الگوهای مهاجرت نشان می دهد یک بهشت برای باستان انسان و حیوانات

نقطه اوج یک سری از سایت های باستان شناسی که نادیده می گیرند یک شرکت مستغرق بخش از آفریقای جنوبی خط ساحلی و یکی از مهم ترین محل برای مطالعه انسان مدرن ریشه بود که به اندازه یک بهشت برای حیوانات به عنوان آن را برای انسان های اولیه. جیمی بیماری هوجکین دکترا استادیار انسان شناسی در دانشگاه دنور کلرادو و تیم او حفر باستان گیاهخوار دندان برای پیدا کردن که بسیاری از حیوانات محلی قرار داده ماند در محیط زیست اکوسیستم غنی که ممکن است توضیح دهد که چرا انسان شکوفا وجود دارد بیش از حد.

خانه به اولین انسان مدرن

خانه را به برخی از ثروتمندترین شواهد برای رفتار و فرهنگ از اولین به وضوح انسان مدرن غوطه قفسه به نام Palaeo-Agulhas ساده (PAP) یک بار تشکیل اکوسیستم خود را. همکاری نویسنده Curtis Marean دکترا دانشگاه ایالتی آریزونا مشغول به کار با تیم از دانشمندان برای چندین دهه برای بازسازی این منطقه را به دوره پلیستوسن در این دوره زمانی که میرسد از 2.6 میلیون به 11,700 سال پیش.

در این مطالعه محققان با نگاه به طور خاص در آنتلوپ مهاجر الگوهای در نقطه اوج. این سری از غار های که نشستن بر روی مدرن در ساحل آفریقای جنوبی ارائه می دهد باستان شناسی مواد از انسان ها بودند که زندگی و شکار وجود دارد به 170,000 سال پیش.

“یخبندان در طول چرخه ساحلی قفسه قرار گرفت” گفت: بیماری هوجکین. “وجود دارد که مقدار زیادی از زمین در مقابل غار سایت. ما فکر آن را به احتمال زیاد است که انسان و گوشتخواران شکار شد حیوانات به عنوان آنها مهاجرت شرق و غرب بیش از این در معرض کنار.”

فقدان الگوی مهاجر

بیماری هوجکین و تیم او می خواستم به درک آن مهاجر الگوهای. آنها مورد مطالعه ایزوتوپهای کربن و اکسیژن در داخل مینای دندان از بسیاری از گیاهخواران از جمله Reduncaیا reedbuck یک nonmigratory بز کوهی. مینای دندان می تواند نشان می دهد یک الگوی مهاجرت با ردیابی تغییر سطح کربن از گیاهان و حیوانات می خورد به عنوان دندان های خود را رشد.

در کل وتر, کولر محیط خانه را به گیاهان C3; داغتر و خشک کن و محیط خانه را به گیاهان C4. حیوانات مانند پوشش گیاهی سرسبز که بدان معنی است که آنها تمایل به دنبال باران الگوهای: در این مورد شرق برای باران تابستان (C4 چمن) و غرب برای زمستان باران (C3 چمن). اگر حيوانات مهاجرت بین تابستان و زمستان بارندگی مناطق خود مینای دندان ثبت نام خواهد بود که سالانه C3 و C4 گیاه چرخش به عنوان یک منحنی سینوسی به عنوان دندان های خود را رشد.

الف) نقشه آفریقای جنوبی (SA) نشان دادن توزیع C4 علف های مرتبط با درصدی از باران تابستان از شرق به غرب در امتداد ساحل و زمستان بارندگی منطقه در غرب (اصلاح شده از Vogel, 1978); ب) یک نقشه از SA نشان دادن منطقه بیشتر کیپ فلوريستيک منطقه با گسترش PAP و فرضهای حیوانات مهاجرت (یعنی فرضهای آن است که حیوانات شده اند انجام از راه دور مهاجرتهای بین شرق و سواحل در تابستان بارندگی منطقه و west coast در زمستان بارندگی منطقه)

اما زمانی که بیماری هوجکین و تیم او با استفاده از nonmigratory reedbuck خود را به عنوان کنترل حیوانات آنها یافت می شود که مینای دندان از آن به طور معمول مهاجر بگیرید و یاد دهید-مانند گاو وحشی افریقایی, بزکوهی افریقایی و سپرینگبک — نشان داد که هیچ قابل تشخیص مهاجر الگوی. اکثر حیوانات خوشحال به نظر می رسید به سمت راست جایی که آنها بودند.

“آنها در حال مبارزه در نقطه اوج” می گوید: بیماری هوجکین. “ما در حال حاضر می دانیم که قدرتمند سیستم های رودخانه عرضه گسترده ساحل در نتیجه حیوانات ندارد به مهاجر. این یک محل بزرگ منابع عاقلانه. در طول interglacials زمانی که به ساحل منتقل و نزدیک به غار انسان تا به حال صدف و دیگر منابع دریایی و زمانی که سواحل گسترده در یخبندان بار شکارچیان به حال دسترسی به غنی زمینی محیط زیست است. شکارچیان نمی باید به عنوان تلفن همراه با تمام این گیاه خوار سرگردان در اطراف.”

پر رونق در یک پناهگاه Ecogeological

بیماری هوجکین تیم را یافته و از این ماقبل تاریخ Eden تکرار دیگری اخیر کشف شده است. هفتاد و چهار هزار سال پیش یکی از زمین بزرگترین و شناخته شده فوران در کوه توبا در سوماترا اندونزی, ایجاد یک جهانی در زمستان باعث جمعیت سقوط کرد. در سال 2018 محققان از Marean گروه یافت می شود که انسان در نقطه اوج نه تنها جان سالم به در برد اما رونق در هاون.

بیماری هوجکین می گوید این فقط اولین تلاش در استفاده از داده های ایزوتوپی برای آزمون این فرضیه از شرق و غرب و الگوهای مهاجرت در این سایت ها و تحقیقات بیشتری انجام خواهد شد.

“این کاملا امکان پذیر است که مهاجرت حیوانات الگوهای تغییر خط ساحلی در نقل مکان کرد و در طول یخبندان و interglacial چرخه” گفت: بیماری هوجکین.

تأمین کنندگان مالی برای این پروژه عبارتند از بنیاد ملی علوم از هاید خانواده پایه و جان تمپلتون بنیاد در موسسه انسان ریشه (IHO) در دانشگاه ایالتی آریزونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>