مایکروسافت دادگاه مشتریان جدید در مزرعه: گاو

نرم افزار شرکت را نشان می دهد و با همکاری لبنی زمین تعاونی O’Lakes است که تجهیز گاو با سنسور و چرخ دنده های دیگر برای بهبود عملکرد.

خسته کننده است جدید در دره سیلیکون. به عنوان coronavirus بحران تبدیل شده است و امریکا و وارونه آن را تبدیل به در رواج فقط به چیز اساسی درست است. محاسبات کوانتومی ممکن است در نهایت و همه هنوز هم می خواهد یک moonshot. اما در حال حاضر مردم فقط درخواست های خود را برای کنفرانس های ویدئویی به کار و پزشکان خود را به صورت ماسک. و توضیح می دهد که چرا بخشی از مایکروسافت است که از معاشرت یک کلاس جدید از مشتریان: آمریکا گاو.

امروز مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا اعلام همکاری با زمین O’Lakes یک شرکت شناخته شده برای آن کره است که این کشور سومین شرکت تعاونی کشاورزی است. به عنوان بخشی از معامله مایکروسافت و زمین O’Lakes خواهد ساخت AgTech پلت فرم است که ایده آل خواهد با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به کشاورزان طرح محصول خود را به چرخه حفاظت از خاک و برداشت دانه های بیشتر. این شرکت همچنین تلاش برای افزایش دسترسی به پهنای باند در مناطق روستایی و آن را آسان تر برای کشاورزان به اعتبار کربن حذف. “مایکروسافت مدل کسب و کار است که در مورد جشن تکنولوژی برای تکنولوژی خاطر” نادلا گفت: سیمی. “ما می خواهیم برای ایجاد فن آوری به طوری که دیگران می تواند به ایجاد فن آوری است.” به عبارت دیگر آن را ادامه یکی از نادلا استراتژی را پس از گرفتن شارژ در سال 2014: همکاری با شرکت ها معمولا از فکر به عنوان شرکت های فن آوری.

قضیه از این ترتیب است که کشاورزی یک data-وابسته به صنعت اغلب انجام شده در مکان های که در آن داده ها سخت است: جایی که برق می رود, Wi-Fi است که پر از لکه و سنسور تحت پوشش کود و گل. آن را به یک صنعت که در آن AI مخفف تلقیح مصنوعی و که در آن ميانه کشاورزی خانواده از دست می دهد پول از کشاورزی است. این یکی از آخرین صنایع برای جلوگیری از اختلال با تجارت آنلاین. اما کشاورزان می دانند که آنها می توانید بیشتر از هر هکتار اگر آنها می توانند پیش بینی microclimates و دقیق به روز بارور. آن را به یک صنعت جذاب برای دیگر هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, چرا که داده های جمع آوری شده برای سال, اما هرگز به طور کامل قرار داده استفاده کنید. “یکی از چیزهایی که من نیز دمیده دور شد مقدار از داده ها و فن آوری است که در حال حاضر در چه قدیمی ترین صنعت” نادلا گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا شرکت خود را دنبال مشارکت هستند.

بث فورد مدیر عامل شرکت زمین O’Lakes گفت: او کشیده به همکاری برای همین دلیل. کشاورزان داده های جمع آوری شده برای نسل های. کشاورز سالنامه است انتشار پیش بینی آب و هوا برای بیش از 200 سال است. با داشتن داده ها یک چیز است. داشتن ابر و هوش مصنوعی منابع دوم-ترین-شرکت با ارزش در زمین دیگری است. “این چیزی است که مایکروسافت به ارمغان می آورد به حزب” فورد گفت: در مصاحبه با سیمی “تخصص خود را در کمک به ما در درک چگونه ما می توانید این اطلاعات و چگونه ما می تواند به افزایش این داده ها است.”

بهترین راه برای درک مشارکت است به فکر می کنم در مورد گاو است که شیر باعث می شود که کره شما را بر روی نان خود را. این دو شرکت باید یک چشم انداز از یک گاو است که تا حدودی مانند چشم انداز شما ممکن است را دیده اند برای متصل بشر در CES در حدود 2015. گاو را Fitbit-مانند دستگاه است که اقدامات و فعاليت دستگاه دیگر برای اندازه گیری دمای آن است. وجود دارد می تواند یک سنسور روی یقه که آهنگ اگر آن را در رفت و یا از یک شیر غرفه. وجود خواهد داشت یک سیستم تشخیص چهره برای شناسایی گاو. در نهایت وجود خواهد داشت مشاوره تغذیه برای بهینه سازی میکروبیوم. بسیاری از محاسبات انجام خواهد شد و در لبه معنی آن می تواند انجام شود به سرعت بر روی سنسور و سیستم های در مزرعه نه در ابر. و چون گاو هنوز برای سازماندهی موثر گروه های لابی گری و ظرفیت محدود به خود را لغو کشاورزان در توییتر نگرانی در مورد گاو حریم خصوصی باریک هستند.

چه خواهد شد این شما ؟ من با صحبت لایحه طبخ اجرا می شود که یک مزرعه های لبنی در ایالت نیویورک بیارتباط به مایکروسافت یا زمین O’Lakes و توصیف برخی از فن آوری در ارائه. به او این صدا تا حدودی آشنا است. او شده است کشاورزی برای 35 سال و با استفاده از pedometers در گاو گذشته 20. اگر یک زن گاو مراحل سنبله بالاتر از آن نشانه ای است که او در فحلی و آن را احتمالا زمان به نژاد او. اگر آنها کاهش این نشانه آن است که او ممکن است بیمار می شود. “را می گویند 2,000 گاو و نگاه خود را فعالیت” کوک توضیح داد. “شما می توانید آن محدود به 10 است که نیاز به تربیت و دیگری 20 که نیاز به کسی به آنها نگاه کنید.” او همچنین با استفاده از سنسورهای خود را در اصطبل اما با اضافه کردن تکنولوژی شناسایی چهره او می گوید: بزرگ خواهد بود. و او می خواهد به طور منظم هوشمند متوسط خواندن استراحتی بیش از حد.

من با صحبت های دیوید راما دیگر کشاورز در شمال ایالت نیویورک بیارتباط به هر شرکت اجرا می شود که یک مزرعه با حدود 200 گاو. او به فروش می رساند برخی از گاو گوشت گاو و دیگران در حراج. و او آهنگ آن اطلاعات ژنتیکی از گله خود وسواس. زمانی که او به فروش می رساند یک گاو نر با یک مثبت شمالی (دختر بارداری رای) او می داند او را خواهید پرداخت بیشتر به دلیل آن را به معنی فرزندان از گاو او را به فروش خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر بارور خود را.او همچنین آهنگ نشانگرهای ژنتیکی است که می تواند سیگنال های بینایی بد بد پاها و یا گرایش به کوچکتر گاو. “برخی از خریداران از طریق تلقیح مصنوعی می تواند بازگشت میلیون ها نفر,” او می گوید. به او داده است حیاتی صنعت بلکه یک نیروی بالقوه برای نابرابری است که می تواند قدرت بیشتر و پول بیشتر به کشاورزان است که می تواند خرید این تکنولوژی قرار می دهد که آنها بیشتر پیش رو. “کمی مزارع آنها بزرگ مردم, اما آنها مبارزه شده است headwinds برای 75 سال” راما گفت. او افزود: “headwinds هستند megatrends.”

فورد و نادلا به طور استدلال می کنند که تکنولوژی آنها در ساختمان باز خواهد بود برای همه و نه فقط یک بهینه ساز برای بزرگ Ag. “ما کشاورز متعلق به می گوید:” فورد و “ما Amish کشاورزان که در آن ما را در بررسی خود را به صندوق پستی.” این مدیران می گویند که آنها نیز در حال راه اندازی 150 جدید Wi-Fi را با برنامه ای برای اطلاعات بیشتر به استفاده از مکان های خوب در مزارع مانند در بالای دانه آسانسور است که اجازه می دهد سیگنال برای مسافت های طولانی سفر. “ما باید مطمئن شوید که هر کس می بیند دسترسی به تکنولوژی به عنوان یک حق است. آن را مانند برق و یا پست تحویل” فورد گفت. “این به طور اساسی به این دلیل است که راه زندگی مان هستیم.”

من با صحبت یکی دیگر از کشاورز که غذایی که خورده بود شب قبل از و از او خواست که من نه استفاده از نام خود را به دلایلی که به زودی تبدیل خواهد شد آشکار است. او در شک و تردید است که هر فن آوری پیشرفته را در واقع انجام مزرعه خود را هر گونه خوب است. او را ندارد به اندازه کافی پول برای توجیه خرید هر چیزی با تکنولوژی بالا. او مظنون است که سود اصلی خواهد بود که زنجیره تامین ردیابی است که شرکت ها را فراهم خواهد کرد که می تواند آن را آسان تر برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده در مورد مواد غذایی-بیماری منتقله در یک صنعت توسط اداره spiderweb از قوانین و مقررات با مشکل اجرای. “این احتمالا همه برای این دعوایی جامعه ما زندگی می کنند” او به من گفت. اگر دولت به شدت اجرا قوانین و مقررات خود را, او می گوید: “من می خواهم در زندان است.”

از من خواسته نادلا و فورد چرا این طرح است که اتفاق می افتد در حال حاضر. پاسخ این بود تا حدودی به دلیل coronavirus و افزایش تحقق است که کشور نیاز به ملزومات آن است که آیا در صورت سپر یا گل کلم. “این که آیا آن را مراقبت از سلامت یا امنیت غذایی ما متوجه می شوند که, oh my god, ما باید هر بخش از اقتصاد به واقع عملکرد در efficient frontier برای جامعه ما به عملکرد” نادلا گفت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • یک ریاضیدان راهنمای چگونه سرایت گسترش می یابد
  • رسانه ها هیولا در ملی گفت و گو
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر