دریایی آموزش ممکن است بیشتر روانی و فیزیکی از شن

ایالات متحده نظامی یک نیاز مداوم برای اعضای خدمات است که می تواند در خدمت نخبگان و تخصصی واحدهای نظامی مانند سپاه تفنگداران دریایی. اما از آنجا که دوره های آموزشی برای این نیروها بسیار دقیق نرخ ترک تحصیل در آن بالا است.

برای کمک به تعیین کنندههای موفقیت یا عدم موفقیت در نخبگان آموزش نظامی Leslie, ساکسون, MD, مدیر اجرایی مرکز USC برای بدن محاسبات و همکار مرکز بدن محاسبات محققان نظارت فیزیکی و روانی فعالیت دو کلاس از تفنگداران و ملوانان ثبت نام در 25 روز, آموزش تخصصی دوره.

نتایج منتشر شده در مجله پزشکی تحقیق در اینترنت mHealth و uHealth.

در مجموع 121 کارآموزان شرکت کردند. تنها کمی بیش از نیمی (64) با موفقیت به پایان دوره.

محققان دریافتند ارتباطی بين اتمام و عملکرد فیزیکی آموزش استاندارد مانند افزایش یا آبزیان آموزش. فیزیکی نشانگر مانند ضربان قلب یا خواب وضعیت هم نقش بازی نمی.

بلکه بزرگترین عامل روانی بود. کارآموزان که شناسایی خود را به عنوان برون گرا و مثبت تحت تاثیر قرار — توانایی به کشت شاد, اعتماد به نفس, نگرش — به احتمال زیاد به تکمیل دوره.

“این یافته ها رمان زیرا آنها شناسایی صفات به طور معمول با عملکرد نظامی نشان می دهد که عوامل روانی اهمیت بیشتری از عملکرد فیزیکی نتایج” سخن می گوید که همچنین یک متخصص قلب و عروق با کک پزشکی از USC و استاد پزشکی (بالینی محقق) در دانشکده کک پزشکی از USC.

محققان همچنین قادر به دقت اشاره کردن عوامل استرس زا روانی است که باعث حذف از این دوره است. کارآموزان به طور معمول قبل از ترک یک استرس زا آبزیان آموزش ورزش یا پس از گزارش افزایش عاطفی و یا فیزیکی درد و کاهش اعتماد به نفس. این امر محققان را قادر به پیش بینی که رها کردن از یک دوره به مدت دو روز در پیش است.

در حالی که سخن تحصیل شده است عملکرد انسان در ورزشکاران نخبه برای 15 سال این اولین مطالعه مربوط به ارتش است. او همکاری با USC موسسه فن آوری های خلاق است که تاسیس نظامی برنامه های تحقیقاتی برای اجرای این مطالعه با یک شرکت آموزشی در پایگاه پندلتن ، که آموزش تفنگداران دریایی در دوزیست شناسایی. به طور معمول تنها حدود نیمی از شرکت کنندگان در پایان این دوره آموزشی ،

نویسندگان این مطالعه جمع آوری پایه شخصیت ارزیابی کارآموزان قبل از استخدام شروع دوره ارزیابی نوع شخصیت عاطفی پردازش چشم انداز در زندگی و تمرکز حواس است. محققان بعدی ارائه شده افراد با آی فون و اپل دیده بان و به خصوص طراحی نرم افزار تلفن همراه برای جمع آوری مستمر روزانه اقدامات کارآموزان’ وضعیت ذهنی درد جسمی و ضربان قلب و فعالیت و خواب هیدراتاسیون و تغذیه در طول آموزش.

این نرم افزار تلفن همراه نیز وادار به کارآموزان برای پاسخ به بررسی روزانه در احساسی و درد جسمی خوبی بودن و اعتماد به نفس در دوره تکمیل و مربی پشتیبانی می کند.

“این مطالعه برای اولین بار به جمع آوری مستمر اطلاعات از افراد در طول یک آموزش نشان می دهد که ممکن است مداخله نظامی می تواند به کاهش تعداد استعفا” سخن می گوید. “این داده ها می تواند مفید در طراحی آینده دوره های آموزشی برای تفنگداران دریایی و دیگر واحدهای نظامی به افزایش تعداد نخبگان اعضای خدمات و همچنین ارائه بینش در مورد چگونگی کمک به ورزشکاران و هنرمندان رسیدگی چالش است.”

سخن این است که در حال حاضر در حال تست این که آیا یا نه مختلف مداخلات روانشناختی یا مربیگری ممکن است بیشتر تشویق کارآموزان بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>