دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز انتخاب کنید برای بالا سرشماری کار

ورود دو سیاسی منصوب ماه گذشته فرستاده است لرزش از طریق اداره آمار آمریکا.

Kristoffer Tripplaar/Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP تصاویر

در ماه گذشته در ایالات متحده آماری علم جامعه شوکه شده بود به یاد بگیرند که ناتانیل Cogley را بر عهده داشتند و موقعیت جدید از معاون مدیر سیاست در اداره آمار.

بسیاری از محققان تا به حال هرگز شنیده Cogley یک دانشمند علوم سیاسی که به دست آورده (Ph. D.) از دانشگاه ییل در سال 2013 و در حال حاضر در مرخصی بدون حقوق از ترلتن دانشگاه در Stephenville, Texas. او یکی از تعداد انگشت شماری از سیاسی انتصاب در سرشماری. و خود را به تازگی ایجاد شده عنوان شغلی به نظر می رسید در خارج از محل برای یک سازمان اختصاص داده شده به دقیق و بی طرفانه و به موقع جمع آوری و انتشار اطلاعات در ایالات متحده جمعیتی روند.

در یک مختصر و مفید بیانیه ای در 23 ژوئن, سرشماری مدیر استیون Dillingham گفت Cogley خواهد “کمک در سرشماری رسیدن به کامل و دقیق 2020 سرشماری و مطالعه پیشرفت های آینده.” اما محققان توجه داشته باشید که هیچ چیز در Cogley رزومه—از جمله 2 سال در یک نوپای انگلیسی زبان دانشگاه در غرب آفریقا—نشان می دهد او هر گونه تخصص در مسائل مربوط به سیاست رو به آژانس.

پس زمینه خود را ترک کرده است محققان و اعضای کنگره درخواست اشاره کرد و به پرسش در مورد آنچه نقش Cogley بازی خواهد کرد به عنوان اداره کامل سرشماری سال 2020. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی شده بحث مراحل تغییر شکل decennial ورزش از جمله تلاش ناموفق برای اضافه کردن یک سوال در مورد شهروندی. برخی از دموکرات ها در کنگره را حتی خواسته دولت برای خروج Cogley انتصاب.

“من فکر می کنم [Dillingham] مدیون ما توضیح می گوید:” V. یوسف هتز یک اقتصاددان در دانشگاه دوک و صندلی از جمعیت کمیته آمار از جمعیت امریکا انجمن. “اگر او احساس می کند او باید بیشتر سیاست بینش آن پرسش در مورد استقلال و در سرشماری به عنوان یک آژانس آماری. چه کسانی هستند که مسائل مربوط به سیاست و چه در حال [Cogley را] اعتبار برای این موقعیت؟”

اداره آمار کاهش یافته و به Cogley موجود به علمبه خودی خود بحث مسئولیت های جدید و چگونه او آمد به کار در آژانس. اما ناظران توجه داشته باشید خود را در پس زمینه شامل مکرر رسانه ها ظاهر در سال گذشته است که در آن او ابراز حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتقاد دموکرات ها برای تلاش برای حذف او را از دفتر. و همکاران سابق می گویند که آنها نمی شگفت زده Cogley شروع به پریدن کرد در این فرصت به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“او قطعا می آید از جناح راست از [جمهوری] ، … من می توانید ببینید که چرا به او جلب شده بود در واشنگتن می گوید:” ژان Gondo Tompihe که می آموزد علوم سیاسی در دانشگاه بین المللی بزرگ بسام (IUGB) در ساحل عاج که در آن Cogley شد یک عضو هیات علمی در 2014-15. “او باور نکردنی درخشان و او با شور و شوق بزرگ برای سیاست است.”

مالکوم صلیب که به تدریس علوم سیاسی در ترلتن برای 30 سال می گوید که او می توانید ببینید که چرا کسی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بر داشت یک نقطه برای همکار خود را. “او دوستانه و مودب و آسان برای مقابله با, و او یک شخصیت جذاب” صلیب می گوید. “همانطور که برای خود سیاست, من یک مسیحی هستم و من هم نظر خودم را یک محافظه کار است و ما خودمان را در توافق در اکثر مسائل است.”

برخی از اشاره سوالات

این هفته Cogley وقت رو تمدید توجه عمومی به عنوان یک گروه دموکرات کمیته صندلی در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواسته تجارت وزیر ویلبر راس که بخش شامل سرشماری به برداشت قرار ملاقات از Cogley و معاون او آدم Korzeniewski. (منابع می گویند که Dillingham تا به حال هیچ دانش پیش که دو مرد که تا به حال مشغول به کار در تجارت ستاد از ماه آوریل خواهد بود پیوستن به سرشماری.)

محرومیت یک حرکت قانونگذاران خواهد بود راس به توضیح دهد که چرا او ایجاد دو موقعیت و انتخاب انتصاب. 13 جولای نامه آغاز شده توسط نماینده کارولین Maloney (D–NY) صندلی از خانه کمیته نظارت و اصلاحات می پرسد برای پاسخ توسط 24 جولای.

در 7 جولای جمهوریخواه صندلی و رتبه بندی دموکرات در سنا هزینه پنل که بودجه وزارت بازرگانی نوشت: به راس به او یادآوری از آنچه در خطر است: آژانس در قانون اساسی تعهد به تحویل کامل و دقیق تعداد هر کس در ایالات متحده است. اعداد استفاده می شود برای apportion 435 عضو خانه در سراسر 50 ایالت و برای حک کردن این کشور به مناطق مشابه با جمعیت. سرشماری روز 1 مارس اما coronavirus همه گیر است و تاخیر در جمع آوری و تجزیه و تحلیل آن داده است.

“با 4 ماه تاخیر در ارسال apportionment و redistricting شمارش با توجه به همه گیر پس از شمارش و پردازش اطلاعات در حال رفتن به می تواند مهم تر از همیشه قبل از” نوشت: سناتور جری موران (R–KS) و جین شاهین (D–NH). “ما انتظار داریم که پردازش داده ها را به صورت رایگان از دخالت سیاسی و بالاترین استانداردهای صداقت و انصاف خواهد بود را تایید کرد.”

این هفته خانه تخصیص بودجه مصوب زبان در سال آینده هزینه های لایحه برای سرشماری با هدف کاهش هر گونه دخالت سیاسی. این لایحه کلاه تعدادی از سیاسی انتصاب در این سازمان در پنج; با ورود Cogley و Korzeniewski آمار در حال حاضر شش نفر در این رده است. قبلی آن بالا بود و چهار با توجه به Maloney نامه و برخی از این شکافها پر شد توسط شغلی کارمندان دولت.

پس از آمدن به اداره آمار دو انتصاب بنا به گزارش شرکت در جلسات متعدد در این سازمان برنامه های عملیاتی از جمله چگونه برای پیگیری کردن ساکنان که در پاسخ به تکرار و یادآوری برای پر کردن سرشماری بمدت ده سال و آن رسانه های استراتژی برای رسیدن به آن سخت-به-تعداد جمعیت. “چه بسیار نگران کننده در مورد این انتصاب این است که آنها شده اند صرف وقت خود را در ارشد استراتژی جلسات بازجویی نیاز برای سرشماری عملیات که تمرکز بر روی سخت ترین برای رسیدن به جوامع می گوید:” یک عضو ارشد دموکرات کمیته aide. “حکایات مانند این شک و تردید در اینکه آیا آنها واقعا می خواهید برای شمارش همه آنها نشان دهنده یک سوء تفاهم های اساسی و یا یک بی توجهی کامل برای سرشماری دستور. در هر صورت آن را رد صلاحیت.”

تری ان Lowenthal یک مشاور در سرشماری مسائل و یک بار کنگره کارمند می گوید او همچنین در مورد اثر تجمعی در ارشد آمار مقامات از جمله نظرات.

“ما می شنویم که [سرشماری کارکنان] در حال pestered روز و شب با سوالات است که نشان می دهد یک فقدان کامل درک درستی از این سازمان روش برای انجام سرشماری” Lowenthal می گوید. “وجود دارد هیچ تفنگ سیگار کشیدن در عین حال اما بسیاری از ما نگران هستند که این بالا [کارمندان] را دریافت کنید خسته شده و تصمیم به ترک. و این یک فاجعه خواهد بود.”

یک دانش آموز از سیاست آفریقا

Cogley شخصی وب سایت فراهم می کند تنها لخت زندگینامه و حرفه ای اطلاعات. اما دانشگاهیان که با او کار می کرد رنگ یک عکس از کسی که با استفاده از شبکه برای کمک به صعود علمی نردبان در یک کار سخت بازار است.

“اولین بار ملاقات کردم ناتانیل بود که پس از من به یک سخنرانی در دانشگاه ییل در سال 2011” به یاد می آورد بث Whitaker, یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت که مطالعات مهاجرت و سیاست در آفریقا است. “او یکی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در پیوست ما برای شام.” چهار سال بعد او می گوید: Cogley رسیده به او برای کمک به یک مقاله او نوشتن بود با یکی دیگر از دانشمند علوم سیاسی او ملاقات کرده بود در حالی که کار در IUGB.

او همکاری نویسنده جان Doces, یک اقتصاددان سیاسی در Bucknell University بود که هزینه یک سال فرصت مطالعاتی در IUGB. این دو تا به حال طراحی یک نظر سنجی برای اندازه گیری نگرش عمومی نسبت به مهاجران که 11 درصد از ساحل عاج جمعیت. مطالعه خواسته در مورد اهميت عوامل مختلف از جمله دین و وضعيت اقتصادی و فرهنگی میل—در تعیین اینکه آیا یک فرضی مهاجر باید مجاز به ماندن در کشور و تبدیل شدن به یک شهروند یا در تبعید.

“مهاجرت سیاست یک مسئله بزرگ وجود دارد چرا که این کشور اقتصاد قوی به خود جلب کرده بود بسیاری از کارگران” از دیگر کشورهای فرانسوی زبان آفریقا Whitaker می گوید. “اما آن را در منطقه خود را از تجربه و تخصص. من کمک کرد تا با ادبیات نقد و بررسی و با ارائه اطلاعات خود را در یک راه است که می تواند آسان تر به درک. آنها از من دعوت به همکاری نویسنده است که بسیار سخاوتمندانه از آنها. و ما آن را منتشر [در سال 2019] در یک مجله.”

ناتانیل Cogley جدید معاون مدیر سیاست در اداره آمار.

ترلتن دانشگاه دولتی

این تنها peer-reviewed انتشار Cogley لیست در وب سایت خود را. Tompihe می گوید IUGB ارومیه باید یک بار سنگین تدریس و ترک آنها را زمان کمی برای انجام تحقیقات. حتی پس از Tompihe می گوید او و Cogley آمد تا با یک ایده برای یکی دیگر از زمینه آزمایش این یکی مربوط آفریقایی سیاست های انتخاباتی.

Cogley پایان نامه در دانشگاه ییل در زمان گاز گرفتن در مورد این موضوع با بررسی که چرا برخی از رهبران آفریقایی—او مصاحبه 10 کنونی و سابق رئیس جمهور—تصمیم به از کار زمانی که آنها می تواند تمدید دوره تصدی خود را در حالی که دیگران چسبیده به قدرت با وجود قوانین تنظیم محدودیت مدت. Tompihe طرح برای اجرا به شهردار کوچک ساحل عاج در شهر به نظر می رسید مانند یک فرصت برای تست فرضیه دیگر این که آیا رای دهندگان “را ترجیح می دهم یک نامزد که در حال اجرا بر روی حمایت و یا کسی که مبارزات در سیاست ها و برنامه ها.”

پروژه کاهش یافته بود که Cogley چپ IUGB برای ترلتن در ماه ژانویه سال 2016 Tompihe می گوید. اما در سال 2018 Tompihe جمع آوری شواهد زمانی که او برای شهردار. “من از دست داد,” او می گوید. “متاسفانه سیاست بود و نه جذاب برای رای دهندگان است.”

Doces می گوید: او زنده کرده است یکی دیگر از پروژه تحقیقاتی بر روی رای دهندگان نگرش نامزدها از کشور نخبگان که او و Cogley راه اندازی شد در طول زمان خود را در IUGB. Doces می گوید Cogley به او گفتم کار جدید خود را نمی خواهد او را ترک کند و زمان زیادی برای کار بر روی کاغذ است. به طوری که آنها را داوطلب خدمت سربازی یکی از Cogley سابق IUGB دانش آموزان Donatien Adou که در حال حاضر به دنبال یک دانشجوی دکتری در دانشگاه میسوری.

Adou بومی غنا می گوید: Cogley بود یک مربی فوق العاده. “من دانش آموز برتر در رشته علوم سیاسی و من می دانستم که من می خواستم (Ph. D در راه برای تبدیل شدن به یک استاد. اما من تا به حال هیچ ایده چگونه به انجام این کار” Adou می گوید. “استاد Cogley گفت: من به عنوان خوانده شده به عنوان آنجا که ممکن است در مورد یک موضوع و سپس به تجربی مسیر است که ایالات متحده استاندارد و تحقیقات به جای رویکرد هنجاری تدریس آفریقایی ترین دانشگاه است.”

Cogley که بزرگ شد در کالیفرنیا به دست آورده و یک مدرک لیسانس در روابط بین المللی در سال 2002 از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو در حال جذب است که رویکرد در دانشگاه ییل. Tompihe می گوید Cogley را آیوی لیگ شجره نامه او را کاملا برای گرفتن IUGB که اهدا اول آن درجه لیسانس را در سال 2015. اما Tompihe که متولد ساحل عاج و بازگشت در سال 2014 پس از گرفتن دکترای خود را از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و کار در ایالات متحده برای چندین سال تعجب نیست که Cogley کرد که او پذیرفته شده و موقعیت در ترلتن.

“همسر آفریقایی است و او را درک فرهنگ” Tompihe می گوید. “اما من فکر می کنم وجود دارد برخی از چیزهایی که از آن سخت بود برای او را به قبول. من به یاد داشته باشید او را از بازگشت از [گروه از وسایل نقلیه موتور] یک روز و او نمی تواند بر این باورند که تکنسین انتظار می رود به پرداخت رشوه قبل از اینکه ماشین خود را می تواند بازرسی عبور. من به او گفتم که او به پرداخت و گفت: ‘من قصد ندارم به.’

“او واقعا می خواستم به بازگشت به ایالات متحده, و این یک فرصت برای انجام این کار” Tompihe می افزاید.

از دانشگاه واشنگتن

ترلتن مقامات همچنین عاشق Cogley را از دانشگاه ییل مدرک و این واقعیت است که او تا به حال مشغول به کار در IUGB. “ما به دنبال برای کسی که در آفریقا و مطالعات تطبیقی و همچنین دولت آمریکا می گوید:” صلیب سابق بخش صندلی و یک عضو از جستجو کمیته. “او تا کنون بهترین نامزد برای این سمت است.”

دو سال بعد Cogley بود به نام صندلی وزارت که از دهانه دولت حقوقی مطالعات و فلسفه است. و در حالی که او را نمی شناخته شده اند که انتشار هر گونه مقالات کارشناسی بر اساس کار خود را در ترلتن او شروع به صیقل دادن شهرت خود به عنوان یک مفسر سیاسی. او با امضا دالاس روابط عمومی این شرکت و تخصص خود را به دادگاه تجدید نظر به WOWO یک ایستگاه رادیویی بحث در Fort Wayne, Indiana, که پخش بسیاری از محافظه کار سراسر کشور همزمان نشان می دهد.

“او در زمان یک رویکرد تحلیلی به روند استیضاح می گوید:” دوستانم هچ یک تهیه کننده و گوینده خبر در WOWO. “ما تا به حال کسی از این دانشگاه محلی که بحث در مورد ایندیانا سیاست اما Cogley می تواند بحث در مورد مسائل مربوط به قانون اساسی.”

کسانی که ظاهر شده تصور Marcie رینولدز که شروع به تدریس در ترلتن پس از دریافت دکترای خود را در سال 2017 و در حال حاضر دارای یک تصدی آهنگ موقعیت. “من در زمینه سیاست آمریکا و بین المللی است, سیاست بنابراین ما با هم همپوشانی دارند در شرایط استفاده از دوره های” رینولدز می گوید. “اما او به دست آورده شهرت ملی در مورد مسائل مانند مهاجرت و استیضاح از طریق کار خود را در رادیو و در روزنامه ستون است.”

Cogley است در مرخصی بدون حقوق برای ترم پاییز با توجه به سیسیلیا جاکوبز ترلتن دستیار معاون بازاریابی و ارتباطات. و همکارانش می گویند خروج او در ماه آوریل به واشنگتن بود ناگهانی و غیر منتظره است.

“این کاملا یک راش” رینولدز به یاد می آورد. “او را استخدام کرد تا در روز پنج شنبه و او گفت که او تا به حال به گزارش [به وزارت بازرگانی] در روز دوشنبه.”

صلیب نیست آگاه باشید که Cogley “در حال اجرا” برای یک موقعیت با دولت فدرال و نمی داند چه کار مستلزم. اما او مطمئن Cogley می توانید آن را اداره کند.

“او است که توانایی به کارشناسی کارشناسی ارشد هر موضوع او مواجه است” صلیب می گوید. “من باید صفر شک که او را به انجام کار خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر