درختان حرا نمی خواهد زنده ماندن افزایش سطح آب تا سال 2050 اگر تولید گازهای گلخانه ای نیست برش

درختان حرا — ارزشمند ساحلی و اکوسیستم های موجود در فلوریدا و دیگر آب و هوای گرم — نمی خواهد زنده ماندن افزایش سطح آب تا سال 2050 اگر انتشار گازهای گلخانه ای نیست کاهش می یابد با توجه به راتگرز همكاري مطالعه در مجله علوم.

جنگل های حرا ذخیره مقادیر زیادی از کربن و کمک به حفاظت از سواحل و فراهم کردن زیستگاه برای ماهی ها و گونه های دیگر است. با استفاده از رسوب داده ها از 10 ، 000 سال گذشته یک تیم بین المللی به رهبری دانشگاه مک کواری استرالیا برآورد شانس حرا بقا بر اساس نرخ از سطح دریا افزایش یابد.

زمانی که نرخ بیش از 6 میلی متر در هر سال شبیه به برآورد بالا-سناریوهای انتشار گازهای گلخانه ای برای سال 2050 دانشمندان دریافتند که مانگرو شد به احتمال بسیار زیاد برای جلوگیری از نگه داشتن سرعت با افزایش سطح آب. مانگرو هستند احتمال بیشتری برای زنده ماندن تا زمانی که افزایش سطح آب کمتر از 5 میلی متر (در حدود 0.2 اینچ) در سال است که پیش بینی شده برای کم سناریوهای انتشار گازهای گلخانه ای در این قرن است.

“بالا-انتشار حالات نرخ افزایش سطح آب در بسیاری از مناطق گرمسیری سواحل خواهد شد بیش از 7 میلی متر در سال, نرخ که در آن ما به این نتیجه رسیدند تاپیک 6.2 درصد احتمال حرا می تواند به حفظ رشد” گفت: همکاری نویسنده Erica اش یک پست دکترا دانشمند در بخش زمین و علوم سیاره ای در دانشکده هنر و علوم در دانشگاه راتگرز-New Brunswick. “از دست دادن این حرا اکوسیستم می تواند منجر به افزایش دی اکسید کربن در جو و کمتر حیاتی بافر در برابر طوفان موج در دراز مدت است.”

وجود دارد حدود 80 گونه از درختان حرا که رشد در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری. جنگل های حرا تثبیت خط ساحلی کاهش فرسایش از طوفان موج جریان و امواج و جزر و مد با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. حرا’ پیچیده سیستم ریشه باعث می شود جنگل های جذاب برای ماهی ها و دیگر موجودات زنده به دنبال غذا و سرپناه از شکارچیان. در کلید های فلوریدا ملی دریایی پناهگاه تنهایی حرا خط بیش از 1800 کیلومتر از خط ساحلی.

این مطالعه تحت پوشش 78 مکان و کاوش چگونه مانگرو در پاسخ به میزان افزایش سطح آب آهسته از بیش از 10 میلی متر سالانه 10000 سال پیش نزدیک به شرایط پایدار 4000 سال بعد. ذخیره سازی کربن به عنوان جنگل های حرا گسترش در این دوره کمک به کاهش گازهای گلخانه ای سطح.

مانگرو به طور طبیعی حرکت داخلی اگر آنها نمی تواند ساخت عمودی اما ساحلی تحولات همراه بسیاری از سواحل در حال حاضر تا حد زیادی مانع از این جنبش. یافته های استرس اهمیت کاهش قدر سریع افزایش سطح آب و حصول اطمینان ساحلی انطباق اقدامات اجازه می دهد حرا به گسترش در سراسر ساحلی شدهاند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه راتگرز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>