مهندسی محققان توسعه نسل بعدی مینیاتوری آزمایشگاه دستگاهی است که با استفاده از نانو ذرات مغناطيسی دانه برای منزوی دقیقه باکتریایی ذرات که باعث بیماری است. با استفاده از این فن آوری جدید را بهبود می بخشد که چگونه پزشکان جداسازی مواد مخدر سویه های مقاوم در برابر عفونت های باکتریایی و دشوار به تشخیص میکرو ذرات مانند کسانی که در ساخت ابولا و coronaviruses.

تو که رقیق و بلانکا Lapizco-Encinas هر دو دانشکده-محققان در موسسه فناوری روچستر را کیت تعیین Gleason دانشکده فنی و مهندسی مشغول به کار با یک تیم بین المللی برای همکاری در طراحی سیستم جدید — یک ميکروفلوييدی دستگاه در اصل یک lab-on-a-chip.

مقاوم در برابر دارو عفونت های باکتریایی باعث صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر در سراسر جهان هر سال این تعداد به طور مداوم در حال افزایش است. بر اساس یک گزارش از سازمان ملل متحد و میر ناشی از آنتی بیوتیک ها مقاومت می تواند رسیدن به 10 میلیون نفر در سال 2050 Du توضیح داد.

“این ضروری است برای ما برای تشخیص بهتر درک و درمان این بیماری است. به ارائه سریع و دقیق تشخیص نمونه تصفیه و آماده سازی بسیار مهم است و ضروری است که آنچه که ما در حال تلاش برای کمک. ما پیشنهاد به استفاده از این رمان دستگاه برای جداسازی ویروس و شناسایی مانند کروناویروس و ابولا گفت:” Du استادیار مهندسی مکانیک که در پس زمینه در حال توسعه از رمان حسگرهای و ژن ویرایش فن آوری است.

آزمایشگاه تیم علاقه مند است در تشخیص عفونت باکتریایی به خصوص در مایعات بدن ، یکی از مشکلات عمده برای تشخیص این است که چگونه به بهتر منزوی غلظت های بالاتر از پاتوژن.

این دستگاه توسط یک آزمایشگاه پیچیده محیط زیست است که می تواند در بیمارستان یا درمانگاه و باید بسیار سریع تر در جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه های از تجاری در دسترس غشاء فیلتر. آن کم عمق کانال های دام های کوچک و باکتری ها مولکول هایی است که جذب می شوند به بسته بندی مغناطیسی ریز.

این ترکیب از عمیق تر بر روی کانال های نانو-دستگاه افزایش میزان جریان سیالات که در آن باکتری های معلق و گنجاندن دانه های مغناطیسی همراه دستگاه کانال را بهبود می بخشد بر روند گرفتن/جداسازی باکتری نمونه. محققان قادر به موفقیت جداسازی باکتری از انواع مایعات با microparticle مبتنی بر ماتریس فیلتر. فیلتر ذرات به دام افتاده در حفره های کوچک در دستگاه ارائه یک بزرگتر غلظت باکتری ها برای تجزیه و تحلیل. مزیت اضافه شده از یک دستگاه کوچکتر مانند این اجازه می دهد تا برای چند نمونه آزمایش می شود در همان زمان.

“ما می توانیم این دستگاه های قابل حمل به یک دریاچه است که آلوده به E. coli. ما قادر خواهد بود به چند میلی لیتر از نمونه های آب و اجرای آن را از طریق دستگاه ما پس از این باکتری می تواند به دام افتاده و متمرکز شده است. ما هم می تواند به سرعت تشخیص این باکتری در دستگاه و یا انتشار آنها را به مواد شیمیایی خاص به تجزیه و تحلیل آنها گفت:” Du که در اوایل کار متمرکز بر روی دستگاه های که با استفاده از ژن CRISPR-ویرایش فن آوری و درک اساسی از دینامیک سیال.

Teaming تا با Lapizco-Encinas یک مهندس پزشکی با تخصص در dielectrophoresis — یک فرایند است که با استفاده از جریان الکتریکی برای جدا کردن مولکولهای زیستی — همکاری خود را ارائه قابلیت افزایش نسبت بهتر تشخیص پاتوژن به طور خاص برای باکتری ها و جلبک دریایی انزوا و غلظت.

“هدف ما این است که نه تنها جداسازی و تشخیص باکتری های موجود در آب و پلاسمای انسانی, اما همچنین کار با تمام نمونه های خون به درک و تشخیص عفونت خونی مانند سپسيس. ما در حال حاضر یک بتن ریزی برای آن است. ایده این است به استفاده از یک جفت از نانو غربال دستگاه های پی در پی جداسازی” گفت: Lapizco-Encinas استادیار در لب به لب الاغ را biomedical engineering department.

رقیق و Lapizco-Encinas شد بخشی از یک تیم که شامل مکانیک و مهندسین پزشکی از راتگرز دانشگاه آلاباما SUNY بینگهمتون و Tsinghua-برکلی شنژن موسسه در چین برای پرداختن به چالش های جهانی از, بیماری بیماری های همه گیر. این اطلاعات جدید منتشر شده است در مقاله “سریع Escherichia coli به دام انداختن و بازیابی برای مایعات بدن از طریق سه بعدی مهره-انباشته نانو-دستگاه” در مجله ACS Applied Materials and Interfaces.

تیم تحقیقاتی است لب به لب الاغ مهندسی دکترا و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خینی چن Abbi میلر و کیان او; دانشگاه آلاباما استادیار مهندسی برق و کامپیوتر یو گن و دانشجو در مقطع کارشناسی Shengting Cao; Ruo-کیان وانگ استادیار مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه راتگرز; شین یونگ استادیار مهندسی مکانیک از SUNY بینگهمتون; Peiwu شین از مرکز دقیق پزشکی و بهداشت و درمان Tsinghua-برکلی شنژن موسسه چین; و Jie Zhang Carollo مهندسین Inc. در سیاتل.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه فناوری روچستر. Original نوشته شده توسط میشل Cometa. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de