مایکل بلومبرگ ، شخص Tech فرض

چند سال پشت, مارک زوکربرگ شروع به گوش دادن تور در سراسر امریکا است که نگاه به تمام جهان مانند مقدمه ای برای یک اجرا برای دفتر. بسیاری حدس زده 2020 به عنوان سال که یک میلیاردر از بنیانگذاران استارتاپ خود را مورد تخريبي رهبری به نمایندگی از مردم آمریکا است. در واقع رسانه های اجتماعی بارون هر چند در حال حاضر 35 و واجد شرایط برای ریاست جمهوری تصمیم به ماندن در Facebook. متکبر tech-جهان disruptor لین باقی خواهد ماند پر نشده در این سال انتخاباتی است. و یا پس از آن به نظر می رسید.

وجود دارد, البته, اندرو یانگ—فقط در 45 سال واجد شرایط Silicon Valley داستان موفقیت. او نامیده می شود ممکن است با توجه به برخی از outré ایده های محبوب در تکنولوژی محافل از جمله اساسی جهانی درآمد و برنامه ریزی برای ممانعت از ربات آخرالزمان. اما او به سختی بنیانگذار نوع; او ارائه بینش خود را به جای فقط درخشان خود را خود. و در حال حاضر او رفته داشتن رها مبارزات انتخاباتی خود پس از مراتب ضعیف در مقدماتی نیوهمپشایر.

بیایید خودمان را گول بزنند به دنبال صرفا به نسل جوان است. یانگ بود که نه تنها تکنولوژی نامزد در سال 2020; در مقابل, کمپین ویژگی های یک مدرسه tech disruptors مایک بلومبرگ—یک مرد ساخته شده است که ثروت خود را با ساخت قدرتمند سفارشی رایانه های قابل دسترس برای رتبه بندی-و-فایل بانکداران و تجار. بلومبرگ دارای شکستن قوانین و حرکت سریع در شیوه ای از مردم نصف سن او; و او را رانده شده توسط همان تکنولوژی-جهان اعتماد به نفس است که می گوید من و من به تنهایی می تواند نوآوری راه من را از طریق هر مشکل اجتماعی.

عجیب و غریب به نظر که برای همه مردم موشکافی و انتقاد که شرکت های فن آوری شده اند و در سال های اخیر—بویژه برای پرورش این نوع غیر قابل تنظیم محیط آنلاین است که اجازه کمپین 2016 به مبارزه از طریق هدفمند فریب—احتمال وجود دارد که انتخابات ریاست جمهوری می تواند پایین آمده به دو نفر از نامزدها که باید بیش از ساخته شده خود را در صلح با دره سیلیکون.

رئیس جمهور تهمت موفق به حفظ tech رهبران نزدیک برگزاری تهدید مقررات بیش از سر خود را به عنوان او کار می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها را به توقف خود را در تفرقه آنلاین کمپین شیوه های. به بلومبرگ که رو به افزایش بوده است در این نظر سنجی به لطف خود بی بند و شخصی هزینه گزارش های اخیر در Recode برجسته مبارزات انتخاباتی خود را تهاجمی پیشنهادهای سمت دره سیلیکون.

بلومبرگ نیست به دنبال کمک های مالی از شرکت های فن آوری; او می خواهد خود را کارکنان ماهر. در زمینهای برای برجسته فن آوری آمار و ارقام با توجه به Recode بلومبرگ عملیاتی آنها درخواست خود را به ارسال “با استعداد ترین دوستان” به خصوص اگر آن دوستان در حال کارشناسان در, علوم اطلاعات, اینترنت, بازاریابی, یا آگهی اقدام به خرید. بلومبرگ ارائه خود را در این زمینه به عنوان یک متحد. در مصاحبه ای با سان خوزه مرکوری نیوز در ماه گذشته او گفت که او مخالف طرح توسط الیزابت وارن و برنی ساندرز به مهار در شرکت های فن آوری به دلیل “شکستن همه چیز درست می شود تند و زننده است که پاسخ ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شک موافق: چرا تضعیف این عظیم زمانی که آنها خیلی به به ملی نامزد کنید ؟

علاوه بر بلومبرگ یک روح قوم و خویشی. ثروت خود را از نوع فراری سود است که می توان از طریق دیجیتال, تجارت, و او هیچ تردیدی در مورد استفاده از آن برای به دست آوردن خود را رئيس جمهور انتخاب شد. او حتی ممکن است آن را به عنوان وظیفه خود را. در کتاب خاطرات خود ، بلومبرگ بلومبرگسابق شهر نیویورک شهردار به یاد می آورد صحبت کردن با یک کارمند که ابراز تردید در مورد شرکت های جدید او پیوستن. این گفتگو بیش از قبل از آن آغاز شده است بلومبرگ می نویسد: “در هر صورت آنها در باور من به من اعتماد و مایل به گرفتن خطر که من ارائه خواهد شد با موفقیت و یا آنها نمی. این که ساده است. هیچ haggling. من نمی مذاکره کنند.”

بلومبرگ فن آوری راه اندازی نبود معمولی است. آن بود که همیشه مستقر در شهر نیویورک برای یک چیز. آن زمان بود اوایل 1980s و بلومبرگ بود 39 یک شریک به طور کلی بشر در وال استریت شرکت Salomon Brothers. او شده است یک معامله گر موفق بود که پس از آن اختصاص داده شده برای نظارت بر این شرکت خدمات کامپیوتری.

