استعاره موضوع در یک زمان از همه گیر

جنگ ممکن است یک محرک از راه به speechify اما آن را خطر ناک هنگامی که مورد استفاده برای توصیف حوادث از طوفان به شیوع بیماری های ویروسی.

ارتعاشی نزدیک به توهم این Manú پارک ملی در پرو است که در میان اکثر مکان های زیستی بر روی زمین است. فقط در مورد هر یک از پارک 4.3 میلیون هکتار که در آن گرمسیری آند دیدار با حوضه آمازون seethes با خام زیست شناسی—حداقل از 1300 گونه از پروانه ها و 650 از سوسک; numberless سفید-حرف peccaries ، tufted capuchins سبز anacondas فیروزه tanagers. گیاهان و جانوران به بی نهایت.

همچنین زوم کردن نسخه ای از یک چشم انداز نزدیک تر به دست: یکی اجرا می شود که تا بینی ما و از طریق ما پیچیده جرات. چه گوشت انسان فاقد jaguars آن را می سازد تا برای در میکروارگانیسم ها از هر خط خطی: 10 به 100 تریلیون swarming موجودات هزاران گونه متمایز از باکتری ها و ویروس ها و قارچ ها archaea و تک یاخته که بدان معنی است که بدن ما در هر لحظه ممکن است حاوی دهها میلیون نفر از ژن خارجی.

چرا از طریق این دوباره شنیع معجزه از انسان microbiota? چون ما پرتکاپو شکم و بینی جنگل های بارانی هستند البته رقیب با یک غریبه: SARS-CoV-2. این ویروس ناراحت میکروبیوم انسان در یک دورهای عمل استراتژیک تعجب.

تقریبا بلافاصله که شوک ایجاد یک مجموعه ای از استعاره گرفته شده از جنگ است. این ممکن است اجتناب ناپذیر در یک زمان از ترس بزرگ. اما بیشتر مدل های مفید برای مقابله با یک بیماری همه گیر ممکن است از میکروبیوم خود را—و از این مکانیزم از انسان مراقبت به زندگی-گسترش ماشین آلات استفاده می شود به سیستم ایمنی بدن ما زمان برای یادگیری امضا از یک ویروس جدید است. در hypermagnified غرور پرتره coronavirus که متوقف بشریت در آهنگ های خود این زمستان به نظر می رسد مانند مهیب سر از قرون وسطی ستاره صبح, مناسب, برای کشتن یک گوری blunt-نیروی-سوراخ حمله. SARS-CoV-2 مانند تمام ویروس های بیولوژیکی است نهاد اما از آن است که بسیاری از virologists ادعا چیزی کمتر از زنده; آن حاوی اطلاعات ژنتیکی است اما می توانید آن را بسازند. Zania Stamataki یک ویروسی immunologist در دانشگاه بیرمنگام در انگلستان تشبیه ویروس ها به روبات ها.

تصویر maces یا روبات تحمل خوشه و ترک خوردگی باز کردن سلول های ما می کند در اولین التماس کردن به حمله نظامی. در واقع بیل گیتس گفت: ما باید آماده برای یک بیماری همه گیر به عنوان اگر برای درگیری های مسلحانه. در ماه مارس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لقب خود را “رئیس جمهور زمان جنگ.” اخیرا جانبازان نظامی باید خواست مردم پایدار Covid-19 سرایت به فکر می کنم مانند اسرای جنگی.

اما اسکات Knowles یک فاجعه متخصص اجرا می شود که بخش تاریخ در درخل است با احتیاط از رزمی زبان. جنگ ممکن است یک محرک از راه به speechify او نوشته شده است, اما آن را خطر ناک هنگامی که مورد استفاده برای توصیف حوادث از طوفان کاترینا به بیماری های همه گیر. برای یک, اگر ما در جنگ ما انتظار فرمان و کنترل به جای خود به خود داوطلبانه دیده ایم با خود به انزوا و خود قرنطینه. جنگ لفاظی همچنین نشان می دهد که قربانی تلفات باید پایدار به نام میهن پرستی. و در نهایت آن را اجازه می دهد تا برای بد یا حتی غیر انسانی تصمیم گیری معاف به عنوان یک نتیجه از “مه جنگ”.

“ما باید یکی دیگر از مجموعه ای از استعاره در دست” Knowles به من گفت از طریق ایمیل. “آنها خیاط ساخته شده برای ما لحظه: استعاره از علم و پزشکی است. پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی کار با فوریت اما هدف خود را از زندگی است نه مرگ. دستور کار است که برای نجات ملت بلکه برای حمایت از بشریت است.” زبان آموزش و تمرین و این “do no harm” اصل می توانست بیشتر توضیحی و حتی اخباری قدرت از کسانی که کشیده شده از جنگ است.

بشریت خارجی ناهمگن, البته, و, پاسخ به همه گیر باید مشترک میان ملت ها. اما هر یک از ما داخلی ناهمگن نیز پر از Manú کالیبر تنوع زیستی که مخالف ما و آنها را در لفاظی های جنگ. “حمایت” — به عنوان در حمایت از زندگی که گسترش منابع از یک فرد با جامعه و تکنولوژی—حمل که جمع با آن است. یک انسان در واقع باید pluralize او به عنوان برای تلفن های موبایل زنگ باعث می شود یک 911 تماس به چند برابر منابع خود را با جامعه انسانی و متخصصان پزشکی که گسترش بدن او را ظرفیت با همه چیز از کلمات راحتی به تیلنول به مايعات وريدی. زمانی که پرستاران و پزشکان بیشتر با استفاده از هواکش و دیالیز با Covid-19 بیمار ماشین آلات در خدمت به عنوان مکمل ریه ها و کلیه ها به سیستم ایمنی بدن خود را زمان مرتب کنید.

که بعید به نظر می رسد در ضخامت از این بیماری همه گیر یک روز جدید کروناویروس خواهد بود قیمت به بهداشت عمومی و محاسبات اقتصادی است. آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی را هرگز دوباره گرفتار شود تا از دنده محافظ هواکش و تخت بیمارستان. و پس از آن وجود دارد سرنوشت ویروس خود که پیوستن به گروهی از میکروب است که در آن انسان ها وجود داشته باشد. اگر یک واکسن می رسد ما را به عمد آن را در کوچک inoculating دوز.

در زمان جنگ ارتش دشمن باید مدل دهید به عنوان دشمن اجازه می دهد تا برای نابودی آن, اما یک insensate, nonliving ویروس دارای چنین ظرفیتی. بدن انسان نمی هدف به قتل یک ویروس جدید است. “ویروس نیست زنده” جانل Ayres مولکولی و سیستم های فیزیولوژیست در موسسه سالک قرار داده و آن را یک ایمیل به در. “پس از آن معنا ندارد به بحث در مورد آنها در نظر کشتن آنها.” به جای immunologists صحبت از خنثی است. سیستم ایمنی بدن می تواند گاهی اوقات ترکیب در ابتدا بیگانه ویروس به آن مجموعه راه ذهن با مطالعه ممکن است جذب دشوار کلمه خارجی به واژگان آن است.

به این کشش unsuspecting انسان موجودات مجبور هستند نه قرارداد دفاعی دولا اما به گسترش است. پس اشکال این است که ما در داخل آن خوشه متصل به غشای سلولی. ویروس فیوز با اسیر همراه میریزد خوشه خود و انتشار نوکلئوتید محاط با هواپیماربایان’ خواسته است. بیشتر مثل اینکه سفارشات بروید. و در اینجا چگونه: یک فنجان پروتئین یک فنجان چربی و یک قاشق غذا خوری از نوکلئوتید. (اندازه گیری نه به مقیاس.) ما physiologies در حال حاضر مجبور, در, درد, از, مرگ, برای پاسخ دادن به این خشونت مهمان. ما نمی توانیم در حال حاضر قفل این ویروس را به عنوان اگر آن را یک مهاجم. اما نه می تواند به ما پرتاب باز کردن سلاح های ما به آن به عنوان اگر آن را به یک دوست. به عنوان Stamataki ظالمانه یادداشت های انسان در واقع خوش آمدید این ویروس در—به ما زیستگاه ما, خانه و بینی ما است. بدن ما باید قالب به آن است که ترکیب میکروبی نسخه از سوء ظن کنجکاوی و جدا شدن. ما باید برای تبدیل شدن به doormen به این ویروس نمی doormats.

برخی از بیماران به نظر می رسد که سلول های هستند که راحت تر و با سهولت بیشتری مجبور به انطباق با نوکلئوتید. اما اگر به بدن خود فشار بیش از حد اطاعت برای برآوردن خواسته های این ویروس قبل از سلول های ایمنی اعلام نقض اندام های حیاتی ممکن است تاخت و تاز کردن. این ویروس شده است جایگزین اما در هزینه از ارگان های میزبان. در برخی از بیماران با توجه به سفت Cron یک متخصص روماتولوژی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام سیستم ایمنی بدن ممکن است برگرد بیش از حد بالا oversupplying مولکول به نام سايتوکاين که هر چند معمولا محافظ می تواند به حمله و نابود کردن ارگان های حیاتی است. برخی از Covid-19 بيمار ممکن است مرد از ویروس; دیگران مرگ خود را بیش از حد تهاجمی پاسخ ایمنی است.

در برخی از 97 درصد از بین موارد بر اساس یک تخمین اولیه در لانست در فوریه جدید کروناویروس گفت: به “حل و فصل است.” آنچه از coronavirus ذرات—آنهایی که خوشه ارائه شده است ناتوان توسط آنتی بادی—که باقی بماند در بدن کسانی که عمر محاصره? آنها خنثی و منعکس کردن. در حال حاضر تصویر خود را در یک لیست سیاه: اگر بدن برخورد Covid-19 چهره ویروس به نظر می رسد به سرعت در حال خلع سلاح. و اگر هنگامی که یک واکسن است که توسعه آن نیز به احتمال زیاد آموزش بدن سریع تر و با هزینه کمتر به سلول های ما را چه به نگاه کردن به. این نه جنگ است. این روشنگری.

Rookies, پس از آغاز اغلب خواسته به انجام بدترین کارهای. بنابراین بیش از حد جدید آنتی بادی با آن قدرتمند حافظه را به بازی لی لی لکه بینی و خنثی سازی عوامل هرج و مرج در یک نگاه. و وجود دارد بیشتر خواهد بود نقض شد. احتمال وجود خواهد داشت یکی دیگر از Covid فصل و یکی دیگر و یکی دیگر. اما این ویروس شناخته می شود و دیده می شود—آشنا به عنوان یک به طور منظم اگر مزاحم بازدید کننده به جنگل از اشکالات در درون ما.

هنگامی که ما یاد بگیرند که یک عملیات خاص در ریاضی می گویند—ما می توانیم تشخیص و حل مشکلات است که نیاز به آن را هنگامی که آنها به سطح بعدی با کاهش تلاش است. ما این تشخیص پاتوژن می آید در اطراف دوباره. در طول سرگیجه از قرنطینه بهار سال 2020 یکی از چند consolations است که این coronavirus هرگز رمان دوباره.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de