش از بیش.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که مالاریا ساعت نگه می دارد زمان فقط به عنوان به خوبی به عنوان بیولوژیکی ساعت که کنترل چرخه خواب سوخت و ساز بدن و دیگر ریتم شبانه روزی در انسان و حیوانات دیگر گفت: همکاری نویسنده فرانسیس Motta, دستیار پروفسور ریاضیات در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک.

این تیم یافته های پشتیبانی شده توسط جداگانه مطالعه موش های مبتلا به مالاریا نیز ظاهر می شود در مارس 15 موضوع علمرهبری ریتم شبانه روزی متخصص جوزف تاکاهاشی یک HHMI محقق در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی.

در حالی که بسیار کمی از مالاریا را در ژنوم شبیه ساعت ژنهای موجود در موجودات دیگر “این است چگونه ژن های مرتب شده در یک شبکه است که مهم است” هاسه گفت.

دیگر بیولوژیکی ساعتهای متشکل از یک شبکه به هم پیوسته ژن که روشن هستند تا پروتئین تولید آنها شروع به ساخت. در یک ماده شیمیایی حلقه بازخورد غلظت بالاتر از پروتئین ها پس از آن اعمال به خاموش کردن ژن هایی است که آنها را ساخته است.

به عنوان گام بعدی این تیم است که به دنبال به اینکه آیا وجود دارد هر گونه تداخل بین مالاریا ساعت و تیک تاک ساعت در داخل سلول های سیستم ایمنی بدن انسان.

تفکر است که انگل است که قادر به پیش بینی زمانی که خود میزبان دفاعی به احتمال زیاد به پایین می توانید زمان خود را به فرار از سلول های قرمز خون احتمالا به آنها لبه بیش تر منظم به چالش کشیده شد.

اگر ما می تواند شکل اگر و چگونه انگل مالاریا همگام تیک تاک از آن ساعت که خود را میزبان هاسه گفت: ما ممکن است قادر به اخلال در آن سیگنال ها و کمک به سیستم ایمنی بدن انسان بهتر مبارزه با این مهاجمان است.

این پژوهش با حمایت Defense Advanced Research Projects Agency (D12AP00025), موسسه ملی بهداشت (R01 GM126555-01) و بنیاد ملی علوم (DMS-1839299). هاسه و co-نویسنده جان Harer اعضای Mimetics, LLC. Harer است مدیر عامل هندسی Data Analytics, Inc. نویسندگان توماس Gedeon و بری کامینز در هیئت Kanto, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>