تحت JST استراتژیک تحقیقات پایه, برنامه, ندا Nobuo (آزمایشگاه سر) و اوبه یوکو (پژوهشگر ارشد) موسسه میکروبی شیمی در همکاری با دیگر محققان کشف کردند که یک مایع مانند میعانات گازی (قطرات مایع(1)) که در آن Atg پروتئین است که خوشه از طریق مایع-مایع فاز جدایی(2) ساختار مسئول پیشرفت autophagy.

Autophagy یکی از مکانیسم های که از طریق آن پروتئین سلولی است تخریب. پیش از این شناخته شده است که Atg پروتئین ها جمع آوری و به شکل یک ساختار به نام PAS(3). اما مکانیزمی که از طریق آن Atg پروتئین های جمع آوری و فيزيکوشيميايی ملک از تشکیل ساختارهای شده بود مشخص نیست.

تیم تحقیقاتی روشن فنی پاس از طریق رعایت Atg پروتئین با استفاده از یک میکروسکوپ فلورسانس و با موفقیت بازسازی پاس در شرايط in vitro. این تیم نشان داد برای اولین بار است که پاس است که در ایالت قطرات مایع تشکیل شده توسط مایع-مایع فاز جدایی از Atg13 همراه با دیگر Atg پروتئین و که این مایع قطره مسئول autophagy.

پیدا کردن که مایع-مایع فاز جدایی به طور مستقیم کنترل autophagy نشان می دهد دخالت خود را در طیف گسترده ای از زندگی داخل سلولی پدیده. تجدید نظر از مکانیسم های مولکولی زمینه های مختلف درون سلولی پدیده است که انتظار می رود برای ادامه. علاوه بر این توسعه autophagy خاص کنترل عوامل است که تمرکز بر تنظیم مایع-مایع فاز جدایی در autophagy بیماری های مربوط پیش بینی شده است.

(1) مایع قطره

میعانات گازی از macromolecules با سیالیت ایجاد شده که پروتئین و/یا اسیدهای نوکلئیک تحت مایع-مایع فاز جدایی. قطرات نیز شناخته شده به عنوان “membraneless organelles” و انجام وظایف مختلف در داخل سلول. یک قطره کوچک خود به خود فرض کروی شکل است. آن را نیز بالا داخلی سیالیت و آن را به طور فعال در مبادلات با مولکول های اطراف آن.

(2) مایع-مایع فاز جدایی

این پدیده از یک فاز مایع جدا به چند فاز مایع. مشاهده شده است در زندگی روزمره به عنوان جداسازی آب و روغن و رخ می دهد در درون سلول ها با پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک.

(3) پاس (Pre-autophagosomal ساختار)

جمع آوری ساختار که Atg پروتئین اشکال در نزدیکی اندامک تحت مواد مغذی و گرسنگی در مخمر به نام PAS. فرض بر این است که autophagosomes شکل گیری شروع می شود در پاس.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط ژاپن علوم و فناوری سازمان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de