ماساچوست راه اندازی Uber و Lyft, آخرین حقوقی سردرد

دولت شکایت کرد سوار-تگرگ شرکت برای misclassifying رانندگان به عنوان پیمانکاران حرکت مشابهی توسط مقامات کالیفرنیا.

در روز سه شنبه ماساچوست شد حالت دوم این سال به سو سوار-تگرگ شرکت Uber و Lyft برای درمان رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل و نه کارکنان. دولت دادستان کل Maura هیلی به خبرنگاران گفت: Covid-19 همه گیر با انگیزه به درخواست دولت قاضی دادگاه برای به اجرا درآوردن یک سال 2004 قانون کار به reclassify رانندگان.

“چه Covid همه گیر نشان داده است که چگونه بسیاری از افراد شاغل در اجرای اقتصاد که معلوم نبود بسیار اساسی حمایت و مزایای” هیلی گفت.

“فرفره شرکت” مانند Uber, Lyft, Instacart و DoorDash خود را می گویند کارگران پیمانکاران—اساسا هر یک خود را کسب و کار کوچک-صاحب—و این که این شرکت ها به سادگی واسطه بین کارگران و سواران و یا خریداران. به عنوان یک نتیجه از شرکت ها به طور کلی ارائه مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی زمان خاموش و یا اضافه کاری و پرداخت به بیمه بیکاری برنامه های.

طرح دعوی در دادگاه باز می شود تا یکی دیگر از جبهه در کار مبارزه برای Uber و Lyft که مبارزه کارگران بیش از این طبقه بندی برای سال. در ایالت کالیفرنیا و سه تا از بزرگترین شهرهای شکایت کرد به طبقه بندی Uber و Lyft رانندگان در آن دولت به عنوان کارکنان. دولت قوه مقننه تصویب یک قانون با هدف محدود تعریف پیمانکاران مستقل در پاییز گذشته.

ماساچوست’ قانون است که در این کتاب برای 16 سال, ایجاد سه بخش آزمون برای تعیین اینکه آیا یک کارگر است یک کارمند و یا یک پیمانکار است. به یک پیمانکار و یک کارگر باید کار خود را بدون جهت و یا کنترل از کارفرما انجام کار است که خارج از “حد معمول دوره” کارفرما کسب و کار و انجام کار است که آنها را برای سایر کارفرمایان نیز هست. کار کارشناسان می گویند آن دشوار خواهد بود برای سوار-تگرگ رانندگان برای عبور از آن تست—به خصوص بخش دوم.

در بیانیه سخنگوی Lyft گفت که بیش از 50000 نفر درایو برای شرکت در ماساچوست است و 89 درصد از Lyft درایور درایو کمتر از 20 ساعت در هفته است. آن دسته از رانندگان “را انتخاب کنید و به درایو rideshare دقیقا به این خاطر از استقلال آن را می دهد آنها را به پول در اوقات فراغت خود را” سخنگوی گفت.

Uber سخنگو گفت: این شرکت خواهد شد مسابقه کت و شلوار “آن را به عنوان مگس در چه اکثریت قریب به اتفاق رانندگان می خواهید: به کار به طور مستقل. ما آماده همکاری با دولت برای نوسازی قوانین ما به طوری که مستقل کارگران جدید دریافت حمایت در حالی که حفظ انعطاف پذیری آنها ترجیح می دهند.”

ماساچوست طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که Uber و Lyft رانندگان رایگان از شرکت کنترل به دلیل خدمات خود را در موافقت نامه و پرداخت سازه های غیر قابل مذاکره هر چند منوط به تغییر مکرر. دولت وکلا نیز استدلال می کنند که رانندگان در صورت عواقب برای لغو یا رد سوار درخواست و یا عدم رتبه های پایین از مسافران است.

هیلی گفت: با طبقه بندی کارگران به عنوان پیمانکاران “مالیات دهندگان و کارفرمایان مسئول انتخاب کنید تا تب که کارگران خود را نیاز بیکاری و یا غرامت کارگران.” فرفره کارگران واجد شرایط برای 600 $در هفته در مزایای بیکاری تحت فدرال coronavirus امداد لایحه اما که ارائه منقضی می شود در پایان ماه. لایحه تمدید آن به تصویب مجلس نمایندگان اما بعید است برای تبدیل شدن به قانون است.

در کالیفرنیا در حال بارگذاری است تجربه با برنامه تغییرات در تلاش برای ثابت کند که شرکت کنترل نمی کند و یا مستقیم رانندگان است. (دولت با استفاده از سه بخش تست بسیار شبیه به ماساچوست’.) این شرکت نرم افزار است که در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد برای جریمه کردن رانندگان برای رد سفر. رانندگان در سراسر کشور می توانید کرایه آنها قبول برای هر سفر اساسا مناقصه در برابر دیگر رانندگان برای سوار شدن.

در ماه نوامبر در کالیفرنیا رای دهندگان باید یک فرصت به صدای سنج ایجاد کردن در این موضوع است. یک دولت رای گیری اندازه گیری های پشتیبانی شده توسط این شرکت را باطل دولت جدید قانون کار و ایجاد یک کار جدید دسته برای فرفره کارکنان. بارگذاری, بلند کردن اجسام DoorDash و Instacart اختصاص داده اند حداقل $110 میلیون دلار برای حمایت از انتخابات مبارزه است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر