مایکروسافت ساخت به نظر می رسد بسیار متفاوت در سال 2020

توسعه دهنده کنفرانس ها منتقل شده اند حاضر به منظور رسیدگی به نیازهای در حال تغییر از نیروی کار جهانی دیجیتال.

امروز صبح مایکروسافت آغاز اولین مجازی تکرار ساخت سالانه خود کنفرانس برای توسعه دهندگان نرم افزار برای مایکروسافت سیستم عامل است. همانطور که در سال گذشته این شرکت استفاده خواهد ساخت به جزئیات به روز رسانی به آن وسیع مجموعه از نرم افزار: ارتقاء به ویندوز; بسط آن Azure cloud-computing platform; و پیشرفت به تیم مایکروسافت office ابزار بهره وری است که در رقابت با زوم و شل. اگر شما چپ در این سال ساخت تقریبا احساس می کند مانند کسب و کار به عنوان معمول است.

در زمان عادی ساخت سیگنال ورود تکنولوژی کنفرانس های نجومی رشته از توسعه دهنده حوادث مانند WWDC اپل و گوگل I/O که نقطه بهار تقویم. این glitzy, گران امور کامل با جمعیت نویسان و محرک اصلی سخنرانی—حداقل به عنوان محرک به عنوان اخبار در مورد “عملیاتی پایگاه خدمات” و “صنعت خاص ابر راه حل” می شود. اما Covid-19 همه گیر آن را به عنوان معتاد به انجام اتحادش را تغییر اسکریپت. کنفرانس ها که نشده است آشکار لغو منتقل شده است آنلاین. در این سال ساخت 48 ساعته در ماراتن از راه دور جریان ویدئو. آن را نیز به صورت رایگان برای اولین بار معنی هر کسی می تواند ثبت نام برای شرکت در همه چیز و یا فقط تماشای کلیدی و برجسته است.

علاوه بر تغییرات در فرمت مایکروسافت مانند فقط در مورد هر شرکت مجبور شده است به محوری آن پیام را با توجه به زمان است. مطمئن خواهد ساخت هنوز تشکیل شده عمدتا از مجتمع تکنو-صحبت با هدف توسعه مخاطبان است. اما برای layperson آن نیز به عنوان یک, مفید, نگاه اجمالی به چگونه یکی از بزرگترین شرکت ها در این سیاره قصد دارد برای رسیدگی به نیازهای در حال تغییر مشتریان آن است.

بن Bajarin اصلی تحلیلگر در شرکت تحقیقات بازار استراتژی های خلاق می گوید که چالش بزرگ برای شرکت های نرم افزاری در پاسخ به coronavirus همه گیر است که پیدا کردن راه هایی برای رسیدگی فوری تقاضا است. برای مثال استفاده از مایکروسافت تیم های سر به فلک کشید تا 70 درصد از پناهگاه در محل سفارشات شروع به 75 میلیون کاربر فعال. آن را بی سابقه پرش که این شرکت به طور ناگهانی به حال برای مقابله با.

“رشد تقاضا و بار بر روی سرور خود بود اولویت شماره یک” Bajarin می گوید. “هر چیز دیگری فقط مرتب کردن بر اساس رفت و در پشت رایتر تا زمانی که آنها می دانستند که آنها می تواند تحمل بار در برخی موارد ده ها میلیون نفر از مشتریان جدید تقریبا یک شبه.”

در حالی که آن را نه محدود به, ویدئو کنفرانس, تیم به دست آوردن زمین در برابر بزرگنمایی فعلی تصویری دیدار سنگین وزن. (پس خود را, انفجار, در, رشد, زوم شده افزایش نظارت برای آن گمراه کننده ادعا می کند در مورد امنیت و کاربر شماره.) تیم در حال سرمایه گذاری گرا پلت فرم است که بیشتر دست و پا گیر از زوم. اما آن را نیز از تنگ ادغام با مایکروسافت دیگر محصولات که به کاربران امکان می دهد به کار در فقط در مورد همه چیز را در یک مکان.

“این واقعا یک دو اسب مسابقه وقتی که می آید به نوعی از کسانی که راه حل های” Bajarin می گوید. “و آنها در حال مبارزه با این از نوع سر به سر نبرد. هر یک از آنها باید مناطق به عقب.”

بسیاری از اخیر مایکروسافت نرم افزار بهبود تمرکز بر وحدت تجربه کاربر. این شرکت می خواهد تیم را به یک توقف فروشگاه با قابلیت یکپارچه ادغام با دیگر نرم افزار—مایکروسافت ساخته شده و یا در غیر این صورت. پیشرفت های جدید به تیم بودن امروز اعلام کرد که شامل برنامه ریزی پسوند برای نرم افزار برنامه ابزار برای ساخت رباتها که کار با تیم ها و سازگاری با برنامه های سازمان مانند رزرو و جدید مایکروسافت لیست. نیز جدید هستند و برخی از ابزارهای پیشرفته برای به اشتراک گذاری رویدادهای زندگی می کنند بنابراین شرکت می تواند اجرای سمینارهای جهانی جلسات یا کنفرانس خود را به طور کامل در داخل تیم.

در مقابل مایکروسافت بزرگتر flashier اطلاعیه ها مجبور به صبر کنید. این شرکت به تازگی تاخیر در انتشار آن دو دو صفحه نمایش دستگاه های سطح دو و سطح Neo به عنوان به خوبی به عنوان آن برنامه ریزی شده دو صفحه نمایش سیستم عامل. هر چند این شرکت به تازگی راه اندازی مجموعه ای از مصرف کننده PC, محصولات, و اگر آن را در نظر دارد به نگه داشتن یک سرعت ثابت برای سخت افزار اطلاعیه های در طول سال آن را روشن است که تمرکز در ساخت خواهد بود و در کارهای عملی.

“وجود دارد چیزی است که باید گفت به صورت تدریجی و نوآوری” Bajarin می گوید. “مردم را درک چیزهای که فقط باعث می شود زندگی خود را آسان تر است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>