همچنین اسکندریه Ocasio-کورتز در عبور از حیوانات: افق های جدید در حال حاضر.

سلام و خوش آمدید دوباره به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این زمان در اطراف ما برخی از به روز رسانی بر روی ایکس باکس مایکروسافت سری X, بازی توکیو نشان می دهد و Animal Crossing: New Horizons. بیایید آغاز شده است.

در اینجا چیزی است که بازی ها در ایکس باکس جدید سری X

به آرامی اما مطمئنا مایکروسافت رونمایی بیشتر و بیشتر در مورد راه اندازی ایکس باکس سری X است که برنامه ریزی شده برای پایان این سال است. در اخیر دیجیتال نمایشگاه که تا به حال بزرگ نینتندو مستقیم vibes شرکت مشترک برخی نگاه اجمالی در توسعه بازی ها برای این سیستم در حالی که برجسته ویژگی های این سیستم فعال خواهد شد کسانی که بازی را داشته است.

یکی از بازی های مایکروسافت نشان داد خاموش شد روشن حافظه نامحدودیک آینده تیرانداز است که در نهایت به سری X و همچنین کنسول های نسل فعلی و PC. به نظر می رسد خوب واقعی—و آن شمشیر است. سرد است. خاک 5 خواهد بود هدف قرار دادن کنسول نیز با نرخ فریم 120 دو بار به عنوان بالا به عنوان فعلی کنسول استاندارد است. و منتظر هستند که هر یک از این بازی های جدید ؟ خوب گذشته از این انیمیشن بسیار Scarlet Nexusاعلام شده توسط Bandai Namco نه واقعا. اما این نوع از نقطه; ایکس باکس سری X اجازه می دهد بازی های برنامه ریزی شده برای نسل فعلی برای اجرا به بهترین خود را خودشان با توجه به مایکروسافت و در بسیاری از موارد مالکیت عبور خواهد کرد و نسل است. اگر شما خود در این بازی بر روی سیستم های قدیمی تر مایکروسافت به طور خودکار دسترسی به بسیاری از همان کسانی که بازی ها در سری X از طریق برنامه ای به نام Smart تحویل. و EA است که در آن بیش از حد با Madden NFL 21 مالکیت انتقال بین Xbox One و سری X. است این بسیار اوجی خبر ؟ اما آن را به خوبی می دانیم که شخص ثالث و بازی های در حال آمدن به سری X است که شما ممکن است مجبور به خرید مورد علاقه خود را دو بار برای یک بار.

دو بازی بزرگ حوادث شده اند آشکار لغو

جای تعجب نیست coronavirus است که هنوز هم عمیقا تأثیر صنعت بازی های ویدئویی تقویم با دو فرد در حوادث گرفتن axed این هفته به تنهایی. اولین بازی توکیو نمایش بزرگترین غير رویداد E3 سال در بسیاری از چشم ها را نمی توان انجام آن سالانه سپتامبر رویداد. با توجه به PC Gamer آنلاین جایگزین است که برنامه ریزی شده است. نیز, PC Gamer گزارش می دهد که بازی پاریس هفته قرار است برای اواخر اکتبر نیز لغو شد. بازی پاریس هفته نشده ذکر شده انجام یک رویداد آنلاین به عنوان رتبهدهی نشده است. هر دو واقعه اشاره به coronavirus را بسیار واضح دلیلی برای لغو و پیوستن به امثال GDC E3 و در هر تجمع بیش از 10 نفر که در جهان در حال از خط خارج. اگر هر ویدئویی رویداد نبوده است لغو این سال مطمئن باشید: آن را احتمالا خواهد بود.

AOC از دیدن مردم عبور حیوانات سلیمان

هی چانه تا هر کس ما هنوز Animal Crossing: New Horizons—و همانطور که در حال حاضر در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز وجود دارد بیش از حد. این congressmember در زمان به توییتر این هفته برای به اشتراک گذاری است که او می خواهم به دست آورد و بازی و دنبال شد به دیدار او ترکيبات دیجیتال خود را با حیوانات-مردم-پر بهشت است. به گزارش BuzzFeed, دیروز AOC بازدید از جزایر بسیار خوش شانس کاربران توییتر در حالی که با پوشیدن یک بازی در کمپین تی شرت, ترک, خوب نت, صحبت کردن در مورد سیاست و به طور کلی بسیار خوب شهروند نینتندو دنیای دیجیتال. در حال حاضر ؟ در حال حاضر برای سازماندهی انقلاب در برابر تام گوشه. زمان خود آمده است tanooki ستمگران.

پیشنهاد هفته: Bloodborne از نرم افزار در پلی استیشن 4

شما هرگز بازی Bloodborne? من می توانید دریافت کنید که. از نرم افزار, بازی شهرت به عنوان ناشناختنی و غیر دوستانه نه به ذکر این واقعیت است که Bloodborne است گوری و وحشت زده به همه هک. اما اوه, خدای من, میشم, شما باید آن را امتحان کنید. فضای آن است که اخرین آن موفق به ترکیب ترسناک و اکشن شاید بهتر از هر بازی و ویژگی های آن برخی از خیره کننده ترین تاب تا به حال قرار دادن در یک بازی ویدئویی. علاوه بر آن سلاح هایی که تبدیل به سلاح های دیگر. شما همیشه می خواستم یک شمشیر است که تبدیل به یک چکش ؟ Bloodborne بازی شما است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه فضا تلاش می کند تا شما را بکشند و شما را زشت
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net