Camel spiders و اورلئانز و سوسو زننده پروانه ها, oh my. یک arachnologist می دهد در پشت صحنه تور در آکادمی علوم کالیفرنیا.

کالیفرنیا آکادمی علوم در سان فرانسیسکو است که خانه را به یک صخره های مرجانی چهار داستان حباب که کپسوله یک ماکت از یک جنگل های بارانی و شاید مشهورترین کلود albino alligator. اما در زیر همه که—به معنای واقعی کلمه—یک زیرزمین پر از حیوانات نمونه های جمع آوری شده از زمین توسط intrepid دانشمندان پس از سینی سینی و شیشه پس از جار از حشرات و ماهی و پستانداران و انواع دیگر مخلوقات است.

حتی اگر ما در وسط یک بیماری همه گیر و موزه نیست به طور موقت بسته آن مجموعه خواهد بود بسته به طور متوسط شما بازدید کننده. اما هی بچه های خود را به طور خاص می تواند با استفاده از یک ساعت از سرگرمی آموزشی, بنابراین من رسیده به آکادمی برای دیدن اگر آنها ممکن است به ما نشان می دهد در اطراف پشته. هفته گذشته ما livestreamed برای اولین بار در یک سری از چت با دانشمندان که شما می توانید در بالا.

برای اولین بار است arachnologist لورن اسپوزیتو که به معرفی ما به او همه ستاره عنکبوتیان و حشرات است. وجود شتر عنکبوت است که نه از لحاظ فنی یک عنکبوت است و قطعا یک شتر است اما آنقدر وحشی است که من هنگامی که آن را به نام “مرگ پیچیده در رمز و راز.” او همچنین به ارمغان می آورد یک غول هورنت که شما نباید تماس قتل هورنت بدون توجه به آنچه که نیویورک تایمز به شما می گوید. (مسلما من یک بار آن را به نام یک بالدار T. rex بنابراین شاید من کمک کردن به تصویر خود را.) و به خلق و خوی همه مرگ و نابودی ما نگاهی به stunningly زیبا blue morpho پروانه.

برای دیدار با تمام بازیگران از شخصیت های, نگاهی به ویدئو بالا. و اقامت به ما Facebook کانال برای بیشتر livestreams با کالیفرنیا آکادمی دانشمندان در هفته های آینده.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de