به همین دلیل است که او معاونت در جرم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که رهبران حقوق مدني و خود کارکنان ملامت او ؟ آن را در مورد تسلط.

چه مارک زوکربرگ باور ؟ چه او واقعا در مورد مراقبت? چگونه می تواند یک مرد که راهپیمایی در هانوی که حمایت برای افزایش مهاجرت به ایالات متحده است که با استخدام یک با مشخصات بالا دموکرات و فمینیستی خود را به عنوان دوم در فرمان نشستن و غذا خوردن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

چرا در یک لحظه از جهانی و بحران ملی که بیش از 100 ، 000 آمریکایی که در اثر یک ویروس است که می تواند موجود بوده اند توسط یک دولت صالح یک چهارم از آمریکایی ها در معرض خطر اخراج و یا پرتاب به فقر و هزاران نفر از آمریکایی ها رو خاموش در برابر خشونت نیروهای پلیس در خیابان های شهرهای بزرگ و از تمام اندازه ها, آیا زوکربرگ بر روی گوشی با مغلوب ساختن پیشی جستن برای چت ؟

مانند دیگر میلیاردرهای زوکربرگ پول و قدرت و نفوذ خود برای ایستادگی در برابر چنین تخلفات و شرارت. با سه جهانی سیستم عامل—Facebook, Instagram, و واتساپ—قادر به ساختار فرهنگی و فکری تجربه میلیاردها نفر در سراسر جهان زوکربرگ را انتخاب مخالف است. او را برای تقویت تهمت و دیگر authoritarians با وجود همه آسیب آنها را به جهان است.

زوکربرگ می دانستم که در سال 2016 که تهمت بود یک نژادپرست است. او می دانست که تهمت افتخار از آزار جنسی زنان است. در عین حال زوکربرگ مجاز Facebook کارکنان برای کمک به تهمت استفاده از Facebook به طور موثر تر قطعا کمک به کالج انتخاباتی به نفع خود.

چگونه می تواند یک فرد که به نظر می رسد تا جهان وطنی اجازه شرکت خود را به طور موثر حمایت از مبارزات استبدادی گرایان مانند نارندرا مودی در هند یا رودریگو Duterte در فیلیپین? چرا او اجازه دهید آنها را با استفاده از خود سیستم عامل به تهدید و ارعاب منتقدان و روزنامه نگاران و دانشمندان?

بیش از دو هفته گذشته این پرسش گرفته اند بر روی یک فوریت به عنوان Facebook کارکنان برای اولین بار علنا ابراز خشم و سرخوردگی با زوکربرگ تصمیم به محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار خشونت دولتی علیه کسانی که معترض هستند نژادپرستانه و خشونت پلیس. در حالی که توییتر در زمان متوسط ایستادگی در برابر تهمت را هذلولی تهدیدات زوکربرگ اعلام کرد که او می بیند پست ها به عنوان های مختلف از کسانی که تهدید خشونت زیرا آنها در مورد استفاده از “دولت زور است.” به طور جدی.

در یک درز کارکنان تماس تلفنی در روز سه شنبه زوکربرگ در دفاع از تصمیم خود برای عصبانی Facebook کارکنان. “ما اساسا به این نتیجه رسیدند پس از تحقیق و بعد همه چیز را من خوانده ام و همه ی مردمی که صحبت کردم به این که مرجع است که به وضوح به تهاجمی پلیس—شاید بیش از حد پلیس—اما این هیچ سابقه ای در حال خواندن به عنوان یک سوت سگ برای فشار هواداران به عدالت را در دست خود” زوکربرگ گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها که به سخره معترضان با “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

و پس از برخی از حقوق مدنی و رهبران صحبت با زوکربرگ روز دوشنبه آنها به سمت چپ “نا امید و حیرت زده کرد” متقاعد شده است که زوکربرگ نیست—و یا حاضر به درک مسائل اساسی مانند رای دهندگان سرکوب و نژاد پرستی.

در حال حاضر به عنوان ایالات متحده در برابر بزرگترین تهدید پس از جنگ داخلی زوکربرگ panders به استبدادی در کاخ سفید است.

شما باید به خودتان بپرسید چرا. “این در مورد پول” نیست کاملا پیگیری است. او می توانست همه پول که صرف نظر. زوکربرگ و Facebook در حال عمیقا تعبیه شده در اقتصاد جهانی و ساختار قدرت. او نیازی مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد مستقیم یا فوری قدرت به تنظیم Facebook یا constrict اقدامات خود را در کوتاه مدت. شاید زوکربرگ است که مصون سازی فرض کنید که تهمت و جمهوری خواهان خواهد شد آسان تر بر او اگر آنها غالب در نوامبر است. زوکربرگ در حال حاضر خریداری کرده است پشتیبانی از برخی از قدرتمند دموکرات بنابراین او نمی باید به کار بسیار سخت به نگه داشتن آنها را در خلیج است.

پس چه زوکربرگ واقعا باور ؟ چه او واقعا می خواهید برای جهان است ؟

این پرسش که برای سال بوده است گیج کننده کسانی از ما که در مورد نوشتن Facebook. پس از رفتن را از طریق صدها نفر از سخنرانی حروف و Facebook posts by زوکربرگ در طول تحقیقات برای آخرین کتاب من فکر کردم من تا به حال او را میخ.

به نظر من زوکربرگ یک آرمانگرا کسی که ساده لوحانه باور مثبت, قدرت, انسان, اتصال, ارتباطات و جامعه است. که تا حد زیادی بی سواد و بی تجربه زوکربرگ شد untroubled با حقایق تاریخ و یا پیچیدگی است. اتصال فقط خوب—همیشه و به طور کامل.

هرگز پس از رشد فراتر از حباب از دبستان مدرسه, دانشگاه هاروارد, دره سیلیکون و داووس زوکربرگ تا به حال هیچ درک از انواع بشر از ظلم و ستم من فکر می کردم. یک همجنس باز, سفید, مرد آمریکایی زوکربرگ بود بی اعتنا به راه است که در آن “جامعه” می تواند ظلم و ستم و همچنین راحتی.

و پس از سال ها از غنی مردان سفید پرتاب پول در او و دعوت او را یک نابغه زوکربرگ من فرض بر این بود که فقط شیفته غنی مردان سفید.

با وجود به عنوان استیون لوی توضیح در جزئیات در خود ضروری کتاب جدید در Facebook, کنار رفتن مقدار کنترل روز به روز و عملیات تجاری از Facebook به COO Sheryl Sandberg برای خیلی از دهه گذشته زوکربرگ هنوز هم تعبیه شده ارزش خود را به شرکت. او ناقص است ، با وجود ادعای حمایت از آزادی بیان Facebook معروف است و با شوق و ذوق اعدام censorious آرزوها از دولتهای خودکامه در سراسر جهان است.

بنابراین من انتظار می رود که زوکربرگ بود دچار ناهماهنگی شناختی در حالی که تماشای عزیز خود شرکت بهره برداری می شود برای توانمند سازی نسل کشی نیروهای در میانمار, مذهبی, تروریست ها در سریلانکا و یا واکسن منکران در سراسر جهان است.

من اشتباه بود. من قضاوت نادرست زوکربرگ. یکی دیگر از چیزی که من یاد گرفتم از لوی کتاب است که همراه با یک آرمان گرا و ساده و بی تکلف حساب از ارتباطات انسانی زوکربرگ به نظر می رسد به عشق قدرت بیشتر از او دوست دارد پول یا بالقوه به انجام خوب در جهان است.

پس از مطالعه فقط به اندازه کافی لاتین در دبستان در مدرسه او را دچار مشکل زوکربرگ شناخته شده بود به قول Cato فریاد “Carthago delenda est” (کارتاژ باید نابود شود) در هنگام مراجعه به گوگل. امپراتور آگوستوس بود خاص الهام بخش, مالیات, گزارش و زوکربرگ نام فرزند خود را پس از آگوستوس به تصویب رسید پسر كرديد ژولیوس سزار که حکومت بیش از بزرگترین و صلح آمیز ترین span امپراتوری روم به عنوان اولین امپراتور.

این بود زوکربرگ مبتلا به ناهماهنگی شناختی. من بود. من به تماشای او cooly صورت سوال از نمایندگان کنگره در مورد کمبریج Analytica افتضاح او هرگز به نظر می رسید متفکر فقط منظم.

که Facebook می تواند در خدمت مردم خوب و آن چه که از آن می شود برای کمک به آسیب و درد و مرگ, به نظر نمی رسد برای تولید است که یکی از سخت پدیده ای است که به چالش متفکر: تناقض است.

زوکربرگ در ادامه و در ادامه به این باور در قدرت مثبت Facebook, اما چرا که او معتقد است که در خام قدرت Facebook. “سلطه!,” او با استفاده از به فریاد زدن در جلسات ستاد نشان می دهد که همه چیز یک بازی است. بازی را می توان به دست آورد. او باید برنده شوید. اگر چند میلیون استخوان شکسته در امتداد راه خود را برنامه بازی هنوز هم در خدمت بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد.

او خود معتقد است تا به طور کامل چشم انداز خود را از جهان چگونه کار می کند به طوری که او مصون است به ناهماهنگی شناختی. او است که سیستم ایمنی بدن به شواهد جدید و یا استدلال. معلوم megalomaniacs رنج می برند نیست از ناهماهنگی شناختی.

در نظر گرفته شده در این راه ممکن است ببینید که چگونه زوکربرگ و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است همراه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی می بیند زندگی به عنوان یک سری از مسابقات که او باید برنده حتی اگر این بدان معناست که او را به تقلب. نه تنها باید تهمت متقاعد کردن او خود را برنده (حتی زمانی که او از دست می دهد) او باید متقاعد کردن خود است که او تحت سلطه حریف خود را (حتی زمانی که او موفق به).

بیشتر وجود دارد تفاوت بین تهمت و زوکربرگ از شباهت ها ، زوکربرگ در واقع برنده بسیاری از بازی های او در نقش. مرد جوان به مشروع هوش و قدرت قابل اثبات موفقیت را بدست آورده و به مراتب بیشتر پول در یک سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دهکدهای از دست داد و در تمام عمر خود را. زوکربرگ است dominator و یک آرمانگرا. او یک آرمانگرا در مورد خود و چشم انداز خود را برای چگونه بقیه از ما باید زندگی می کنند.

مانند بدنام معمار فیلیپ جانسون, مارک زوکربرگ است که یک مهندس اجتماعی. او می داند چه چیزی برای ما. و او معتقد است که چه چیزی بهترین را برای Facebook برای ما بهتر است. در دراز مدت او معتقد است که

Facebook سلطه را از گرو در اوردن او با ساخت زندگی ما بهتر است. ما فقط باید به تسلیم و اجازه دهید آن همه کار کردن. زوکربرگ می توانید سرگرم محلی دادستانی مانند تهمت به دلیل زوکربرگ باقی مانده امپراتور.

تنها امید ما به عزل این امپراتور است که نیروهای نظامی خود را ممکن است شورشی و حاضر به انجام مناقصه خود را. که ممکن است شروع به اتفاق می افتد. اما ممکن است آن را بیش از حد دیر است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im