میکروسکوپی همکاران می تواند کمک به گیاهان زنده ماندن در محیط های پر تنش

کوچک همزیستی قارچ ها بازی یک outsized نقش در کمک به گیاهان زنده ماندن تنش مانند خشکسالی و حرارت شدید است که می تواند کمک به تغذیه یک سیاره دچار تغییر آب و هوا, گزارش دانشمندان در دانشگاه ایالتی واشنگتن.

به تازگی منتشر شده در مجله کاربردی محیط زیست,کشف گیاهی-میکروب زیست شناس استفانی پورتر و گیاه آسیب شناس Maren فریزن میریزد نور در چگونه میکروب همکاران می تواند کمک به رشد پایدار طیف گسترده ای از محصولات.

کوچک همکاران در بقا گیاه

در حالی که برخی از میکروسکوپی قارچ ها و باکتری ها باعث بیماری دیگران زندگی در هماهنگی با گیاهان جمع آوری آب و مواد مغذی در ازای کربوهیدرات یا تغییر گیاهان داخلی و خارجی محیط زیست در راه است که کمک به رشد گیاهان.

این مزایا کمک گیاهان تحمل تنش است که از محیط زیست خود را. دوبله غيرزنده را به چالش می کشد مانند خشکسالی شدید درجه حرارت و فقیر سمی و یا خاکهای شور در میان علل محصول از دست دادن و کاهش بهره وری مزرعه.

“گیاهان توانایی تحمل استرس نهفته توسط باکتری ها و قارچ ها که زنده یا در داخل آنها و ایجاد کارخانه میکروبیوم” گفت: پورتر استادیار در دانشکده علوم زیستی. “درست مثل چگونه میکروب در دستگاه گوارش ما کمک کند ما را سالم نگه دارید, میکروب ها نقش فوق العاده مهمی در سلامت گیاه.”

تنظیم برای اندازه گیری چگونه مفید میکروب تاثیر گیاهان تحت هر دو شرایط طبیعی و تنش پورتر و فریزن بررسی 89 تحقیق آزمایش اعم از مشترک غربی در محصولات غذایی به گونه های وحشی.

کار با همکارانش در دانشگاه ایالتی میشیگان و WSU آنها در مقایسه با پنج کلاس مختلف از همزیستی باکتری ها و قارچ ها که در اطراف ریشه گیاه تحت تنش است که شامل بیماری های قارچی, چرا با حیوانات و میکروسکوپی کرم آلودگی فلزات سنگین و خشکسالی سرد و خاکهای شور. سپس آنها اندکی تاثیری در رشد گیاه, زیست توده و عملکرد.

نتایج نشان داد که در حالی که باکتری های مفید هستند مفید بیشتر در شرایط عادی همزیستی قارچ ها ارائه مزایای اضافه در طول بحران.

“استرس باعث می شود این قارچ ها و حتی بیشتر به گیاهان مهم است که ما فکر می کنیم واقعا جالب است” گفت: فریزن استادیار در گروه بیماری شناسی گیاهی.

به خصوص مفید بودند ميکوريز آربوسکولار که استعمار ریشه گیاه تامین آب و افزایش جذب نيتروژن و فسفر و سایر عناصر کم مصرف در خاک ،

“باید تولید کنندگان می خواهید به پرورش گیاه میکروبیوم برای مقاومت در برابر استرس مطالعه ما نشان می دهد که آنها واقعا باید تمرکز بر روی قارچ” پورتر گفت. “این میکروب های مفید می تواند کلیدی برای کمک به ما رشد بیشتر مواد غذایی در دهه های آینده.”

سبزتر راه حل برای استرس

با جمعیت زمین را پیش بینی کرد به بالا 9 میلیارد دلار تا سال 2050 دانشمندان پیش بینی می کنند که زمان محصول نیاز به دو.

“همانطور که ما گسترش که در آن ما رشد محصولات ما با استفاده از مناطق حاشیه ای که بیشتر استرس زا برای گیاهان” پورتر گفت. “و ما به عنوان تغییرات آب و هوا که باعث ایجاد استرس برای گیاهان است.

“Maren و من می خواستم به جلو نگاه,” او اضافه شده است. “ما می خواستیم برای پیدا کردن شواهدی از چگونه ما می توانیم بهترین استفاده از میکروب های مفید برای کاهش استرس است که ما می دانیم در حال آمدن است.”

میکروب ارائه پایدار ابزار برای تحمل به تنش نسبت به استفاده از هورمون یا مواد شیمیایی اشاره کرد فریزن.

“کشاورزان در حال حاضر با داشتن چالش با پاتوژن های دیگر پاسخ به درمان های شیمیایی,” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از بهره علمی و صنعت محافل در شناسایی و مهار میکروبی راه حل برای مشکلات کشاورزی. این مطالعه به ما می دهد ایده های در مورد که در آن به نگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر