دیدار با راز الگوریتم است که نگه داشتن دانش آموزان از کالج

برنامه دیپلم بین المللی لغو آن ریسک بالا در امتحان به دلیل Covid-19. فرمول آن استفاده می شود به “پیش بینی” نمرات پازل دانش آموزان و معلمان.

هجده ساله Anahita Nagpal را در نظر دارد برای شروع آموزش این سقوط به یک دکتر در خرابه هستند. او مقصر می داند یک مدل آماری.

Nagpal زندگی می کند که در گوتینگن آلمان ارائه شده بود یک premed محل و بورس تحصیلی در دانشگاه نیویورک. هر دو خارج شدند در این هفته او می گوید: پس از او گل ضعیف تر نسبت به انتظار او دیپلم بین المللی دیپلم و دو سال دبیرستان برنامه به رسمیت شناخته شده توسط کالج ها و گرفته شده توسط بیش از 170,000 دانش آموزان در این سال ترین در ایالات متحده است.

نوجوان تاسف در مورد نمرات نیست اما راه این بنیاد در پشت IB دیپلم برنامه محاسبه این سال نمرات بود. نتایج روز دوشنبه منتشر شد تعیین یک فرمول است که IB, پایه, پشت, برنامه, عجله مستقر پس از لغو آن معمول بهار امتحانات با توجه به Covid-19. این سیستم با استفاده از سیگنال های از جمله یک دانش آموز نمرات در تکالیف و نمرات از گذشته grads در مدرسه خود را برای پیش بینی آنچه که آنها را به ثمر رساند تا به حال همه گیر نیست مانع فرد در آزمون.

Nagpal و بسیاری دیگر از دانش آموزان ، والدین و معلمان می گویند کسانی که پیش بینی misfired. بسیاری از دانش آموزان به طرز مشکوکی پایین نمرات آنها می گویند بسیار مخربی برنامه های خود را برای پاییز و فراتر از آن. Nagpal را برنامه پشتیبان گیری اگر او از دست رفته در دانشگاه نیویورک به تحصیل پزشکی در آلمان, اما او پایین تر از حد انتظار نمرات اجازه نمی دهد که یا. “مانند بسیاری از, من به شدت شوکه,” او می گوید. “من اساسا نمی تواند مطالعه آنچه من می خواهم به هر جای دیگر.”

بیش از 15000 والدین دانش آموزان و معلمان را امضا کرده اند یک درخواست درخواست IB به “نگاهی به روش های مختلف با درجه بندی الگوریتم و آن را عادلانه تر.” پایه و اساس کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خود سیستم اما گفته بررسی می شود در برابر پنج سال گذشته و نتایج آن نا امید دانش آموزان می تواند با استفاده از آن موجود روند تجدید نظر که می آید با یک هزینه است. پایه و اساس منتشر خلاصه آمار نشان می دهد که در این سال میانگین نمره کمی بالاتر از سال گذشته است و در آن می گوید: توزیع نمرات مشابه بود.

یک معلم ریاضی در مدرسه ای در خاورمیانه می گوید: IB باید افشا کامل فعالیت های آن مدل برای خارج نمي شود. او و همکار با ریاضی دکترا شده اند گیج کننده بیش از طراحی آن از چندین دانش آموزان از دست رفته کمک هزینه تحصیلی به دانشگاه های برتر پس از دریافت نتایج بسیار پایین تر از حد انتظار توسط معلمان خود را. برخی از دانش آموزان گرفتار در حال حاضر مطمئن نیستید که چگونه آنها خواهیم پرداخت برای کالج. “من فقط حدس می زنم که ناقص, مدل,” او می گوید.

نگرانی در مورد ناقص ریاضی مدل ها رو که بیشتر شرکت ها و دولت ها اعمال می شود کامپیوتر به طور سنتی به انسان مشکلاتی از قبیل وثیقه تصمیم گیری شناسایی مظنون جنایی و تصمیم گیری آنچه که در گفتار نفرت. ریشه کن کردن تعصب و عدم دقت در این سیستم ها رو به رشد است و زمینه فعالیت و دانشگاه.

مردم سوال IB الگوریتم مشتق نمرات در حال حاضر بالا بردن برخی از مسائل مشابه. آنها تعجب کنید که چگونه سیستم و طراحی شده بود چرا که عملکرد آن نیست به طور کامل افشا می شود و این که آیا آن را حس می کند به استفاده از یک فرمول برای تعیین نمرات است که می تواند به شکل یک فرد فرصت ها در زندگی است.

زمانی که Covid-19 تصرف جهان در ماه مارس بسیاری از نوجوانان در سال آخر دبیرستان بودند در سمت چپ در یک موقعیت مخاطره آمیز. پناهگاه در محل سفارشات ساخته شده آن را به چالش کشیدن و یا غیر ممکن است برای تکمیل نهایی تکالیف و یا آزمون است که می تواند خود را تعیین و انتخاب زندگی.

آزمون دهندگان درهم به ابداع راه های جدید برای ارزیابی دانش آموزان. در ما خدمات آزمون های آموزشی فراهم می کند که GRE و هیئت کالج اجرا می شود که AP امتحانات خود را منتقل آزمون آنلاین. آورده است که خصلت ها و اشکالات مانند نیاز دانش آموزان خود را به آزمون به طور همزمان بدون در نظر گرفتن زمان منطقه و اوکراین مجبور خطاهای فنی—اما آن را حفظ صورت ظاهر از روند طبیعی.

IB که مقر آن در ژنو تصمیم گرفتند به استفاده از یک فرمول آماری به جای اضافه کردن به لیست در حال رشد از تکنولوژی رفع پیشنهاد شده به طور خودکار دور خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. عملکرد IB دیپلم—و زمان این نتایج ثابت کرد به خصوص مضر برای IB دانشجویان درخواست خود را به ما نمود. بر خلاف AP آزمون که به طور معمول جدا از دبیرستان نمرات IB نتایج در نظر گرفته شده برای منعکس کردن یک دانش آموز برای سال. IB دانش آموزان اغلب اعطا کالج پذیرش بر اساس پیش بینی نمرات و آنها خود را ارسال کنید نتایج نهایی هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس بیش از تابستان است. برخی از دانشکده ها از جمله دانشگاه نیویورک و شمال شرقی هشدار در پذیرش صفحات است که دانش آموزانی که IB نتیجه گرفتن نیست به اندازه کافی نزدیک به این پیش بینی ممکن است از دست دادن محل خود را.

در زمان عادی, IB دیپلم دانش آموزان انتخاب شش نفر از گزینه های مانند فیزیک و فلسفه و دریافت نمرات نهایی تعیین می شود در بخشی از تکالیف اما عمدتا توسط آزمون کتبی اداره در بهار. برنامه ارائه شده توسط نزدیک به 900 مدارس دولتی در ایالات متحده است و شایع در مدارس بین المللی در سراسر جهان است. در ماه مارس IB لغو همه آزمون و گفت: این امر محاسبه هر دانش آموز نمرات نهایی با استفاده از یک روش توسعه یافته توسط ناشناس سازمان آموزشی است که دارای تخصص در تجزیه و تحلیل داده ها.

ایده استفاده از قبل از الگوهای برای پی بردن به آنچه که دانش آموز را به ثمر رساند در سال 2020 نه توسط یک کشنده بیماری همه گیر. IB فاش نشد جزئیات این روش اما گفت: نمرات خواهد بود بر اساس یک دانش آموز انتساب نمرات پیش بینی نمرات و تاریخی IB نتایج از مدرسه خود را. این بنیاد گفت: کلاس مرزهای تعیین شد به بازتاب چالش های آموزش از راه دور در طول یک بیماری همه گیر. برای مدارس که در آن داده های تاریخی بود که فاقد پیش بینی خواهد ساخت بر روی داده های ترکيبی از مدارس دیگر به جای آن است.

در یک ویدیو IB نوشته شده در مورد روند آنتونی Furlong, بنیاد manager برای ارزیابی تحقیقات و طراحی گفت: این سیستم در اصل ایجاد “یک قرار دادی معادله” برای هر مدرسه است.

