به جشن همسر, جشن تولد سال گذشته کانادا عکاس لری لویی او را به یک معدن گوگرد. که نبود طرح—اصلی خود را به سفر در بالی. اما بعد از چند روز که در گردشگری-گرفتار بهشت آنها شروع به دنبال چیزی کمی کمتر تجاری. یک بیت از تحقیقات آنلاین به رهبری لویی به گوگرد معادن خفته Mt. Ijen در نزدیکی جزیره جاوه. معروف برای برقی-آبی آتش (ایجاد شده توسط احتراق خود به خود از قنات گازهای) و سمی زرد دود معادن را جالب عکاسی, پروژه لویی فکر می کردم.

همسر خود توافق کردند به طوری که زن و شوهر خود را بسته بندی شده کیسه رزرو پرواز به جاوا و استخدام یک راهنمای محلی به آنها را به گوگرد معدن. آنها شروع به بالا رفتن از کوه. Ijen در وسط شب و به قله فقط قبل از طلوع آفتاب به منظور دیدن آبی شعله های آتش. به عنوان خورشید با افزایش آنها فرود به گسترده آتشفشانی (caldera) که از خود ساطع میکند مواج ابر گوگرد از صدها نفر از ترک ها در زمین است. سرامیک لوله های قرار داده شده توسط کارگران معدن در دهانه (caldera) طبقه مستقیم برخی از دود به سمت مجموعه نقاط که در آن فوق گرم گاز بلافاصله تبدیل به یک جامد تشکیل چکیدن زرد طاقدیس.

این طاقدیس ها چه کارگران معدن. با استفاده از تراکم آنها تراشه کردن تکه های گوگرد جای آنها را در نی سبد و حمل آنها را به بالای دهانه جایی که آنها در حال لود شده را به چرخ برای سفر به پایین کوه. (گوگرد است استفاده شده در لوازم آرایشی, مواد منفجره, و محصولات کشاورزی.) لویی آموخته شده از راهنمای که کارگران صرف 12 ساعت شیفت, dodging plumes سمی دود (با بسیاری شده تنها توسط ژنده پوش گره خورده در اطراف دهان خود را) در حالی که حمل تا 180 پوند از گوگرد در پشت خود را. با رسیدن به درجه حرارت 100 درجه فارنهایت و فراگیر بوی تخم مرغ فاسد آن را یکی از خطرناک ترین و ناخوشایند شغل ها در زمین—اما پرداخت 12 دلار در یک روز نسبتا بالا حقوق و دستمزد است که بخشی از اندونزی.

لویی راهنمای ارائه شده او و همسرش را با ماسک گاز, اما آنها بیش از حد مسدود می شود مفید است. این شد یک مشکل زمانی که لویی اصرار بر گرفتن به عنوان نزدیک که ممکن است به افراد خود را. پس از سه ساعت از تیراندازی او نزدیک به گذشت از همه دود سمی است. “من یک کمی سرگیجه و از دست دادن بینایی کمی,” او می گوید. “خوشبختانه همسر من دیدم من و او فریاد زد: به راهنمای به من وجود دارد.” آنها در نهایت تصمیم به پایان دادن به سفر زود هنگام و فرود کوه. لویی امیدوار به بازگشت در روز بعد به ساقه عکس های بیشتر اما احساس بیش از حد بیمار به یکی دیگر از صعود.

لویی تا عکس از افراد مشغول به کار در برخی از جهان ترین محیط های افراطی از جمله Bangledeshi زباله هند آسیاب جوت و یک درهم دباغي. اما تعداد کمی از کارگران و نیروی کار تحت شرایط دشوار به عنوان کارگران معدن گوگرد در Mt. Ijen. “من همیشه علاقه مند شده است در برجسته سازی قدرت از مردم و مبارزات کارگران در سراسر جهان,” او می گوید.

او می خواهم به بازگشت به Mt. Ijen روزی—اما این بار شاید با عملکرد ماسک گاز.

تصاویر از سری “شیطان طلا” گنجانده شده در لویی کتاب فراتر از تاریکی بود که شارت برای 2019 لوسی کتاب عکس جایزه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de