تثبیت حافظه در طول خواب REM

حضور از خواب در سریع حرکت چشم (REM) خواب نشان می دهد که شکل گیری حافظه ممکن است رخ دهد در طول این مرحله خواب. اما در حال حاضر محققان از ژاپن دریافته اند که فعالیت در یک گروه خاص از سلول های عصبی لازم است برای تثبیت حافظه در طول خواب REM.

در یک مطالعه منتشر شده در این ماه در نورونمحققان از دانشگاه تسوکوبا و دانشگاه توکیو نشان داد که بالغ متولد نورون (ABNs) در هیپوکامپ است که در یک منطقه مغز مرتبط با حافظه مسئول تثبیت حافظه در طول خواب REM.

Neurogenesis فرایند است که توسط سلول های عصبی جدید در حال شکل می گیرد در هیپوکامپ در طول عمر حیوانات از جمله انسان است. در حال حاضر کمی شناخته شده در مورد سهم ABNs به شکل گیری حافظه در هنگام خواب چیزی محققان در دانشگاه تسوکوبا و دانشگاه توکیو با هدف به آدرس.

“اگر چه ABNs در شکنج دندانه دار منطقه هیپوکامپ نادر است و اغلب فعال آنها نشان می دهد افزایش شکل پذیری نشان می دهد توانایی های بالقوه خود نقش مهمی در شکل گیری خاطرات می گوید:” نویسنده سرب از مطالعه دانشيار Masanori Sakaguchi. “ما می خواستیم به بررسی چگونگی دستکاری ABN فعالیت خواهد بر تثبیت حافظه در آزادانه رفتار موش.”

برای انجام این کار محققان در معرض موش به یک زمینه خاص حافظه ترس کار. سپس آنها به ثبت فعالیت های خاص ABNs در سراسر یادگیری تحکیم و بازیابی مراحل حافظه است.

“ما دریافتیم که جوان ABNs که بیشترین فعالیت را در طول خواب REM پس از کار حافظه شد به احتمال زیاد به فعال بوده اند در طول یادگیری” توضیح می دهد که استاد Masashi Yanagisawa دیگر نویسنده ارشد این مطالعه است. “هنگامی که ما پس از آن به بررسی اثرات optogenetic خاموش در جوان ABN فعالیت در خواب ما نشان داد که تحکیم متنی ترس خاطرات گرفته اند.”

اطلاعات خود را نماینده علی شواهدی وجود دارد که فعالیت در جوان ABNs در طول خواب REM لازم است برای تثبیت حافظه. این مهم توسعه به عنوان فعالیت و نقش ABNs در تثبیت حافظه در هنگام خواب بود که قبلا ناشناخته بود به عنوان نوع نورون های هیپوکامپ مسئول تثبیت حافظه در هنگام خواب.

“در طول یادگیری خاص ABNs ممکن است تحت تغییرات سیناپسی است که قادر به تثبیت حافظه. بیشتر این تغییرات سیناپسی ممکن است بستگی به هماهنگی بین خاص ABNs و مغز نوساناتی که در طول خواب REM می گوید:” استاد Sakaguchi.

روشن شدن این امکانات ممکن است منجر به درک عمیق تر از چگونه خاطرات تشکیل برگرفته و تثبیت و می تواند تسهیل توسعه درمانهای جدید برای اختلالات حافظه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تسوکوبا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>