نر lemurs ممکن است گسترش میوه ای ‘معجون عشق” با دم خود را

حلقه دم lemurs عجیب و غریب عادت تکان دادن دم خود را در رقبای بالقوه. تحقیقات جدید نشان می دهد که در طول فصل پرورش یک مرد را لرزان دم ممکن است به جای دستگاه های همزن سکسی بو به سمت جفت بالقوه. این کار هنوز مقدماتی است اما مواد شیمیایی تجزیه و تحلیل نشان داد بوی مخلوطی از مواد شیمیایی است که به نظر می رسد برای تحریک یک زن مورد علاقه.

کار جدید “خواستار توجه به این که اغلب جنبهی واقعیت” که بو نقش مهمی در پستانداران جوامع می گوید: پیتر Kappeler یک primatologist در دانشگاه Göttingen.

حشرات اغلب با استفاده از رفتار-تغییر بوی به نام فرومون برای جذب جفت. بنابراین فراموش موش. اما زیست شیمیدان Kazushige Touhara در دانشگاه توکیو می خواستم بدانم که آیا پستانداران از جمله انسان—استفاده از آنها را به عنوان به خوبی. برخی از محققان می گویند بله, اما وجود چنین “جنسیت attractants” بحث برانگیز باقی می ماند.

حلقه دم لمور (میمون لمور catta) نام خود را برای کرکی خاکستری و سیاه و سفید و دم و غیر معمول هستند در میان هموطنان خود پستانداران. مردان غدد در مچ دست خود را که تولید مواد شیمیایی است که به سرعت تبخیر زمانی که در معرض هوا شبیه به فرومون. آنها خود را مالش مچ دست در دم خود را برای انتقال بو قبل از آنها تبخیر و سپس تکان دادن دم خود را به پخش عطر و بوی.

برای بسیاری از سال این lemurs را تلخ چرمی بوی مواد شیمیایی استفاده می شود به نگه داشتن مردان دیگر در خلیج. اما در طول فصل تولید مثل آنها به جای آن منتشر می کنند و شیرین عطر و بوی Touhara می گوید. او و همکارانش جمع آوری این ترشحات از مچ غدد با یک پیپت و تجزیه و تحلیل اجزای شیمیایی.

سه نظر می رسد مهم برای گرفتن زن توجه او و همکارانش گزارش امروز در زمان زیست شناسی. هر سه آلدئیدها که مسئول بسیاری از بو. این سه نفر شامل یک شناخته شده است به یک حشره فرمون جنسی و دیگری که بوی شبیه به گلابی است.

زنان صرف زمان خرناس و یا لیس مکان قطرات از این بو حل و فصل اما فقط در طول فصل تولید مثل و تنها زمانی که تمام مواد شیمیایی در حال حاضر این تیم در بر داشت. این نشان می دهد شناسایی بو ممکن است کمک معاشقه در طول فصل پرورش Touhara می گوید. علاوه بر این بیشتر تستوسترون یک مرد تا به حال قوی تر از بوی شیرین او و همکارانش توجه داشته باشید.

ترین ها فرومون ها مجرد هستند و مواد شیمیایی می گوید چارلز Snowdon یک بازنشسته روانشناس در دانشگاه ویسکانسین که درگیر نمی شد با این کار. “اما آنچه در این مقاله گفته است که آن را ترکیبی از مواد شیمیایی است که به نظر می رسد مهم تر است,” او می گوید.

اما Snowdon و Kappeler احتیاط که این بررسی شامل تعداد بسیار کمی از حیوانات—بسیاری از داده های آمده از یک مرد—و در نتیجه اتصال به جفت گیری است و شکننده. همچنین زن lemurs تمایل به بسیار بی قاعده و پس از آن روشن است که یک مرد نیاز به یک فرمون جنسی به دادگاه آنها. “خرناس و دیگر بویایی رفتارهای توسط زنان باید به عنوان بیان یک اولویت” برای یک مرد بیش از دیگر Kappeler می گوید.

Snowdon همچنین نگرانی بسیاری از مردم بیش از حد مشتاق به این باور در اصطلاح معجون عشق و ممکن است پرش به نتیجه گیری نیست و تنها در مورد وجود رابطه فرومون در lemurs بلکه در مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de