‘Microplastic نقاط داغ’ هستند بدسم اعماق دریا اکوسیستم

دانشمندان در بر داشت 2 میلیون microplastic ذرات در یک متر مربع از رسوب به عنوان جریان کشیدن باقی مانده به بستر دریا نسخه از the Great Pacific Garbage Patch.

خاموش سواحل از جزیره کرس و ساردنی در دریای مدیترانه چرخش یک در همه جا حاضر و در عین حال vanishingly کوچک تهدید: microplastics. با این نقطه می آید به عنوان جای شگفتی نیست به دانشمندان که آنها پیدا کردن بیت های کوچکی از پلاستیک در رسوبات بستر دریا—سال گذشته محققان دریافتند آنها در نمونه در سواحل جنوب کالیفرنیا. اما در مدیترانه محض غلظت آنها حیرت انگیز است: نوشتن امروز در مجله علمی, محققان, گزارش, پیدا کردن 1.9 میلیون microplastic ذرات در یک متر مربع از بستر دریا رسوب تنها 5 سانتی متر ضخامت دارد.

آنها همچنین بررسی محلی جریانهای اقیانوسی و توپوگرافی بستر دریا نشان می دهد که چگونه microplastic جمع شدن در “نقاط داغ” ایجاد مدیترانه ای در اعماق دریا معادل of the Great Pacific Garbage Patch—و آن را امن فرض کنیم این اتفاق در جاهای دیگر در سراسر جهان است. این همان جریان است که حمل و نقل اکسیژن و مواد مغذی است که پشتیبانی شلوغ اکوسیستم. این بدان معناست که این اکوسیستم در حال حاضر خراب شده با microplastic که خود را ممکن است سمی برای گونه که غربال کردن از طریق رسوب. حتی بدتر, میشوند شناخته شده به تجمع سموم اضافی به علاوه ویروس ها و باکتری ها به عنوان آنها در اطراف شناور اقیانوس. این می تواند مشکل برای بچه ماهی در خاص است که محققان می توانند اشتباه microplastic ذرات برای شکار.

یا نه مصرف microplastics خواهد فردی را تحت تاثیر قرار ماهی و فرزندان خود را چیزی است که دانشمندان شروع به کاوش. “این است که سمیت چیزی است که تغییر راه که این گونه خاص و یا توابع فرد و است که در واقع باعث می شود یک مشکل در جامعه در نسل بعدی ؟” می پرسد دانشگاه Strathclyde microplastic محقق Deonie آلن که نبودم درگیر در این کار. “که واقعا جدید است.”

زمینه microplastic تحقیقات جوان است بنابراین دانشمندان هنوز در حال پالایش روش های خود را برای جمع آوری نمونه ها و شمارش ذرات. آنها باید به شکل مثلا چه خوب خود را فیلتر باید که تاثیر اندازه ذرات آنها قادر به گرفتن. حتی اصطلاح “microplastic” است که هنوز هم در حال بحث ملی اقیانوسی و جوی دولت در اینجا در ایالات متحده در نظر آنها به ذرات زیر 5 میلی متر طولانی هر چند اروپایی نویسندگان این مقاله جدید برای انتخاب کردن 1 میلیمتر به جای.

بدون در نظر گرفتن یک microplastic ذرات می آید در دو بخش اصلی: انواع الیاف و قطعات. الیاف تمایل به آمده از لباس های ساخته شده از پارچه های مصنوعی و روشن است که سفت چسبیده بیت در شستشو. این راه خود را به دریا از طریق فاضلاب. قطعات آمده از تجزیه پلاستیک بسته بندی به عنوان مسائل شناور در اطراف اقیانوس پخت در خورشید است.

هر دو گونه را راه خود را به جریانهای اقیانوسی و در نهایت به microplastic نقاط داغ. برای گرفتن ایده از چگونه رسوب است در اطراف نقل مکان کرد و رسوب در پایین از دریا فکر می کنم چگونه آب حرکت می کند از طریق یک رودخانه است. زمانی که در رودخانهها جریان آب از دست می دهد انرژی به سمت لبه بیرونی آن. این است چگونه می توانید یک ساحل شنی: هنگامی که آب کاهش می یابد و آن قطره رسوب آن را حمل. “در حالی که آب درون واقعی رودخانه دوره نگه می دارد و انرژی خود را و آن را نگه می دارد که رسوب در سیستم تعلیق می گوید:” دانشگاه منچستر زمین دانشمند ایان کین منجر نویسنده در مطالعه جدید.

diagram of ocean currents washing microplastics
حسن نیت ارائه میدهد از ایان کین

به طور مشابه در پایین از اقیانوس (این تیم با استفاده از نمونه های از بالا به یک کیلومتر عمیق) پیچیده توپوگرافی مانند زیر آب دره را کانال جریانهای اقیانوسی مانند رودخانه ها و سرعت بخشیدن به آنها. در اینجا آب در حال حرکت است و خیلی سریع آن را نگه داشتن رسوب در تعلیق, فقط به عنوان آن را در وسط یک سرعت جریان رودخانه است. اما هر جا که جریان آهسته رسوب می افتد از تعلیق ایجاد آنچه که در اصل زیر آب شن و ماسه گاهی اوقات بسیاری از کیلومتر طول دارد.

Microplastics رعایت همان فیزیک: مطالعه در بر داشت خود را در غلظتهای بسیار پایین تر در نمونه گرفته شده از کانال های که در آن جریان قوی تر از در مناطقی که جریان کندتر و پلاستیک بیت می افتد و حل و فصل در بستر دریا. این باعث ایجاد نقاط داغ. و متاسفانه این نیز اتفاق می افتد به نقاط داغ تنوع زیستی به دلیل همین جریان نیز رسوب مواد مغذی وجود دارد.

در اینجا از پایین به خانه مخلوقات (benthic موجودات زنده مانند خیار دریایی که صدای بوقلمون در اوردن تا رسوب و فیلتر کردن خوراکی بیت) به خوبی می تواند مصرف کوچک پلاستیک پوشش داده شده در بيوفيلم که ممکن است حامل ویروس ها و باکتری ها—در علاوه بر این به واقعی مواد غذایی انجام شده در توسط زمان. دقیق اثرات این ذرات باید در چنین حیوانات است که هنوز هم در حال مطالعه. اما وجود دارد نگران کننده علائم میشوند که موثر بر برخی از گونه رفتار: تحقیقات اخیر نشان داده است که خرچنگ زاهد گوشه نشین در معرض مسائل مبارزه برای انتخاب پوسته جدید.

و محققان نگران آن هستند که ذرات خواهد شد و کار تا راه خود را از زنجیره غذایی به عنوان موجودات کوچکتر مانند دوکفه ایها و بچه ماهی خوردن ميکروپلاستيکهايی قبل از خود را تبدیل شدن به طعمه به چیزی حتی بزرگتر. “آنها در حال خورده شدن توسط بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر موجودات می گوید:” کین. “البته آنها در نهایت خورده با چیزهایی که ما می خوریم. بنابراین دفعه بعد که شما در حال خوردن یک استیک ماهی تن, شما ممکن است خوردن چند دهه microplastics آلوده به انواع سموم است.”

میشوند در بسیاری از benthic گونه به خصوص فیلتر-فیدر مانند صدف. “و برخی از آنها حتی می توانید که microplastic از بافت روده به بافت های عضلانی می گوید:” Scripps موسسه اقیانوس شناسی را Jennifer براندون که مطالعات microplastics اما نبود درگیر با این پژوهش است. که ممکن است مهم نیست که ما انسان ها از غذا خوردن صدف, از آنجایی که ما غذا خوردن همه چیز. “که آیا ماده اگر ماهی ها و دیگر حیوانات در حال انجام است که بیش از حد چرا که ما تنها خود را به غذا خوردن بافت های عضلانی,” او می گوید به این دلیل که پلاستیک می تواند در حال حرکت از طریق مخاط روده و تمرکز در آن خوراکی بیت است.

شاید حتی اگر یک ماهی می خورد یک قطعه از microplastic و عبور از آن حق را از طریق آن سیستم microplastic هنوز برگ سمی آثار ، “آیا از مواد شیمیایی که پلاستیکی صافی به خود بافت است که ما در حال رفتن به خوردن؟” براندون می پرسد. “است که بسیار understudied.”

آن را هنوز هم ممکن است خیلی زود به فرض microplastic سمی است برای پایین-مسکونی گونه می گوید: دانشگاه محیط زیست-متخصص زهر شناسی آلن برتون که مطالعات microplastics اما نبود درگیر در این کار جدید—هر چند او اشاره می کند که این وضعیت به نظر نمی مانند این مورد به هیچ بهتر است. “من فکر می کنم با این پیش بینی که تولید پلاستیک رفتن به ادامه برو بالا و بالا و بالا است که این اعداد از الیاف و قطعات فقط به افزایش در این مناطق که در آن آنها تمایل به تجمع,” او می گوید. “پس از آن می تواند این باشد که ما در رسیدن به آستانه است که در برخی از نقطه که در آن واقع است باعث اثرات منفی در benthic موجودات زنده. من شک دارم این است که در این نقطه است.”

کشف این زیر آب داغ لکه های دستیابی به موفقیت در رمز گشایی رمز و راز از دست رفته اقیانوس سطل زباله: پلاستیک ما می توانید ببینید شناور در اقیانوس حساب شاید 1 درصد از جرم است که باید در خارج وجود دارد توجه به میزان آلودگی است. آن را به طور فزاینده ای روشن از این مطالعه و دیگران که بسیاری از این زباله نیست واقعا از دست رفته آن را فقط زمین شده است و به ناچیز بیت و حمل و نقل توسط جریانهای اقیانوسی است.

امروزه در microplastics تحقیقات دانشمندان نیست فقط کمی چگونه بسیاری از ذرات آنها در حال پیدا کردن در یک محیط اما بررسی آنچه در آن ذرات شبیه است. کین و همکارانش که خود نمونه های موجود در هر نقطه بین 70 درصد و 100 درصد الیاف و بقیه قطعات. سوال خود را در حال حاضر است که: چگونه این انواع مختلف microplastics حرکت متفاوت از طریق دریا ؟

محققان در حال حاضر نشان داده شده است که در زمین الیاف تمایل به سفر دورتر در باد از قطعات. “ما می دانیم که اساسا چگالی انواع مختلف پلاستیک تحت تاثیر قرار چگونه این حرکت می گوید:” Deonie آلن از دانشگاه Strathclyde. او بخشی از یک تیم از محققان که در سال گذشته داشت که microplastics بودند وزش نسیم ملایم وزش باد از شهرهای اروپایی بر روی کنترل از راه دور میرسد. “ما همچنین می دانیم که اندازه ذرات در حال رفتن به باید های مختلف و چگونگی تاثیر این حرکت” او می افزاید. اما microplastic محققان هنوز انجام گسترده آزمایش در آزمایشگاه تکثیر چگونه انواع مختلف پلاستیک ممکن است حرکت را از طریق هوا و آب. الیاف نشان داده شده است به تمام راه را به بکر قطب شمال اما چگونه خود را شکل و وزن تعیین چگونه آنها سفر در دریا ؟

محققان پیدا کردن بسیاری از الیاف در مدیترانه است یک نشانه به عنوان منبع این microplastic آلودگی: لباس خود را. هر رختشویی چرخه ممکن است ریختن 100,000 الیاف مصنوعی از چسبناک جوراب یا پلی استر مانتو محققان قبلا پیدا کرده اند. که جریان آب به فاضلاب امکانات درمان که گرفتن برخی از الیاف اما نه همه. یک شهر ممکن است هنوز هم برای بیرون راندن صدها میلیارد microfibers یک سال به دریا.

شما ممکن است انتظار می رود که با این مطالعه در مدیترانه محققان خواهد داشت بیشتر microplastics در نمونه رسوب و نزدیک به ساحل با توجه به تمام رودخانه ها حمل پلاستیک از زمین به دریا. اما جواب منفی که نه جایی که ميکروپلاستيکهايی شد خوشه—آنها دست خوش پیشامد میشه به آبهای عمیق تر. “و در واقع غلظت افزایش دور از ساحل می گوید:” کین. “به نظر می رسد مانند پلاستیک در حال ساخت راه خود را به پایین این دره به بستر دریا و سپس آنها را در حال برداشت از اقیانوس گردش و توزیع شود.”

این کار می گوید: دانشگاه Strathclyde microplastic محقق استیو آلن (او Deonie آلن همسر و همچنین نبود درگیر در مطالعه) پیشرفت علمی هر دو درک که در آن تمام پلاستیکی در دریاها و چگونه آن را در حال حرکت. اما آن را نیز پیچیده مسائل زیرا به وضوح میشوند سفر دور و گسترده. “آنچه واقعا جالب است که اگر ما را پیدا کنید که در آن آن است که به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به بعدی وجود دارد زمان ما, نگاه,” او می گوید. “به طوری که رفتن به آن را واقعا سخت به شماره پیگیری و کار کردن به شدت.”

هنوز بیشتر دانشمندان در مورد microplastic تهدید بهتر عمل ما را می تواند به جلوگیری از گسترش آن. در حداقل تولید کنندگان لباس واشر می تواند اضافه کردن فیلتر به نگه داشتن الیاف مصنوعی از ورود فاضلاب و تصفیه خانه ها می تواند backstop که با خود فیلتر. یکپارچگی زمین اکوسیستم دریای عمیق و یا در غیر این صورت بر روی آن بستگی دارد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>