مدرن وب سایت اجتماعی محل ناپایداری. ارسال ابد دو پاس; ثابت خوراک عمدتا با توجه به زودگذر ، ضربه محکم و ناگهانی, Facebook, Instagram, و حتی, لینک, معرفی موقت خود حذف پست ها. در حال حاضر توییتر در حال پیوستن به صفوف خود را.

“از امروز شروع, در برزیل, ما در حال تست در ناوگان یک راه جدید برای شروع گفتگو از خود زودگذر افکار” این شرکت اعلام کرد در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

برخی از جنبه های ویژگی های جدید خواهد شد به نظر می رسد آشنا. مثل Instagram و یا Facebook داستان ناوگان—بله ناوگان—را نشان می دهد تا در یک چرخ فلک در بالای صفحه اصلی جدول زمانی و آنها را ناپدید می شوند پس از 24 ساعت. ناوگان نیز باید حد 280 شخصیت های منظم مانند توییت با گزینه ای برای اضافه کردن تصاویر و یا فایل های Gif اما کاربران قادر نخواهد بود برای پاسخ بود یا عموم پاسخ دهید. مردم می توانند با پاسخ به ناوگان از طریق پیام های مستقیم اگر DMs باز هستند. بسته به اینکه چگونه این آزمون می رود در برزیل, توییتر می گوید این ممکن است به ارمغان بیاورد ویژگی به کشورهای دیگر است.

“مردم به ما گفته اند در تحقیقات اولیه که به دلیل ناوگان ناپدید می شوند احساس می کنند تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاری گاه به گاه افکار روزمره” می نویسد: Mo Aladham یک مدیر محصول در توییتر Brasil, در این اطلاعیه. (ترجمه به زبان انگلیسی پست در اصل در پرتغالی ارائه شده توسط توییتر جلوتر از زمان.) “ما امیدواریم که افرادی که معمولا نمی احساس راحتی Tweeting در استفاده از ناوگان و به اشتراک گذاری گزارشات در مورد آنچه در ذهن خود است.”

این اخبار ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب: تقریبا تمام توییتهایی سقوط به رده از “افکار زودگذر.” از شروع توییتر را در حد شخصیت و به طور مداوم به روز رسانی خوراک تشویق اختصار و سرعت اگر نه همیشه شوخ طبعی است. جک دورسی, توییتر, را, از مؤسسین و مدیر عامل فعلی مورد استفاده برای توییت به طور منظم در مورد چیزی به معنای واقعی کلمه: “پیاده روی صفحه اصلی به امید جلوگیری از باران. اما اول: پس از یوگا چای حباب. به سرعت!” در طول زمان هر چند بیشتر کاربران توییتر تکامل یافته است. تفکرات نقش برآب کردن بدون فکر و یا در نظر گرفته شده برای محدود مخاطبان می توانند به عنوان ارواح کینه توز. مردم از دست داده اند و شغل سیاسی قرار ملاقات و دوستی به دلیل توییتهایی که نمی سالخورده هست.

برای سال های کاربران توییتر دنبال کردن راه هایی برای از بین بردن این فسیل توییتهایی. این همیشه ممکن است به صورت دستی حذف توییت از طریق نرم افزار و یا حذف کل خود را به حساب. اما کاربرانی که می خواستم مطمئن شوید توییت های خود را نمی عمر خود را لحظه ای به حال به نوبه خود به خارج از قفسه-ابزار مانند جیر Deleter و جیر بایگانی Eraser که حذف توییت ها در فواصل منظم. آن را تبدیل به محبوب تر در سال های اخیر; Tweet Deleter ادعا می کند که حذف بیش از 700 میلیون توییت. با ناوگان توییتر به ارمغان می آورد برخی از این قابلیت به نرم افزار.

آن را نمی خواهد اولین بار: بسیاری از توییتر محبوب ترین ویژگی های آمده از کاربران آن’ بداهه راه حل. قبل از وجود دارد retweet button مردم استفاده می شود “RT” به عنوان پیشوند برای ترجمه شخص دیگری را صدای جیر جیر. قبل از وجود یک تگ تابع مردم با استفاده از @ نماد به عنوان یک مختصر اشاره ای به شخص دیگری. ناوگان به نظر می رسد به یک نشانه از ظهور tweet-حذف آنجا که از افزایش زودگذر ارسال بر روی دیگر سیستم عامل های اجتماعی.

از همه مشکلات در توییتر, اما, این, اجتماعی, مهار نمی کند به طور معمول افزایش به بالای لیست. مانند بسیاری از سیستم عامل توییتر تلاش کرده است با دادن و آزار و دستکاری رسانه ها و هماهنگ اطلاعات غلط مبارزات. این شرکت متمرکز شده است در “مکالمه سلامت” از سال 2018 پس از انتقادات که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کاربران آن. توییتر اعلام در مورد ناوگان می دهد ظریف با اشاره به ابتکار عمل. “ما می خواهیم به آن را ممکن است برای شما را به مکالمات در راه های جدید با فشار کمتر و کنترل بیشتر فراتر از توییت ها و پیام های مستقیم” می نویسد: Aladham در اعلام.

ناپدید توییتهایی ممکن است کاربران کمتر احساس اضطراب در مورد توییت های خود را به آینده را به امد و شد زیاد آنها است که می تواند در واقع می تواند یک مزیت برای برخی از مردم سلامت روان—محبوبیت داستان در برنامه های دیگر مانند Instagram که در آن شده است وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز فشارها به نظر می رسد کامل است گواه این است. از آنجایی Instagram معرفی داستان در سال 2016 استفاده از قابلیت رشد می کند بیشتر و بیشتر در حال حاضر پیشی پست در خوراک اصلی. توییتر ممکن است آرزو می کنیم پس از موفقیت های مشابه امیدوار است که با وعده حذف توییتر خود انگشتان دست ممکن است حتی سریعتر. (و هر آینده نگر مسیر برای رشد به احتمال زیاد نگاه حتی بهتر است برای شرکت execs در نور فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت ورود به صحنه به عنوان بلومبرگ روز جمعه گزارش داد.)

اما همانطور که در Instagram, زودگذر رسانه های اجتماعی پست نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آزار و اذیت و قلدری. ناوگان ممکن است باعث تشدید آن مشکلات بزرگتر ایجاد یک پتانسیل جدید وکتور برای سوء استفاده.

توییتر می گوید ناوگان را به دنبال خواهد داشت همان قوانین به عنوان دیگر مطالب در توییتر و مردم می توانند گزارش آنها را به همان شیوه آنها گزارش توییتهایی. ناوگان در دسترس نخواهد بود برای هر کسی که برای دیدن بعد از 24 ساعت—وجود ندارد یک بایگانی در Instagram—اما توییتر را نگه دارید و بر روی آنها را برای موارد آزار و اذیت و سوء استفاده و یا مسائلی که ممکن است شامل اجرای قانون است. “ما حفظ یک کپی از ناوگان برای یک مدت زمان محدود بعد از آنها حذف شده و برای اجرای هر قاعده نقض و بنابراین مردم می توانند درخواست تجدید نظر در اجرای عملیات می گوید:” Aly Pavela یک مدیر ارتباطات در توییتر. “ما اعتماد ایمنی و تیم خود را با استفاده از تخصص و دانش از مشاهده رفتار در خدمت و همچنین در حال انجام تحقیقات برای مطمئن شوید که ما پادمان ها و کانال ها به مسیر و آدرس هر گونه تخلف از توییتر قوانین است.”

این شرکت می گوید این تصمیم برزیل و آزمون آن در بازار دلیل آن را یکی از توییتر “ترین مکالمه کشورها است.” آن را نیز یک کشور دست و پنجه نرم کردن با مسائل مانند آنلاین دروغ: WhatsApp خاص تبدیل به یک پلت فرم برای هماهنگ دروغ مبارزات در طول برزیل انتخابات در سال 2018 است. آن باقی مانده است دیده می شود چگونه ناوگان استفاده می شود وجود دارد—اما بسیاری از مردم خواهد شد ،


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de