اصل 15-inch نسخه Microsoft Surface لپ تاپ 3 وارد در اواخر سال 2019 دریافت به اندازه کافی گرم به بررسی شایستگی حداقل یک محتاط نگاه از کسانی که فکر می کنم مایکروسافت می داند که بهترین وقتی که می آید به قابل حمل محاسبات سخت افزار. همکار من اسکات Gilbertson نام آن را یک انتخاب ایده آل اگر شما “برنامه ای برای استفاده از آن به تماشای Netflix ویرایش اسناد و مرور وب است.” چگونه است که برای یک محرک توصیه ؟

شاید جالب ترین جنبه های اصلی سطح لپ تاپ 3 این واقعیت است که آن را بخشی از مایکروسافت روند جدید dabbling در جایگزین اینتل پردازنده. تنها بر خلاف داغ مرطوب زباله که توسط کوالکام-رنده Surface Pro X روی سطح لپ تاپ 3 با AMD اجرا می شود. اینتل مجهز نسخه نیز در دسترس در, راه اندازی, اما آن را به بازار عرضه شد که سطح لپ تاپ 3 برای کسب و کار—مفهوم ضمنی این حال نه برای مصرف کنندگان. اما این است که راه های هوشمند از نگاه کردن به آن ؟ که نسخه شما باید دریافت کنید? AMD یا Intel?

بیایید با توزیع آشکار: در این نزدیکی-دوقلو به AMD-صفحه سطح لپ تاپ 3 تنها با یک CPU و یک چند تغییرات نسبتا جزئی قطعات (مانند های مختلف بی سیم چیپ ست). این همان فوق العاده درخشان 15-inch touchscreen (3:2 نسبت ابعاد و 2,496 x 1,664 پیکسل رزولوشن) و همان 3.4-پوند, 17 میلی متر-ضخامت شاسی. آن نیز همان کمبود پورت: یک full-size USB و USB-C پورت و آن. تنظیمات متفاوت است اما سیستم من برای تست تا به حال 16 گیگابایت RAM, 256 گیگابایت SSD و 1.3 گیگاهرتز Core i7. به عنوان با AMD نسخه از سیستم گرافیک یکپارچه شده است.

در حالی که من اصلا Gilbertson کامل نتایج بنچمارک برای مقایسه مستقیم, من می توانم به شما بگویم که داستان از نوار به شدت به راهنمایی عملکرد به نفع اینتل مدل. AMD Ryzen 5 است که به سختی شناخته شده بودن یک انبار سوز و شما می توانید انتظار قابل ملاحظه افزایش سرعت در حال حرکت به پردازنده Core i7—حداقل زمانی که در حال اجرا بالا پایان برنامه های کاربردی. شما نمی خواهد که جهان به شما تحویل داده توسط اینتل مبتنی بر سطح لپ تاپ 3 اما شما ببینید در دنیای واقعی عملکرد سود حدود 10 درصد بیش اخیر-مدل Core i5 و سیستم های جامد 20 درصد بیش ترین Ryzen ماشین آلات. و به عنوان یک جایزه اگر چه سطح لپ تاپ 3 مجهز به گرافیک مجتمع شدم و نمرات بازی های VR و عکس دستکاری معیار است که در خط با (یا بهتر) مدل لپ تاپ مجهز به یک کارت گرافیک Nvidia GeForce MX150 GPU. در نهایت من را به ثمر رساند 7 ساعت, 46 دقیقه عمر باتری در تمام صفحه پخش ویدئو تست است که حداقل به عنوان خوب به عنوان AMD واحد می شود.

به عنوان با AMD نسخه صفحه کلید جامد است و پاسخگو و صفحه لمسی فوق العاده است (به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ). من در ابتدا تا به حال برخی از مسائل با پاسخ صفحه لمسی اما برخی از به روز رسانی سیستم عامل طبقه بندی شده اند که پس از چند ری بوت. فقط 3.4 پوند دستگاه قطعا در سمت نور برای یک لپ تاپ 15 اینچ هر چند اکثر لپ تاپ ها در این بخش تمایل به ویژگی های بیشتر و گزینه های اتصال. در سمت به علاوه سیستم نیست به خصوص با صدای بلند تحت بار و موفق برای اقامت نسبتا سرد است.

تمام گفته “Intel Inside” شما می شود برخی از منافع روشن به AMD مدل اما (در قیمت های فعلی) به شما پرداخت خواهد شد اضافی $200 برای یک equivalently مجهز به ماشین. که ارزان نیست اما من فکر نمی کنم آن را سخت به فروش وقتی که می آید به روز رسانی. این افزایش عملکرد در تقریبا هر ابعاد توجیه مبلغ سرمایه گذاری—حداقل اگر شما مصمم به رفتن با یک سطح لپ تاپ 3 بدون توجه به آنچه. زرنگ و دانا مقایسه خریداران را ببینید که سطح لپ تاپ 3 نسبتا گران بدون توجه به آنچه CPU شما ساز و برگ آن را با. اگر آن را یک سیستم جامد در حق خود پول خود را کشش بیشتر اگر شما نگاه در جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de