به علاوه: Facebook در روز های اولیه آن معقول و منطقی بیان در اینترنت و گذشته تصمیم گیری در فیلادلفیا.

چه کسی می توانست تصور می کردند که همه چیز را به طوری بد ما فراموش کرده ام در مورد Covid? اما Covid فراموش نکرده درباره ما. حفظ شستن دست های خود را.

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در این روند شما به همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

مارک زوکربرگ بلند گفت: او نمی خواست به داور از حقیقت است. شما نمی خواهید من به عنوان یک بازرس برای میلیاردها نفر از مردماو استدلال می کند. او در تلاش است به کاهش خود نقش غالب در تعیین اینکه آیا یک سوال برانگیز قطعه از محتوا باقی می ماند و یا می شود در نظر گرفته شود و حتی راه اندازی یک نظارت هیئت مدیره است که به طور بالقوه می تواند ابطال او.

اما با وجود تمام اعتراضات, زوکربرگ است که نه تنها داور در رئیس غالب در جهان پلت فرم رسانه های اجتماعی او را یک فعال. که هرگز روشن تر از نزدیک به دو ساعت جلسه از راه دور او با هزاران نگران کارکنان در روز سه شنبه هنگامی که او در دفاع از تصمیم خود را به پایین کاهش و یا واقعیت-بررسی چندین پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به نظر می رسید در چشم کارکنان به نقض Facebook سیاست های. می بایست در یک جلسه—نشت داخلی جلسه یک بار غیر قابل تصور عمل بی وفایی در Facebook, اما در حال حاضر آن را غیر قابل اجتناب—زوکربرگ مذاکرات در مورد جزئیات چگونه او مشورت با کلید مشاوران و زحمت تحليل جامعه خود استانداردهای همه را نهایی خود تماس بگیرید. در این مورد او تصمیم گرفت که تهمت استفاده از عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” بود نه یک دعوت به خشونت و یا یک نژادپرست “سگ سوت” به رغم استدلال به خلاف.

درام افزایش دو عامل. اول داخلی مخالفت زوکربرگ انتخاب بی سابقه بود به عنوان کارکنان علنا توییتی نارضایتی خود را و صحنه مجازی “اعتصاب” در روز دوشنبه. حتی برخی از ترک این شرکت است. همچنین یک گروه از این شرکت اولین کارمندان انتشار نامه ای تاسف Facebook خروج از اصل آن آرمان است. همانطور که من نوشت: اوایل این هفته چه چیزی آنها را ناراحت نمی شد فقط دو توییتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال cross-ارسال به Facebook. سرخوردگی آمد از این واقعیت است که برای سال در حال حاضر به “آزادی بیان” زوکربرگ جشن به معنای میزبانی اطلاعات غلط و نفرت و تفرقه.

عامل دوم این است که یک تهدید خارجی: یک جنبش به رشوه دادن و یا لغو قوانین است که به زوکربرگ قدرت را به این تصمیم بدون در نظر گرفتن مسئولیت قانونی برای همه چیز است که او تقریبا 3 میلیارد کاربر پست. که قانون شناخته شده است به عنوان بخش 230(c) از سال 1996 ارتباطات از راه دور عمل می کنند. این frees سیستم عامل مانند Facebook و توییتر مسئولیت برای آنچه که مردم سهم بارز آنها را از ناشران مانند نیویورک تایمز و یا سیمی. اما آن را نیز به سیستم عامل سرمقاله اختیار پلیس محتوا به سیستم عامل خود را امن و مدنی. در واکنش به قدرت از شرکت های با تکنولوژی برخی از سیاستمداران این استدلال که سیستم عامل باید درمان بیشتر شبیه نشریات از گفتن خطوط تلفن. یکی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هفته گذشته با صدور یک فرمان اجرایی دیکته که دولت باید نوار سیستم عامل که پناهگاه وضعیت اگر آنها تلقی سیاسی مغرضانه. دیگری اعلام کرد دشمن از بخش 230 جو بایدن اگر چه او نیست به نام دولت و حقیقت تیم ملی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن است.

زوکربرگ تصمیم رئیس جمهور پست نبود متاثر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید اجرایی سفارش, اما آن را قطعا مورد علاقه تهمت و محافظه کار شود. بیشتر به طور قابل توجهی آن را به خوبی در همراهی با Facebook تمایل به اجازه و حتی ترویج محتوا که تقسیم و پرمی كند. زوکربرگ سعی کردم به بافت این کار را برای کارمندان خود گفت که در حالی که خود را رایگان-بیان شیب ممکن است اجازه می دهد سمی محتوا به رشد آن را نیز می دهد صدای به ناتوان اجازه می دهد آنها را به چیزهایی مانند شواهد تصویری از وحشیگری پلیس. “من مصرانه از مردم به نگاه اخلاقی تاثیر از آنچه که ما فقط از طریق لنز از آسیب و کاهش,” او گفت: کارکنان.

در توییتر هر چند مدیر عامل شرکت جک دورسی را نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که از طریق لنز. پس از بیش از حد طولانی یک دوره از نگه داشتن دست خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن ناسازگار مطالب او دستور داد که توییتر برچسب دو مورد اختلاف توییتهایی. و ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل رفت و حتی دورتر از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن پست از کشف بخش از پلت فرم بر این اساس است که رئیس جمهور کلمات تفرقه و نژادپرست است. در نامه ای به کارکنان اشپیگل توضیح داد:

همانطور که برای Snapchat ما به سادگی می تواند به ترویج حساب در امریکا است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت که آیا آنها این کار را به روشن یا خاموش پلت فرم ما. ما کشف محتوا نرم افزاری است که سرپرستی یک پلت فرم که در آن ما تصمیم می گیرید چه چیزی را ترویج می کنیم … این به این معنا نیست که ما را حذف محتوا است که مردم با مخالفت و یا حساب هایی که نسبت به بعضی از مردم … اما به سادگی وجود دارد هیچ جایی برای بحث در کشور ما در مورد ارزش زندگی انسان و اهمیت مبارزه ای مداوم برای آزادی و برابری و عدالت است. ما با تمام کسانی که ایستاده برای صلح و عشق و عدالت است و ما با استفاده از پلت فرم ما به ترویج خوب و نه بد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و قطعا برگ برنده خود را—ممکن است مورد شکایت آنچه توییتر و ضربه محکم و ناگهانی انجام داد. اما این شرکت ها اعمال حقوق خود را تحت 230 دقیقا در راه است که قانون اجازه می دهد.

زوکربرگ باید توجه داشته باشید. بله, آن را برای یک فرد به چنین عظیم کنترل بیش از آنچه که مردم می گویند آنلاین. اما آن را دوست دارم یا نه سیستم ما می دهد رهبران شرکت های بزرگ قدرت عظیم. در کل کنترل Facebook او باید بود که داور از آسیب. ما باید تقاضا را که او انجام است که نقش مهمی را در بهترین راه ممکن به حداقل رساندن سمی گفتار ارسال شده توسط مشتریان خود را که آیا آنها peons یا رئیس جمهور. کارکنان خود را در حال صحبت کردن. او میلیاردها کاربران باید اجازه دهید او را می دانم به عنوان به خوبی. و دولت باید پشت کردن.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

سیزده سال پیش من در مورد نوشت: Facebook برای انتخاب پوشش داستان. تنها چند ماه قبل از آن این شرکت تا به حال مورد استقبال همه کاربران و نه فقط دانش آموزان و معرفی خوراک خبری است. مدیر اجرایی نشده یک میلیاردر به من توضیح داد که چرا بزرگسالان را به خدمات است که او در آن برای پول:

زوکربرگ خود را که کودک رو به نظر می رسد در 23 منجر خواهد هر متصدی بار در امریکا به بررسی گواهینامه رانندگی خود را با دقت قبل از خدمت, mojito, شانه خالی صحبت کردن در مورد پول است. همه چیز در مورد ساختمان این شرکت است. صحبت با رادیو فردا بین گزش توفو اسنک او بسیار علاقه مند در توضیح دلیل Facebook است (1) نه شبکه های اجتماعی سایت اما یک “ابزار” یک ابزار برای تسهیل جریان اطلاعات بین کاربران و هموطنان خود و اعضای خانواده و حرفه ای اتصالات (2) نه فقط برای دانشجویان و (3) یک جهان در حال تغییر ایده بالقوه نامحدود است. هر چند او ریش به هیچ. 2 دوباره فقط برای اندازه گیری خوبی. اما این تکه از چشم انداز خود را حول محور یک مفهوم او خواستار “اجتماعی نمودار.”

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

راب از دورانگو کلرادو می پرسد: “آیا هر پلت فرم رسانه های اجتماعی است که معقول گفتار استاندارد است که آن را اجرا? اگر پس از من وجود دارد.”

راب کلمه کلیدی در سوال شما “مناسب است.” یک فرد معقول و منطقی است دیگر خشم و انزجار. در “درخواست لوی” صندوق این هفته مردم خواستار شد من نام لیبرال تعصب در حالی که دیگران پرسید چرا روزنامه نگاران نیست فریاد با صدای بلند به اندازه کافی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن unfitness برای دفتر. مثلا اگر Facebook طول می کشد پایین مطالب شارژ که واکسن باعث اوتیسم—ادعای علم اختلافات—برخی از مردم در حال رفتن به آن را در نظر غیر منطقی. به عنوان این هفته را مشاهده ساده, مقاله, یادداشت های سخنرانی با استانداردهای قطعا نیاز به قضاوت. اگر کاربران فکر نمی کنم با استانداردهای معقول و منطقی آنها باید تصمیم بگیرند که آیا فرار از پلت فرم است که ارزش از دست دادن تماس با دوستان و خانواده که هنوز هم از آن استفاده کنید. پاسخگویی می آید از بازار نیروی کار و صورت که مدیر عامل می بیند که مشابه به آینه.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

… این زمان در یک راه خوب! ببخش زادگاه من تعصب اما هیچ کس که در فیلادلفیا به فکر آنها می خواهم زندگی می کنند برای دیدن روزی که مجسمه اواخر نژادپرستانه ضد, گی, anti-اعتراض رئیس پلیس و شهردار فرانک ریزو پایین آمد.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

علاوه بر همه چیز زوکربرگ است سمج و همکار. به همین دلیل است که در داستان من در مورد سرخورده کارکنان من به درستی پیش بینی کرد او نمی خواهد تکان دادن در مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

یک راهنمای عالی برای حضور در تظاهرات با خیال راحت.

در اینجا برخی از زمینه در بخش 230.

آدم راجرز ماهرانه رمز گشایی آخرین بررسی هیدروکسی کلروکین. حکم: نه معجزه.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de