یک روز از آبی Salomon کمیته اجرایی توافق برای سودآور ادغام ارائه دهد. بلومبرگ و دیگر شرکای بلافاصله دریافت enormous چک—او 10 میلیون دلار. بر خلاف بسیاری از دیگر شرکای بلومبرگ گفته شد نه به بازگشت به ادغام شرکت.

با یک کیف پول چربی اما هیچ کار بلومبرگ تصمیم به شروع یک شرکت فن آوری است که به معامله گران توانایی استفاده از کامپیوتر برای تجزیه و تحلیل که جدا هوشمند معاملات از احمقانه هستند. او ثروت باد آورده مالی برای ساخت یک تیم و یک طرح کسب و کار; ایده های سفارشی ترمینال با دسترسی به اطلاعات مالی و ابزار برای مقایسه سرمایه گذاری و پیگیری تغییرات در قیمت بیش از زمان, در میان چیزهای دیگر.

منصفانه بگویم موفقیت دور از فرود مهمی مشتری مریل لینچ و نگه داشتن هزینه های پایین با داشتن تیم کوچک انجام بسیاری از کار خود را. “هرگز قبل و یا پس از من به عنوان بسیار سرگرم کننده و به چالش کشیدن یک زمان” او به یاد می آورد در سال 1997 خود کتاب.

در خصوص بلومبرگ مربوط چگونه او و تیم او خواهد نصب پایانه های خود را در اوایل برای مشتریان شرکت های بزرگ. “در میان قدیمی مک دونالد همبرگر لفافه و مدفوع موش ما کشیده سیم از رایانه های ما به صفحه کلید و صفحه نمایش ما قرار دادن در محل چاشنی کابل از طریق حفره های ما در دیگر افراد مبلمان—همه بدون اجازه نقض هر آتش قانون و ساختمان کد و اتحادیه مقررات در کتاب” او می نویسد. “این شگفت انگیز است, ما نمی رایت کردن برخی از اتاق یا برق خودمان. در پایان روز ده یا یازده ساعت در شب, ما می خواهم آن را روشن کنید و به تماشای آنچه که ما ایجاد می خواهم زنده آمده است. پس از آن بود رضایت بخش است.”

در این نشاط که-به-یک-لعنت به شرح رشد, راه اندازی, عصر ایران, به نظر می رسد کاملا Zuckerbergian. آنچه او انجام شده بود مهم بود; آتش کد و اتحادیه قوانین و مقررات بود و خسته کننده ناکارآمد و مانع پیشرفت است. قوانین به صورت عادی و نه فوق العاده. هنوز هم آن است که نامطلوب به خواندن این cavalier رویکرد به قانون از یک سیاستمدار است که دفاع و پشتیبانی “توقف و frisk” پلیس با فرض گناه سقوط کرد که به شدت بر جوان مردان سیاه و سفید.

چند نفر دیگر باید اشاره کرد این تعارض نگرش به قانون شکنی و این پیام را باید بدست طریق به بلومبرگ. برای 2019 چاپ مجدد از بلومبرگ بلومبرگکه گذشت تغییر کرده است. او حذف عبارت “نقض هر آتش قانون و ساختمان کد و اتحادیه مقررات در کتاب” و جایگزین آن بیشتر بی ضرر “همه بدون اجازه, بدون هیچ فکر به هر آتش قانون و یا ایجاد کد.” در این روند او حذف شده است خود را به جرم علیه کارگران سازمان یافته در حالی که در حال تغییر چیزی عمدی—نقض آتش قوانین و مانند آن—به چیزی بدون مقدمه. “خود افتخار من واقعا نمی دهد هر گونه سوال فکر کردم.”

نه به overanalyze ویرایش و انتخاب اما این سوال واقعا قصد مرکزی به چگونگی رویکرد ما به دره سیلیکون و رهبران ما به طور کلی. وجود دارد چیزی گریزان بیش از حد در مورد آن بسیار بحث شده عبارت نشأت گرفته از Facebook “حرکت سریع و شکستن همه چیز.” شد, Facebook شکستن همه چیز بر هدف انتخاب که چیزی بیش از وجود دارد به پیاده کردن—می گویند offline دوستی یا دموکراسی—به منظور رشد کسب و کار خود را? و یا آن را فقط گفت: نمی پرداخت هر ذهن به آنچه که شما ممکن است شکستن ؟ همه چیز در حال رفتن به دریافت آسیب دیده و این خوب است.

شاید این نشانه ای از چگونه وخیم نظام سیاسی به نظر می رسد که بسیاری از باز هستند به قرار دادن امید خود را در یک میلیاردر ناجی به بالا رفتن در برابر (شاید) میلیاردر جمهور. شما ممکن است فکر می کنم که با توجه به پس زمینه بلومبرگ خواهد بود منحصر به فرد قادر به uncurl دره سیلیکون گرفتن در زندگی ما—ما خرید ما مکالمات ما انتخابات است. او اگر هر کسی باید فراتر از خود برسد. البته او تنها به نظر می رسد که این آزادی به خاطر او ساخته شده میلیاردها دلار در راه همان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر