اندازه گیری اطلس bluefin tuna با هواپیماهای بدون سرنشین

محققان با استفاده از سیستم های هوایی بدون سرنشین (یا هواپیماهای بدون سرنشین) برای جمع آوری داده ها در تحصیل اطفال اطلس bluefin tuna در خلیج مین است.

این مطالعه آزمایشی تست اینکه آیا هواپیماهای بدون سرنشین می تواند نگه دارید تا با تن ماهی نیز در حالی که گرفتن عکس که اسیر فیزیکی جزئیات این حرکت سریع ماهی. هواپیماهای بدون سرنشین مجهز شد با یک دیجیتال با وضوح بالا هنوز هم تصویر دوربین. نتایج نشان می دهد که هواپیماهای بدون سرنشین می توانید ضبط تصاویر از هر دو فردی ماهی و مدارس. آنها ممکن است یک ابزار مفید برای از راه دور نظارت بر رفتار و شرایط بدن از ماهی گریزان.

فردی ماهی طول و عرض و فاصله بین ماهی در نزدیکی سطح دریا اندازه گيری شد به کمتر از یک سانتی متر از دقت است. ما با استفاده از یک APH-22 یک باطری شش روتور هواپیماهای بدون سرنشین. خلبان مطالعه در اطلس bluefin tuna را جستجوگری زمینه شمال شرق کیپ کاد در جنوب خلیج فارس از مین است.

“مولتی روتور بدون سرنشین هوایی سیستم نمی خواهد جایگزین کشتی نظرسنجی و یا تکیه بر هواپیمای سرنشین دار برای پوشش یک منطقه بزرگ گفت:” مایک Jech یک آکوستیک محقق در شمال شرقی مرکز علوم شیلات در وودز هول ماساچوست و نویسنده سرب از مطالعه. “آنها باید محدود محدوده پرواز با توجه به باتری و تنها می تواند جمع آوری داده ها در انفجار. با وجود برخی از محدودیت های آنها ارزشمند خواهد بود برای جمع آوری از راه دور تصاویر با وضوح بالا است که می تواند داده ها را در صحت و دقت مورد نیاز مدیران برای رشد و اکوسیستم مدل اطلس bluefin tuna.”

نتایج حاصل از APH-22 مطالعه منتشر شده در ماه مارس سال 2020 در مجله بدون سرنشین سیستم های خودرو. محققان با انجام کار خود را در سال 2015. سپس آنها را در مقایسه با نتایج مطالعه خود را به ارزش های منتشر شده در داده های جمع آوری شده در همان منطقه است. آنها همچنین نسبت آن به تفریحی فرود داده های جمع آوری شده از طریق NOAA شیلات’ دریایی تفریحی, اطلاعات برنامه.

اطلس bluefin tuna یک تجاری و محیط زیست مهم ماهی است. به اندازه جمعیت در غرب اقیانوس اطلس ناشناخته است. شیلات مدیران نیاز بیولوژیکی اطلاعات در مورد این جمعیت اما آن سخت است برای به دست آوردن. بسیار مهاجر از گونه ها مانند اطلس bluefin tuna اغلب حرکت سریع تر از عروق تلاش برای نمونه آنها است. تن توزیع شده در سراسر مناطق بزرگ و می توان از سطح دریا به صدها نفر از فوت عمق.

با روش نمونه گيری سنتی دنده — شبکه و trawls — بی اثر است. آکوستیک روش مفید هستند اما محدود به نمونه برداری به طور مستقیم در زیر یک seagoing کشتی با echosounders و یا در محدوده افقی سونار.

آن را بسیار دشوار است برای برآورد تعداد ماهی در یک مدرسه از هواپیما. هر دو ماهی در دسترس بودن و درک تعصبات معرفی شده توسط ناظران می تواند بر نتایج. برآورد فراوانی و اندازه از افراد در درون یک مدرسه سخت هستند به طور مستقل بررسی.

در نظر گرفتن دقت اندازه گیری از حیوانات است که در حرکت ثابت هستند در نزدیکی سطح ثابت ساده تر با یک هواپیمای بدون سرنشین است که بسیار سبک وزن و قابل حمل و چالاک در پرواز است. آن را می توانید حمل با کیفیت بالا دوربین عکاسی دیجیتال و مستقر می شود به سرعت از یک قایق ماهیگیری کوچک.

پرواز کوتاه بار در حد یک هواپیمای بدون سرنشین توانایی برای بررسی مناطق بزرگ است. اما آنها می توانند ارائه تصاویر دو بعدی از روی شکل ماهی و مدرسه و داده ها به حساب افراد خاص فقط در زیر سطح اقیانوس.

این APH-22 سیستم تست شده و ارزیابی برای اندازه گیری دیگر حیوانات دریایی است. آن استفاده شده است در تعدادی از محیط — از قطب جنوب به اقیانوس آرام — قبل از استفاده از آن در شمال اقیانوس اطلس. مطالعات قبلی برآورد فراوانی و اندازه پنگوئن و پلنگ مهر و موم و اندازه و هویت فردی نهنگ قاتل.

“پلت فرم ایده آل برای دقت اندازه گیری ماهی طول, عرض و فاصله بین افراد در یک مدرسه هنگامی که شما درخواست کالیبراسیون و تنظیمات و عملکرد اقدامات” Jech گفت. “ما قادر به قرار دادن hexacopter در فضای سه بعدی و نظارت بر آن جهت به دست آوردن تصاویر با رزولوشن اجازه داده است که ما را از اندازه گیری های فردی ماهی.”

به عنوان جدید هوایی بدون سرنشین سیستم های در حال توسعه خود را با استفاده از به کنترل از راه دور بررسی اطلس bluefin tuna و حیوانات دیگر در سطح دریا خواهد شد. آن را ممکن است کاهش اتکا به هواپیمای سرنشین دار و یا مکمل کشتی نظرسنجی.

کمیسیون بین المللی برای حفاظت از اقیانوس اطلس تونس حاکم صید ماهی تن. آن است که سپرده به نظارت و مدیریت ماهی تن و ماهی تن مانند گونه در اقیانوس اطلس و در مجاورت دریاها. NOAA شیلات مدیریت اطلس bluefin tuna شیلات در ایالات متحده و مجموعه قوانین و مقررات ایالات متحده شیلات بر اساس حفاظت و مدیریت از توصیه های کمیسیون بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im