محققان در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا کشف بالقوه جدید در راه است که در آن رژیم غذایی تاثیرات پیری-بیماری های مرتبط با.

داگ Mashek دکترا استاد در بخش پزشکی و بیوشیمی زیست شناسی مولکولی و بیوفیزیک, منجر, یک تیم از محققان که کشف کرده اند که روغن زیتون در رژیم غذایی مدیترانه ای ممکن است نگه دارید کلیدی برای بهبود طول عمر و کاهش پیری-بیماری های مرتبط با. در طول هشت سال گذشته با کمک چند کمک های مالی از موسسه ملی سلامت و تحقیقات خود را یافته بودند که به تازگی منتشر شده در سلولی مولکولی.

مطالعات اولیه در رژیم غذایی پیشنهاد شراب قرمز شد عمده ترین عامل فواید رژیم غذایی مدیترانه ای چون حاوی یک ترکیب به نام رسوراترول است که فعال یک مسیر خاص در سلول های شناخته شده برای افزایش طول عمر و جلوگیری از پیری و بیماری های مربوط. اما کار در Mashek آزمایشگاه نشان می دهد که این چربی در روغن زیتون جزء دیگری از رژیم غذایی مدیترانه ای است که در واقع با فعال کردن این مسیر است.

با توجه به Mashek صرفا مصرف روغن زیتون است به اندازه کافی برای استنباط همه از مزایای بهداشت و درمان. تیم خود را از مطالعات نشان می دهد که هنگامی که همراه با روزه محدود کردن مصرف کالری و ورزش, اثرات مصرف روغن زیتون خواهد بود تلفظ.

“ما دریافتیم که راه این کار این است که آن را برای اولین بار به دریافت و ذخیره شده در میکروسکوپی چیزهایی به نام قطرات چربی است که چگونه ما در سلول های چربی ذخیره می شود. و سپس, زمانی که چربی شکسته شده است که در طول ورزش یا روزه برای مثال زمانی که سیگنالینگ و اثرات مفید هستند متوجه” Mashek گفت.

گام های بعدی برای تحقیقات خود به ترجمه آن به انسان با هدف کشف داروهای جدید و یا بیشتر به خیاط رژیم غذایی رژیم است که بهبود سلامت هر دو کوتاه مدت و بلند مدت است.

“ما می خواهیم به درک زیست شناسی و سپس ترجمه آن را به انسان, امیدوارم تغییر پارادایم بهداشت و درمان از کسی که قصد هشت پزشکان مختلف برای درمان خود و یا هشت اختلالات مختلف,” Mashek گفت. “اینها همه پیری و بیماری های مربوط به پس بیایید درمان پیری است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. Original نوشته شده توسط فرشته مندز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im