اگر شما هرگز دیده می شود ایستگاه فضایی بین المللی در مدار شما از دست رفته چیزی بسیار جذاب است. شما لازم نیست که یک تلسکوپ? هیچ مشکل ISS است که به راحتی قابل مشاهده در شب. درست است. به نظر می رسد مانند یک ستاره درخشان است که حرکت می کند در سراسر آسمان برای چند دقیقه. شما فقط نیاز به می دانم زمانی که و که در آن به نگاه و شما می توانید پیدا کردن در یک سایت مانند نقطه ایستگاه یا آسمان بالا. آنها هر دو بزرگ است.

بنابراین در حال حاضر که شما نگاه کردن زمان و تاریخ بعدی ISS عبور (امیدوارم شما روشن آسمان) چگونه در مورد ما اندازه گیری سرعت از ایستگاه فضایی با استفاده از یک گوشی هوشمند است. در واقع من تنها بخشی از اعتماد به نفس این کار خواهد کرد. اوه ما یک ارزش است اما ما باید به دقت بررسی کنید که گوشی چه من فکر می کنم آن را ندارد.

در اینجا این است که چگونه این کار خواهد کرد: من قصد دارم به استفاده از حالت شب بر روی آی فون 11. تا آنجا که من می توانید بگویید حالت شب افزایش زمان قرار گرفتن در معرض در تاریکی به طوری که برای جمع آوری نور بیشتر. چرا همه گوشی کم این کار را انجام? آن را خیلی ساده نیست. اگر شما فقط بیرون بکشد تلفن خود را و بگو: 1-قرار گرفتن در معرض دوم آن را به نگاه مانند یک تار ظروف سرباز یا مسافر. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید به نگه دارید هنوز هم دست خود را در حال رفتن به حرکت می کند.

بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای دیگر اتفاق می افتد و همچنین: تلفن احتمالا اقدامات دست خود را به حرکت با استفاده از یک شتاب سنج (در اینجا یک پست کامل نوشتم در مورد آن). و آن را به احتمال زیاد با استفاده از برخی از نوع تصویر-تثبیت کننده نرم افزار برای جبران آن جنبش. (البته شما می توانید با استفاده از یک سه پایه به جای آن, اما شما احتمالا لازم نیست که یکی از کسانی که در جیب شما است.)

در اینجا یک مثال از یک حالت شب عکس گرفته شده از حیاط خلوت من در شب. به من اعتماد کن خیلی با حال بود اما تصویر معلوم شد خوب است.

a sky with silhouetted treees
عکس: Rhett Allain
پوشش آن

در حال حاضر اجازه دهید قرار دادن این با هم با ISS. چه اتفاقی می افتد اگر شما سعی می کنید به یک حالت شب شات از ایستگاه فضایی به عنوان آن می رود بالای سر? به نظر می رسد مثل این:

photo of night sky
عکس: Rhett Allain

شما می توانید نقطه ISS? این است که “ستاره” که به نظر می رسد مانند یک خط کوتاه در نزدیکی درخت. این گوشی در زمان 1-قرار گرفتن در معرض دوم و این که تا چه حد این ایستگاه منتقل شد در آن زمان. که بسیار سرد است. اوه توجه کنید که این درست است ستاره Betelgeuse در صورت فلکی جبار است. (صحبت که من کمی نا امید که Betelgeuse ظاهرا نمی خواهد به ابرنواختر در هر زمان به زودی.)

ایده من در حال حاضر به استفاده از ظهر که خط و زمان قرار گرفتن در معرض از عکس برای محاسبه سرعت ISS. به یاد داشته باشید که سرعت متوسط (در یک بعد) تعریف شده است که تغییر در موقعیت (∆x) تقسیم بر تغییر در زمان (∆t). به عنوان یک معادله آن به نظر می رسد مثل این:

average velocity equals change in x ovr change in t
تصویر: Rhett Allain
کالیبراسیون با ستاره ها

اما صبر کنید! من اما من فاصله ندارد. عکس همین حالا ثبت اندازه چیزهایی که آنها گرفتن زاویه و اندازه آن بستگی دارد در چگونه دور آنها هستند. نگه داشتن انگشت شست خود را در طول بازو و مقایسه آن با ماه. نگاه آنها در مورد همان درست است ؟ آنها مشابه اندازه زاویه ای حتی اگر انگشت شست خود را است (احتمالا) خیلی کوچکتر است.

اما آنچه در مورد دوربین گوشی خود را? اندازه همه چیز شما را در یک عکس نیز بستگی به دوربین میدان دید (FOV). هر زمان که من یک گوشی جدید من می خواهم به راه اندازی یک آزمایش برای اندازه گیری FOV (و نه فقط به دنبال آن). در اینجا من برای آیفون 6.

اما در این مورد من لازم نیست که. من می توانم با استفاده از عکس خود را به پیدا کردن یک عامل پوسته پوسته شدن برای اندازه گیری زاویه زیرا حاوی چیزی است که من می دانم در مورد: من می توانم با استفاده از اندازه زاویه ای شکارچی برای تعیین اندازه زاویه ای از ISS خط. به طور خاص من می خواهم به رسم یک خط از Betelgeuse (جبار شانه راست) به Rigel (چپ پا) که من می دانم یک فاصله زاویه ای از 0.3247 رادیان (با تشکر WolframAlpha).

(در واقع با استفاده از یک صورت فلکی است که یک راه عالی برای اندازه گیری میدان دید برای یک گوشی بیش از حد پس از آن مهم نیست که در آن شما ایستاده; حتی در بلندترین کوه, اندازه زاویه ای شکارچی خواهد بود چرا که این ستاره ها خیلی دور هستند.)

در حال حاضر من قصد دارم به استفاده از ردیاب تصویری تجزیه و تحلیل برنامه برای اندازه گیری ISS خط که در تصویر. در اینجا چیزی است که دریافت می کنم:

a line connecting two stars
عکس: Rhett Allain

بر اساس x و y مختصات (در واحد رادیان) برای شروع و پایان ISS خط من زاویه ای طول 0.01644 رادیان.

محاسبه سرعت

با استفاده از این نتیجه برای زاویه ظهر ما هم اکنون می توانید محاسبه سرعت زاویه ای (ω) از ایستگاه فضایی بین المللی:

omega equals .01644
تصویر: Rhett Allain

در اینجا θ است زاویه ظهر. بزرگ—اما آنچه در مورد هنر و صنعت را سرعت واقعی? در اینجا من نیاز به یک کمی. برای بدست آوردن سرعت واقعی در فضا, من نیاز به دانستن فاصله از دوربین من به ایستگاه فضایی است که من تماس بگیرید r. سپس زیر درست است:

averagee velocity equals r times times omega
تصویر: Rhett Allain

ویکیپدیا قرار می دهد ISS ارتفاع در حدود 400 کیلومتر است. با استفاده از این فاصله من یک مداری سرعت 6,576 متر در هر ثانیه (14,710 مایل در ساعت). که بد نیست! چک کردن من نتیجه آنلاین من ببینید که ذکر شده در مداری با سرعت است 7,600 متر در هر ثانیه پس من حدود 15 درصد است.

چرا تفاوت ؟ حدس من این است که ایستگاه فضایی شد و در واقع بیش از 400 کیلومتر فاصله دارد. بله مداری در ارتفاع 400 متر—اما در این شب ISS بود و نزدیک به افق و نه به طور مستقیم در بالای سر. پس از من فاصله خاموش بود من سرعت نیز خاموش است.

هنوز هم من خیلی تحت تاثیر قرار است که این آثار با چیزی بیشتر از گوشی شما در جیب خود حمل.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de