دیدار ACE2 این آنزیم در مرکز Covid-19 راز

از ژانویه دانشمندان منتشر شده بیش از 700 مطالعات به شکل مولکول لینک به خطر ابتلا به این بیماری و پیدا کردن درمان ممکن است.

در اولین هرج و مرج ماه از Covid-19 همه گیر آن در حال حاضر روشن است که این رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان نمی گذارد همه به طور مساوی. اولین داده های بالینی از چین نشان داد که برخی از مردم به طور مداوم از شانس بدتر از دیگران به ویژه افراد مسن و افراد سیگاری است. از آن ساخته شده برخی از دانشمندان تعجب: اگر افزایش خطر ابتلا به عفونت شدید و مرگ به اشتراک گذاشته شده توسط این افراد مختلف همه boils پایین به تفاوت در یک پروتئین ؟

Jason Sheltzer یک زیست شناس مولکولی در Cold Spring Harbor Laboratory آغاز شده صحبت کردن در مورد این امکان با شریک زندگی خود را جوآن اسمیت یک مهندس نرم افزار در گوگل, در طول روزهای اولیه خود را در نیویورک مستند. “ما فکر کردیم که شاید ساده ترین توضیح می بود اگر همه این عوامل تحت تاثیر بیان ACE2 می گوید:” Sheltzer.

ACE2 که مخفف angiotensin-converting enzyme 2 یک پروتئین است که نشسته است بر روی سطح بسیاری از انواع سلول ها در بدن انسان از جمله قلب و دل و روده و ریه ها و در داخل بینی است. این یک کلید دندانه دار در یک مسیر بیوشیمیایی است که به تنظیم فشار خون و زخم و التهاب است. ACE2 اسیدهای آمینه شکل شیاردار جیب اجازه می دهد آن را به گیر و ریز ریز کردن تا یک مخرب پروتئین به نام آنتاگونیست های آنژیوتانسین II است که درایوهای تا فشار خون و آسیب های بافت. اما آنتاگونیست های آنژیوتانسین II تنها چیزی است که متناسب با در ACE2 جیبی. بنابراین آیا این نکته از گرز مانند سنبله پروتئین است که پروژه از SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث Covid-19. مانند یک کلید تبدیل در یک چفت ویروس دستاوردهای ورود به سلول از طریق ACE2 و سپس وارد سلول پروتئين-ساخت ماشین آلات nucleoside. عفونت آغاز می شود.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به فکر رفت و چیزی شبیه به این: ACE2 یک فرد آسان تر از آن باید برای coronavirus به حمله و پیشرفت را از طریق بافت خود باعث ایجاد اشکال شدید بیماری است. راه های بیشتر در داخل کسی سلول های بالاتر فرد را در معرض خطر. که این فرضیه Sheltzer و اسمیت علاقه مند بودند در بررسی. آنها نیست به تنهایی. به عنوان ویروس گسترش فراتر از چین و دیگر گروههای در معرض خطر ظاهر: افراد مبتلا به بیماری قلبی فشار خون بالا و دیابت و چاقی است. بسیاری از مردم در این گروه از داروها را که شناخته شده برای افزایش ACE2 بیان. بنابراین دانشمندان فکر می که پروتئین مسئول ؟

اما همانطور که محققان شروع به بررسی رابطۀ ACE2 و این خطرناک بیماری جدید داده حاضر به خط تا در هر شسته و رفته الگوهای قابل پیش بینی. “آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که وجود ندارد ساده تقلیل توضیحات که می تواند به متحد کردن همه داده های بالینی شده است که بهبود تا کنون می گوید:” Sheltzer. به جای پیچیده تر تصویر پدید آمده است. اما این یکی که هنوز ACE2 در مرکز از عمل.

سیگار, صفحة تا ACE2

Sheltzer و اسمیت محدود به خانه خود را نمی تواند اجرا شود و هر آزمایش به اذیت کردن اولیه خود فرضیه. آنها تابیده از طریق داده های موجود مجموعه ای از هر دو حیوانات و مطالعات انسانی است که اندازه گیری سطح بیان ژن در بافت های مختلف. بیش و بیش از این آنها دریافتند که زنان و مردان تولید شده مشابه مقدار ACE2 داخل ریه سلول. آنها همچنین نمی تواند پیدا کردن هر گونه تفاوت بین افراد جوان و آنهایی که مسن تر. پیری تغییر نکرد ACE2 یک راه یا دیگری. اما افراد سیگاری بودند یک داستان متفاوت است.

هنگامی که آنها در بیان ژن در داخل ریه ها از افراد سیگاری در مقایسه با افراد غیر سیگاری آنها را دیدم سنبله بزرگ در ACE2 که از یک نوع خاص از سلول: ترشحی سلول های جام. این کار از این مخاطی سازان است به پوشش داخل دستگاه تنفسی محافظت از آن را از هر گونه محرک شما ممکن است تنفس (مانند می گویند تار و نیکوتین یا هر یک از دیگر 250 مواد شیمیایی مضر در دود سیگار). بیشتر مردم دودی بیشتر خود را در جام سلول های ضرب شده در تلاش برای به دام انداختن این مواد شیمیایی قبل از آنها می تواند آسیب بافت های اطراف. کسانی که در حال گسترش جام همراه ارتش به صفوف سوخت افزایش ACE2 به عنوان Sheltzer و نویسندگان شرح داده شده در یک مطالعه منتشر شده در رشد و نمو سلول در اواسط ماه مه.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد بخشی از توضیح برای ارتباط بین سیگار کشیدن و coronavirus می گوید:” Sheltzer. یکی دیگر از مطالعه انجام شده در دانشگاه بریتیش کلمبیا منتشر شده دو روز قبل از آن نیز یافت می شود که سلول های افراد سیگاری و کسانی که با بیماری مزمن انسدادی ریه یا COPD تولید بیشتر ACE2.

واقعا درک کنند در صورتی که لینک مسبب هر چند به زمان بیشتری و آزمایش آزمایشگاه. Scheltzer تیم فقط گرفتن آغاز شده و با کسانی که به رشد سلول های ریه را در ظروف, حمام کردن برخی از آنها در دود سیگار در داخل محصور مجلسی و سپس با اضافه کردن زنده SARS-CoV-2 برای دیدن اگر دود در معرض سلول های تولید بیشتر ACE2 و به احتمال زیاد آلوده از دود-سلول های رایگان.

مواد مخدر می تواند تغییر ACE2 هم

چون SARS-CoV-2 در درجه اول حملات ریه ها و پزشکان و دانشمندان انتظار می رود افراد مبتلا به آسم نیز در میان آسیب پذیرترین به Covid-19. اما داده ها از چین و نیویورک نشان می دهد که بیماران مبتلا به آسم را تشکیل می دهند فقط یک بخش بسیار کوچک از مردم در بیمارستان بستری با Covid-19. “هیچ کس واقعا نمی داند چرا که می گوید:” مایکل پیترز یک ریه در دانشگاه سان فرانسیسکو. برای هفت سال گذشته او و همکارانش در شش بالینی دیگر مراکز تحقیقاتی در حال مطالعه یک گروه از 400 بیماران مبتلا به آسم تلاش برای درک مکانیسم های بیولوژیکی پشت چگونه این بیماری توسعه و پیشرفت در افراد متفاوت است.

در یک مطالعه منتشر شده در ماه آوریل در American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine, محققان در نگاه چقدر ACE2 خود بيمار تولید در ریه های خود را’ سلول های ایمنی. در حالی که آنها را نمی بینیم تفاوت زیادی بین بیماران مبتلا به آسم با افراد سالم آنها را پیدا است که بیماران مبتلا به آسم که با استفاده از استروئید ينهلرس تا به حال به طرز محسوسی کمتر ACE2. به طور کلی استروئید tamp پایین التهاب و اوایل پزشکان در چین استفاده می شود آنها را برای درمان موارد جدی از Covid-19. “اطلاعات ما نشان می دهد استنشاق کورتیکواستروئیدها ممکن است یکی از دلایل آسم نشده به عنوان یک عامل خطر بزرگ برای Covid-19 می گوید:” پیترز. اما هنوز واقعا مشخص نیست در صورتی که تنها چیزی که در جریان است.”

به عبارت دیگر بیماران مبتلا به آسم ممکن است بیولوژیکی آسیب پذیر تر اما در عمل به آنها می تواند محافظت شده با استروئید درمان است که با ضربت بزمین کوبیدن ACE2 تولید. و ينهلرس نه تنها مواد مخدر است که می تواند تغییر ACE2 بیان. در اوایل روز از وقوع برخی محققان متوجه شده است که بسیاری از Covid-19 بیماران مبتلا به فشار خون بالا و کاهش آن بودند در نظر گرفتن دو طبقه از داروها شناخته شده به افزایش سطح ACE2. این ایده باعث شد پزشکان در سراسر جهان در ماه مارس برای هشدار دادن به میلیون ها نفر از مردم از مصرف این مواد مخدر—آنتاگونیست های آنژیوتانسین II و مسدود کننده های گیرنده (ARBs) و آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین مهارکننده (ACEIs)—احتمال افزایش خطر ابتلا به Covid-19.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

که فرضیه تا پس از فرو ریخت. یک سری از مطالعات اپیدمیولوژیک به دنبال در Covid-19 بیماران به این داروها آنها را به توان بی ضرر است. حداقل یک دوجین پزشکی جوامع و انجمن ها از جمله کالج آمریکایی پزشکان و انجمن قلب آمریکا بیانیه صادر کرد و گفت که مردم مصرف داروهای ضد فشار خون باید همچنان به انجام این کار. “ترس بود که در همان راه مردم شده اند و خود درمانی با چیزهایی مانند هیدروکسی کلروکین آنها شروع به خود-de-درمانی است که می تواند به همان اندازه فاجعه می گوید:” پل Insel مولکولی داروشناس در UC سن دیگو که مستروف آینده بررسی خطرات ناشی از ACEIs و ARBs به Covid-19 بيمار.

او می گوید: این امر می تواند یک اشتباه را برای مردم به سعی کنید به پایین تر سطح خود را از ACE2. بدون آن هورمون آنژیوتانسین II سازد که نه تنها باعث افزایش فشار خون, اما همچنین می تواند باعث طوفان های خطرناک از مولکول های التهابی و باعث صدمه به بافت. و آن را احتمالا خواهد بود بیهوده از coronavirus نیاز نیست که بسیاری از مولکولی درب; دانشمندان تخمین می زنند که تنها طول می کشد چند هزار SARS-CoV-2 ذرات برای ایجاد یک عفونت است.

قابل توجه ACE2 تعادل

در واقع دانشمندان مانند Insel شروع به گمان است که برخی از شدید تر Covid-19 علائم در واقع ممکن است ناشی از نداشتن کافی ACE2. زمانی که ویروس متصل به گیرنده آن کفش های چوبی آن را پس از آن نمی تواند انجام آن کار به طور منظم. علاوه بر این سلول در پاسخ به این حمله با ارسال متفاوت به آنزیم برشی تمام باقی مانده ACE2 گیرنده کردن سطح آن است. است که برگ های آن بافت با هیچ راهی برای قرار دادن ترمز در فراری التهاب منجر به مرگ سلولی می شود.

“این شمشیر دو لبه می گوید:” گاوین Oudit یک متخصص قلب و عروق و مدیر عملکرد قلب کلینیک در دانشگاه آلبرتا که مطالعات ACE2 سیگنالینگ مسیر. “ACE2 بسیار مولکول محافظ. که چه چیزی باعث این کروناویروس جدید به طوری مرگبار—به دلیل آن تکامل یافته برای اتصال به این مولکول است که شما نیاز به یک عملکرد قلب و ریه ها و اندام های دیگر. چه این ویروس می کند خلاص شدن از شر ACE2 از جایی که شما به آن نیاز دارید.”

آنچه مهم است توضیح می دهد Insel است قابل توجه تعادل راست. “این نوع از یین-یانگ رابطه,” او می گوید. “وجود دارد یک نقطه شیرین? این چیزی است که ما امیدواریم.”

به همین دلیل محققان در حال حاضر آغاز آزمایشات بالینی برای تست اینکه آیا به طور گسترده ای تجویز فشار خون مواد مخدر که یا خنثی کردن آنتاگونیست های آنژیوتانسین II یا توقف تولید آن در دسترس نباشد ممکن است در واقع کنترل و درمان این بیماری ناشی از SARS-CoV-2. Insel را همکار Rohit Loomba در حال حاضر ثبت نام از بیماران در یک چنین آزمایشی در UCSD. بسیاری از داروهای دیگر در حال حاضر در تست کار توسط gunking تا ویروسی تکرار مانند remdesivir و favipiravir. استراتژی های دیگر شامل مسدود کردن ویروس از اتصال به ACE2 در وهله اول یا با آنتی بادی از بازماندگان مصنوعی آنتی بادی و یا یک واکسن. فشار خون داروهای نیست هدف این ویروس در همه. بلکه آنها می خواهم سعی کنید به اصلاح مولکولی تعادل بدتر ساخته شده توسط این عفونت ویروسی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد درک چگونه این بیماری ایفا می کند. چگونه آن را پیشرفت در سطح بافت ها و سلول?” می پرسد Insel. “اگر ما می تواند جلوگیری از آن, پس از آن ما می تواند جلوگیری از این بیشتر عفونت های جدی.”

آن خواهید بود ماه قبل از این کارآزمایی بالینی نتایج عملکرد. بنابراین در حالی که ACE2 نقش در شروع عفونت ممکن است روشن شود, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چپ به یادگیری در مورد چگونه مولکول تأثیرات دوره بیماری که به شرح زیر است. هنوز که دانشمندان می دانم که این مقدار در حال حاضر قابل توجه است می گوید پیترز UCSF pulmonologist. “ما واقعا نمی دانند که چگونه ویروسی بیان گیرنده تحت تاثیر استعداد ابتلا به بسیاری از بیماری های,” او می گوید. فن آوری های مورد نیاز مانند قادر بودن به همکار در داخل یک سلول واحد و دیدن آنچه که پروتئین آن را ساخت در مقایسه با همسایگان خود تنها تکامل یافته در چند سال گذشته است. “ما در آستانه از قادر بودن به آن را انجام دهد” او می گوید. “من شرط می بندم که ما به وجود این بیماری احتمالا در دهه آینده.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>