میکروب شناخته شده را تحت تاثیر قرار هضم و خلق و خوی کلی سلامت, و در حال حاضر پرینستون محققان نشان داده اند که تغییر در میکروبیوم است به سرطان مرتبط-حداقل در یک تهدید گونه های روباه در بر داشت تنها در یک جزیره سواحل کالیفرنیا.

تحقیقات آنها نشان می دهد چند مرحله: اول cat-اندازه سانتا کاتالینا روباه تبدیل شدن به آلوده با گوش کنه که تغییر روباه میکروبیوم و اجازه می دهد یک عفونت استاف را نگه دارید. به عنوان استافيلوکوکوس pseudintermedius اجرا می شود شایع های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت منجر به التهاب مزمن روباه گوش. در آن محیط از التهاب بافت تومور می تواند شکوفا شود. محققان دقیق یافته های خود را در مجله مولکولی زیست.

“ما واقعا هیجان زده برای پیدا کردن چنین نتیجه روشن” گفت: Alexandra DeCandia اولین نویسنده در مقاله و یک دانشجوی کارشناسی ارشد در آزمایشگاه Bridgett vonHoldt استادیار اکولوژی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه پرینستون. “همه چیز ما در بر داشت — کاهش تنوع گونه تغییر در جامعه ترکیب بیش از حد بودن بالقوه بیماری زا گونه — مناسب در داخل انتظارات ما است.”

این پروژه آغاز شده و در طول تلاش های حفاظت در سانتا کاتالینا جزیره, زمانی که محققان متوجه شده است که تقریبا نیمی از بزرگسالان روباه بود تومورهای در حال رشد در گوش خود را. که یکی از بالاترین تومور نرخ تا کنون مشاهده شده در حیات وحش باعث فوری پیگیری و مطالعه است.

اوایل کار نشان داد که ارتباط بین گوش کنه عفونت و رشد تومور است. بسیاری از محققان استدلال که گوش کنه منجر به التهاب مزمن در نهایت جرقه رشد تومور. DeCandia و vonHoldt تیم می خواستند بدانند که آیا میکروبیوم نیز نقش مهمی در این سیستم است.

که تمرکز بر تنوع در میکروبیوم باعث می شود کار خود را “یک مثال عالی از کجا این زمینه در حال رفتن به حرکت در آینده گفت:” جورج اماتو مدیر حفاظت ژنتیک در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی بود که نه درگیر در این تحقیقات است. “ما تنها به تازگی آموخته است که چگونه مهم این میکروبیوم است که به یک فرد سلامت — آن است که آیا یک حیوان و یا یک انسان,” او گفت:. “پیش از این دانشمندان تنها به بررسی بخشی از تصویر. آنها قطعا نمی شد به دنبال در microbiomes-آنها حتی نمی باید ابزار آن را انجام دهد. … با بررسی که ما آمده ایم تا درک کنند که عدم تنوع در آن جامعه میکروبی همراه با ژنتیک روباه بهترین ما کمک می کند تا درک نه تنها تهدید این بیماری خاص اما بیماری های دیگر نیز هست. این واقعا یک پارادایم جدید برای درک تهدیدات به گونه های در معرض خطر.”

تهدید سانتا کاتالینا روباه یکی از شش گونه از کانال جزیره روباه (Urocyon littoralis) که شش نفر از هشت جزایر کانال در سواحل جنوب کالیفرنیا. چندین گونه از جمله کسانی که در سانتا کاتالینا (U. littoralis catalinae) ساخته شده اند قابل توجه قیمت از آستانه انقراض-با این نتیجه که همه آنها فوق العاده شبیه ژنتیکی نزدیک به ازدیاد می گردد از هر یک از دیگر.

روباه تقریبا در مجموع عدم تنوع ژنتیکی باعث می شود آنها را جذاب پژوهش گفت: DeCandia.

“ما به طور معمول مشاهده تنوع ژنتیکی به عنوان یک خوب و چیزی که لازم است,” او گفت:. “آن را نگه می دارد ارگانیسم سالم — فکر می کنم از اثرات منفی سلامت در ارتباط با همخونی — کمک می کند و جمعیت های زنده ماندن تغییرات غیر منتظره به محیط زیست خود را. اما با وجود داشتن تقریبا هیچ تنوع ژنتیکی, این روباه نمایشگاه تعداد بسیار کمی از نشانه های سلامت فقیر یا همخونی افسردگی است. که ما را به تعجب که آیا اشکال دیگر از تنوع — مانند خود ساکن موجودات — تبدیل شدن به بازیکن مهم در بهداشت و ایمنی. همین دلیل است که ما با تمرکز مطالعه ما در میکروبیوم و بیماری در این روباه.”

ارتباط بین میکروب و سرطان بود و غیر منتظره پیدا DeCandia گفت. “هنگامی که ما برای اولین بار مجموعه ای برای انجام این مطالعه ما به سادگی می خواستم برای مشخص میکروبیوم در سراسر چند سایت های مختلف بدن در این روباه. فقط به عنوان قرن 19 طبیعت خواهد اتهام به یک زیستگاه جدید و کاتالوگ گونه ما در اصل در نظر گرفته شده برای کاتالوگ میکروب. پس از به دنبال در مجرای گوش بیشتر نزدیک ما در بر داشت وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در ارتباط با عفونت کنه وضعیت. ما چرخد و سپس کاغذ را به تمرکز تقریبا به طور کامل در کانال گوش میکروب در ارتباط با عفونت کنه!”

با همکاران خود از جزیره کاتالینا و محافظت از آنها swabbed ده ها تن از روباه به جمع آوری میکروب و سپس استخراج DNA برای تعیین که میکروب ها در حال حاضر در تمام نمونه های خود را — و در چه نسبی abundances.

“از آنجا که میکروب های موجود در داخل یک جامعه نسبی نسبت به مسائل” DeCandia گفت.

آنها دریافتند که کنه آلوده به مجرای گوش تا به حال به طور قابل توجهی متفاوت ميكروب از مثلا گوش. به طور کلی گونه غنای پایین تر بود و فراوانی نسبی بود اریب به سمت یک گونه باکتریایی: S. pseudintermedius شایع است که در canids (از جمله سگ) و می تواند تبدیل به یک پاتوژن فرصت طلب که جوامع در حال مختل — مانند هجوم کنه.

Staph میکروب سپس فرم های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک بيوفيلم هستند که “فوق العاده دشوار است” برای سیستم ایمنی بدن برای از بین بردن گفت: DeCandia. به عنوان یک نتیجه این فشار از استاف مرتبط است به التهاب مزمن در بسیاری از گونه ها.

محققان هنوز در تلاش برای روشن کردن روابط علت و معلولی — برای مثال, آیا این کرم را در staph میکروب و یا آنها حاضر بودند اما نهفته تا کنه باعث به اندازه کافی آسیب ساختاری به اجازه staph به جمعیت بوم — اما رشته ارتباط روشن است: کنه عفونت مرتبط است به گسترش S. pseudintermedius که مرتبط است به التهاب مزمن همراه با tumorigenesis.

یکی از برجسته سوال این است که چرا از شش جزیره کانال fox گونه تنها به کنه و تنها یکی — این جزیره کاتالینا روباه — قابل توجهی نشان می دهد رشد تومور است.

این مطالعه جدید تقویت پژوهش های قبلی است که در آن اعضای vonHoldt آزمایشگاه از جمله کندی Leverett از کلاس 2020, بررسی تغییرات در پوست میکروبیوم مرتبط با sarcoptic مرض جرب است که ناشی از گونه های مختلف کنه. آنها در نگاه کویوتس قرمز روباه و روباه خاکستری و قابل ملاحظه ای یافت سازگار امضا ميکروبی اختلال که تقریبا دقیقا همسان جزیره فاکس مطالعه: افراد آلوده کاهش داده بود میکروبیوم تنوع و بالاتر فراوانی S. pseudintermedius.

“در نظر گرفته شده با توجه به این دو مطالعات نشان می دهد که این گونه های میکروبی یک بازیکن مهم در canid microbiomes و ممکن است عملکرد در تعدادی از بیماری ها” DeCandia گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de