مرک یکی از بزرگ داروسازی بزرگترین بازیکنان خود را نشان می دهد COVID-19 واکسن و درمان برنامه های

اعلام کرد چند مشارکت امروز مرک را دنبال دو واکسن و درمانی برای COVID-19.

رویترز/برندان McDermid

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

مرک یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در جهان شده است آشکارا وجود ندارد و از این مسابقه به منظور توسعه COVID-19 واکسن و مواد مخدر. هیچ دیگر. این شرکت صبح امروز اعلام کرد این کاهش معاملات به توسعه و ساخت دو COVID-19 واکسن و بسیار مورد بحث تجربی ترکیب ضد ویروسی است که در حال حاضر در اوایل بالینی.

راجر Perlmutter رئیس مرک آزمایشگاه تحقیقات به تصویر می کشد این شرکت به عنوان عمدی به جای latecomer. و immunologist معتقد است مرک مهارت و تجربه می تواند سرعت بخشیدن به پیشرفت است که دیگر توسعه دهندگان کوچکتر در حال حاضر ساخته شده است. “واضح است که ما یک مقدار زیادی از بلند می گوید:” Perlmutter که کاهش یافته است به فاش چقدر مرک است که سرمایه گذاری در هر پروژه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی در آخرین جدول COVID-19 واکسن 124 نامزدها در مراحل مختلف توسعه با هشت فن آوری های مختلف و یا سیستم عامل. مرک سرمایه گذاری های جدید تمرکز بر روی یک پلت فرم شناخته شده به عنوان تکثیر ویروسی بردار که طول می کشد برای توسعه بیش از دیگران, اما به طور بالقوه منجر به پاسخ ایمنی قوی موجب شده توسط یک تک دوز. “اکثر واکسن پروژه های موفق—آن را بسیار دشوار است برای ایجاد یک واکسن” Perlmutter می گوید. “پس اگر من قصد دارم برای شروع به ساخت یک واکسن, من می خواهم به متفکر که در مورد واکسن سیستم عامل بیشترین احتمال موفقیت است.” اول بودن نشده است و این شرکت در اولویت است. این احتمال وجود دارد که جهان را باید بیش از یک COVID-19 واکسن برای دیدار با تقاضا Perlmutter می گوید. و جمعیت های مختلف مانند افراد مسن و یا کودکان ممکن است نیاز به آماده سازی های مختلف او می افزاید.

یکی از COVID-19 واکسن نامزدها که مرک تصمیم به بازگشت با هدف ساخت و موفقیت آن را تا به حال با یک واکسن ابولا به بازار آمد که سال گذشته است. که واکسن با استفاده از مهندسی vesicular ویروس (VSV) به شاتل یک ژن ویروس ابولا سطح پروتئین به یک میزبان سلول. مرک در حال حاضر قصد دارد به منظور توسعه یک VSV-بر اساس COVID-19 واکسن با همکاری بین المللی واکسن ایدز ابتکار (IAVI) یک سازمان غیر انتفاعی که در اصل مجموعه ای از بالا به فشار رو به جلو واکسن HIV اما گسترش نمونه کارها خود را شامل واکسن برای طیف گسترده ای از بیماری های دیگر.

علامت فینبرگ که سر IAVI و قبلا در مرک بر ابولا, واکسن, پروژه اشاره می کند که IAVI دانشمندان مشغول به کار شده است با VSV پلت فرم برای واکسن در برابر Lassa تب ماربورگ ویروس های مختلف ویروس ابولا. آنها در حال حاضر بخیه به VSV سطح پروتئین یا سنبله برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. فینبرگ می گوید مرک نزدیک IAVI در ماه مارس در مورد همکاری.

“چند عکس در هدف قیاس [برای COVID-19 واکسن پیگیری] باعث می شود زیاد حس در اینجا” فینبرگ می گوید. “با 100-برخی از نامزدها نه همه آنها در حال رفتن برای پیشبرد به درمانگاه و یا قادر به تولید در مقیاس بزرگ. وجود دارد باید به طور دقیق ملاحظه data-driven process را انتخاب کنید که بیشتر امیدوار کننده هستند.” به عنوان بخشی از معامله دولت آمریکا اعطا کرده IAVI $38 میلیون نفر از طریق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

برای دومین واکسن پروژه مرک دستیابی است Themis یک شرکت اتریشی است که مجوز یک پلت فرم مبتنی بر تاسیس سرخک واکسن و توسعه در انستیتو پاستور. این واکسن حاوی ضعیف امن است که نسخه ای از ویروس است که باعث سرخک که پاستور دانشمندان نشان داد می تواند در خدمت به عنوان یک حامل ژن از یک طیف گسترده ای از عوامل بیماری زا از جمله کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی. اضافه کردن سنبله ژن از SARS-CoV-2 به این حدت ویروس سرخک بود و منطقی گام بعدی. Themis به انستیتو پاستور و دانشگاه پیتسبورگ در ماه مارس دریافت $4.9 میلیون دلار برای توسعه این رویکرد از یک غیر انتفاعی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری.

Perlmutter می گوید نه IAVI و نه Themis هنوز تست که آیا این واکسن داوطلبان می توانند محافظت از میمون ها از SARS-CoV-2 عفونت یا جدی COVID-19 علائم. اما او می گوید هر دو سیستم عامل را ثابت خود را در مطالعات انسانی برای بیماری های دیگر و “ما باید اعتماد به نفس بالا” که آنها کار می کنند. زنده تکثیر ویروس ها, او می گوید: استفاده از تحریک هر دو سلول های B که آنتی بادی ها و سلول های T که پاک کردن سلول های آلوده. و بر خلاف بسیاری از COVID-19 واکسن داوطلبانی که با استفاده از nonreplicating بردار یا فقط مهندسی نسخه از coronavirus سطح پروتئین این رویکرد ممکن است تنها نیاز به یک شات تنها به این دلیل که ویروس ها کپی خودشان به طور بالقوه تولید سطح بالایی از سنبله که استنباط قوی پاسخ ایمنی بدن. “هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد immunizing میلیاردها نفر از مردم این ایده نیاز به پیگیری مردم برای بوستر است که بسیار مشکل ساز” Perlmutter می گوید. “این غیر ممکن نیست اما شما ترجیح می دهم به انجام آن نیست.”

لارنس کوری یک واکسن توسعه دهنده در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان که co-صندلی کمیته ای در موسسه ملی سلامت که با هدف تست سرعت از COVID-19 واکسن استقبال مرک به مسابقه. “من خوشحال هستم که برای دیدن آنها انجام دو رمان سیستم عامل بالقوه COVID واکسن توسعه” کوری می گوید.

در درمان جلو مرک انتخاب کرده است به توسعه EIDD-2801 یک ترکیب طراحی شده برای مهار متنوع ویروس ها که با استفاده از RNA به عنوان ماده ژنتیکی که شامل SARS-CoV-2. مرک همکاری با Ridgeback Biotherapeutics که مجوز این دارو از غیر انتفاعی در دانشگاه اموری به نام مبارزه با مواد مخدر نوآوری سرمایه گذاری در اموری (درایو). Ridgeback به تازگی آغاز شده ایمنی آزمایشی از این دارو در افراد سالم در بریتانیا است.

این دارو که مانع یک آنزیم پلیمراز مورد استفاده در طول ویروسی تکثیر شده در مرکز جنجال های مربوط به Ridgeback تلاش برای برنده شدن در بردا بودجه. آژانس مدیر سابق ریک روشن ثبت whistleblower شکایت که رفت به جزئیات زیادی در مورد چگونه کارفرمایان خود گفته تحت فشار او را به صندوق EIDD-2801 توسعه که او نگران می تواند در حال حاضر جدی سمیت. بردا نیست جایزه پول—که می تواند بالغ بر 300 میلیون دلار به Ridgeback یا درایو.

حداقل یک دیگر شرکت داروسازی رها توسعه یک ترکیب شبیه به EIDD-2801 دلیل آن جهش زا خواص. Perlmutter موافق است که “معمولا شما ترجیح می دهند برای پیشبرد یک جهش زا” اما او می گوید: مواد مخدر است که می تواند به عنوان یک قرص بوده است “تحمل” در انگلستان محاکمه و که برنامه آنها به دقت در آن سرطان زا بالقوه در تولید مثل و رشد و نمو زیست شناسی مطالعات حیوانی. دیگر جهش زا داروهایی که در درمان بیماری های عفونی را به بازار آمده او اشاره می کند.

Perlmutter تاکید می کند که هیچ راه حل های آسان برای COVID-19 pandemic—به خصوص وقتی که می آید به توسعه و ارزیابی واکسن. “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم نگران کننده است این است که من نمی خواهم مردم را به تصور کنید که—نیست که آنها را—که مرک در حال آمدن است در حال حاضر و آن را تمام خواهید برای دریافت مراقبت های گرفته شده در 12 ماه” Perlmutter می گوید. “آن نیست. این چیزها را در یک مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im