یکی از هنرهای تجسمی معلم در مدرسه ما می گوید آنچه او و همکاران دیده می شود نشان می دهد آن را به خوبی طراحی شده است. “هنگامی که من تو را دیدم علائم من floored,” او می گوید. “من همیشه محافظه کارانه در پیش بینی نمرات اما هر دانشجو به جز یکی بودند کاهش داد.” از دانش آموزان 15 آثار او را با چهار مجبور به تجدید نظر در برنامه های خود را برای این سقوط به خاطر آنها از دست رفته در کالج مکان چیزی است که او انتظار نیست که برای هر یک از آنها.

تعیین اینکه آیا IB سیستم تا به حال نقص چالش برانگیز است و بدون دانستن آن فرمول یا ورودی و خروجی. فقط به این دلیل که برخی از انسان ها نمی مانند خروجی از یک تجزیه و تحلیل داده ها به این معنا نیست که این نادرست است. اما Suresh Venkatasubramanian استاد در دانشگاه یوتا که در مطالعات اجتماعی عواقب خودکار تصمیم گیری می گوید: به نظر می رسد IB می تواند مستقر سیستم خود را بیشتر مسئولانه است. “این همه امتیاز به آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما سعی می کنید برای نصب برخی از مرتب کردن بر اساس فرایند خودکار و بدون شفافیت” او می گوید. “بار اثبات باید در سیستم برای توجیه آن وجود ندارد.”

تجزیه و تحلیل داده ها قدرتمند تر از همیشه است اما همچنان دور از بودن قادر به پیش بینی و پیچیده آینده انسان است. مدل های که در قیاس با گذشته آماری روند می تواند تا پایان درمان مردم ناعادلانه به دلیل شرایط خود متفاوت هستند حتی اگر نتایج مطابقت با الگوهای گذشته به طور متوسط.

Venkatasubramanian می گوید که پایگاه دانشجویی نمرات در گذشته روند در مدرسه خود را به طور بالقوه ربطی به دانش آموز خود به مدرسه حرفه ای می تواند غیر منصفانه است. با استفاده از داده ها از مدارس دیگر—به عنوان IB را برای مدارس با سابقه—یک “پرچم قرمز” او می گوید: به دلیل آن که معنی برخی از دانش آموزان نمرات محاسبه شد متفاوت تر از دیگران است.

کنستانس Lavergne که پسر در بریتانیا دریافت پایین تر از حد انتظار IB و نمرات از دست رفته مورد نظر خود را در کالج است که یکی از بسیاری از پدر و مادر در تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است. او می گوید: او تجربه همکاری نزدیک با داده های تحلیلگران در صنعت فن آوری باعث می شود او مشکوک IB روش. این امر به طور طبیعی تولید noisier نتایج جستجو برای کلاس کوچکتر مانند پسر او را به دلیل ارائه آنها را کمتر از گذشته نقاط داده ها, او نشان می دهد. “چیزی اشتباه وجود دارد با الگوریتم” Lavergne می گوید.

ریاضی معلم در خاورمیانه گفت به اعتقاد او مدرسه خود را متحمل شده بود به دلیل چگونه IB اعلام کرد و کالیبره آن مدل است. دانش آموزان در مدرسه ارائه تکالیف خود را قبل از IB گفت: کسانی که تکالیف کمک خواهد کرد هدایت و درجه بندی مدل. برخی از IB دانش آموزان در مدارس دیگر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را مشاهده کنید کسانی که تکالیف اجازه می دهد آنها را برای قرار دادن در تلاش اضافی کمک دانستن آنها نمی باید برای آماده شدن برای امتحانات. این آخر هفته او قصد دارد به محل کار با ریاضی دکترا همکار و یک بسته نرم افزاری برای بررسی که در آن IB فرمول ممکن است اشتباه رفته است.

بسیاری از دانش آموزان که دریافت نتایج ناامید کننده در حال حاضر به دنبال نوامبر زمانی که IB به طور معمول ارائه می دهد یک دوم دور از فرد تست و آنها می توانند در آزمون کتبی که لغو شد. Nagpal را نا امید دانشجوی پزشکی در نظر دارد برای شرکت در یک هزینه ای در حدود €700 ($791). اگر Covid-19 مختل کسانی که آزمون بیش از حد او امیدوار است IB حرکت خواهد کرد آنها را آنلاین به جای سعی کنید هر آزمایش های بیشتر در داده های led درجه بندی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر