مایک پنس ماسک-کمتر کلینیک مایو سفر تاپ های این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته گذشته در سفر خود به کلینیک مایو معاون رئیس جمهور رفت و ماسک-کمتر است. رسانه های اجتماعی به سرعت در زمان توجه داشته باشید.

هیچ راهی وجود دارد به sugarcoat آن: هفته گذشته یکی دیگر از سخت خواهد بود. مقامات یافت اجساد در U-Haul کامیون و شواهد آمد نشان می دهد سوء استفاده از کودکان در حال افزایش است با توجه به قرنطینه. Upsides سخت به آمده; بیکاری همچنان به رشد به عنوان بیشتر می شد به عنوان یک نتیجه از این ویروس با بازارهای cratering در پاسخ—چیزی است که تبدیل شدن به یک هفته از وقوع است. به عنوان بالا به عنوان چهره رسمی برای Covid-19 تلفات ممکن است شواهد مانت که آنها پایین تر از واقعیت آن باقی مانده است دشوار است به پروژه چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. جای تعجب نیست که مردم به دنبال هر چیزی را به آنها لبخند آیا این یک واحه آهنگ یک مبارزه بین AMC تئاتر و جهانی بیش از پیش فرض تور جهانییا شادی است که بتی به Weathercat. اما برای آن لحظات زمانی که حتی گربه ها نیست به اندازه کافی وجود دارد.

معاون رئیس جمهور Mike ‘ماسک’ پنس

آنچه اتفاق افتاد: مردمی شده اند صحبت کردن در مورد ارزش ماسک صورت در طول coronavirus همه گیر برای برخی از زمان در حال حاضر. بسیاری از آنها را به طور کلی به نفع. بیشتر به جز معاون رئیس جمهور مایک پنس که در هفته گذشته نشان داد تا ماسک-کمتر به درمانگاه درمان Covid-19 بيمار.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: Covid-19 همچنان به تسلط و … ، همه چیز در این دنیا واقعا با یکی-در-شش خانه های سالمندان در آمریکا گزارش شیوع, بهداشت کارگران در حال مرگ و رئیس جمهور تهمت نگران گوشت. با همه که رفتن بسیاری از آنها اطمینان برای شنیدن در شروع هفته گذشته که معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد بود بازدید از مینه سوتا در کلینیک مایو به یادگیری بیشتر در مورد دولت “moonshot”—است که می گویند آن موضع تهاجمی نسبت به مطمئن شوید که هر ساکن است که می خواهد به آزمایش می شود برای coronavirus فرصت. به جز …

آه بله. آیا کسی باید “معاون رئیس جمهور نادیده دستورالعمل در مورد ماسک صورت” در دفتر خود ، اگر شما دریافت این جایزه این هفته است. این حرکت مشکل ساز شد برای بسیاری از دلایل از جمله این واقعیت است که این درمانگاه به صراحت گفت پنس او باید پوشیدن یک.

در واقع یک صدای جیر جیر که تایید درمانگاه گفته بود این پنس به طرز مرموزی ناپدید شده پس از سفر خود را.

جای تعجب نیست با توجه به اعتراض برهنه خود را, چهره, باعث, پنس سعی کردم به آدرس تصمیم خود را نسبتا به سرعت. متاسفانه توضیح خود را برای انتخاب به پوشش چهره اش بود … متقاعدکننده به حداقل می گویند.

اما حتی فراتر از چیزی که در مورد چشم, که تا حدودی نگران کننده نگرش برای مرد در اتهام از coronavirus نیروی کار بهحق است ؟ مگر, البته, پنس می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شد و درست است که او آن را انجام, برای, به عنوان برخی اعتقاد بر این مورد بود.

البته شاید یکی دیگر از دلایل است که ما نه فقط در مورد فکر نشده است.

غذای آماده: روز جمعه پنس عینک, ماسک, در حالی که تور یک کارخانه GM.

صبر او گفت: چه?

آنچه اتفاق افتاد: مفسر بن شاپیرو پیشنهاد کرد که افراد مسن تر در حال مرگ از coronavirus است “نه همان چیزی که” به عنوان افراد جوان تسلیم شدن به ویروس.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: وقتی که می آید به طرز حیرت انگیزی بد آگاه چیزهایی که رئیس جمهور تهمت دانست و گفت: هفت روز گذشته دیده نمی شود هر چیزی را به بالا نشان می دهد تزریق مواد ضد عفونی کننده کمک خواهد کرد. اگر هر چیزی—شاید سنجش که او به اوج خود رسید و یا شاید آن را دست پاچه خواهان التماس او را به توقف صحبت کردن—مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا آرام هفته گذشته است. (تقریبا.) اما طبیعت از خلا متنفر است ،

بنابراین درست است که رفتن به مرحله و به جرات می توان گفت چیزی نسبتا مزخرف و غیر حساس در مورد جهانی همه گیر با عواقب فاجعه بار برای میلیون ها? خانم و آقا , روزانه, سیم editor-in-chief بن شاپیرو.

که البته نه یک چیز خوب می گویند. دلیل آن ویروسی رفت اما—و oh boy, آن را قطعا رفت و ویروسی بود که کسانی که نظرات اتفاق افتاد به بیش از یک کمی مضحک.

صبر است شاپیرو “مرگ پانل” مرد ؟ خوب, بله, او قطعا است که باعث می شود خود را در نظرات اخیر احساس می کنم تا حدی ریاکارانه.

شاپیرو نیز که سعی کردم به استدلال می کنند در برابر حقوق زنان تحت پوشش بودن به شدت طرفدار زندگی حتی صحبت کردن در مورد صرفه جویی در نوزاد هیتلر.

اما واقعا بیایید به تمام افراد در حال مرگ چیزی. که شاید جای تعجب نیست, ترین خوش آمدید فرضی بحث را در زمانی که بسیاری از سالمندان مردمی هستند در واقع در حال مرگ به دلیل coronavirus.

غذای آماده: زمانی که این توییت شما می دانید که شما چیزی گفت که ناراحت مردم است.

دو مرد وارد سه مرد ترک (به نحوی)

آنچه اتفاق افتاد: فقط زمانی که شما فکر 2020 انتخابات شد و در نهایت به دو نامزد در اینجا می آید contrarian سرحال آزادیخواه به مسائل پیچیده تر است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری بود که در حال حاضر شکل دادن به یکی از عجیب و غریب با Covid-19 تأثیر همه چیز از انتخابات رای خود را. بیش از دو سوم از آمریکایی ها بر این باورند که کروناویروس در حال رفتن به اخلال در انتخابات در برخی از راه را با برخی از تعجب اگر انتخابات خواهد بود به تعویق افتاد. (دموکرات نامزد جو بایدن یکی از کسانی که worriers.) در همین حال رئیس جمهور تهمت است که ظاهرا از دست دادن سرد خود را با کارکنان خود را به دلیل نظر سنجی نیست به دنبال بزرگ برای او اگر چه او هرگز می خواهم اعتراف کنم که publicly. آه و نگرانی وجود دارد که آیا یا نه ما قصد داریم به موضوع به دخالت خارجی دوباره اگر چه چین علنا اعلام کرد که علاقه مند نیست. به عبارت دیگر تاپیک های زیادی در جریان است. و همانطور که از اواسط هفته و حتی بیشتر.

صبر کنید. چه? بله 2020 انتخابات ممکن است یک اسپویلر نامزد نماینده جاستین Jalbi که به نظر می رسد می خواهید برای اجرای به عنوان نامزد آزادیخواه. این آخرین قدم برای حزب جمهوری خواه که رای به استیضاح تهمت سال گذشته است. اما اشتباه نکنید او را برای یک لیبرال در لباس مبدل او نیز رای دادند در برابر ساخت مجازات فدرال نفرت و جنایت. او قطعا نه پس انتظار می رود مسیر حرفه ای که برای اطمینان حاصل کنید.

بنابراین آنچه که دقیقا این است که Jalbi بازی اینجا ؟ او فقط یک اسپویلر یا آیا او فکر می کنم او می ایستد شانس ؟ هیئت منصفه است که قطعا در آن در حال حاضر.

خوب, حداقل رای دهندگان است که در پشت او درست است ؟ راست?

نه اتفاقا “راس پرو” آغاز روند در توییتر چندی پس از Jalbi اعلام نامزدی خود را. اجازه دهید صادقانه “راس پرو آغاز شده روند در توییتر” است که واقعا یک عبارت است که تا به حال بوده است ادا قبل از بنابراین ما واقعا باید این را در نظر بگیرید یک Jalbi دست انداز. دیدن ؟ او در حال حاضر در حال ساخت یک تفاوت!

چیزی عجیب اتفاق افتاده پس از یک دوره مردم به tweeting در مورد پرو را شکست خورده اما مهم ریاست جمهوری اجرا در سال 1992 در تا حدودی موهن از نظر اینکه: راس پرو طرفداران شروع به نشان دادن و حمایت خود را پسر دهه پس از این واقعیت است. (یا شاید با نفع همه است که ادراک.)

بر اساس این شواهد وجود دارد بحث شود که Jalbi واقعا است به چیزی. مسلما آن چیزی که مردم نمی خواهد واقعا تا 2058 اما در اواخر بهتر از هرگز ،

غذای آماده: چگونه بهترین برای توصیف جاستین Jalbi به افرادی که در حال دردناکی آگاه از آرای انتخابات ریاست جمهوری اما به شدت غافل از دیگر سیاستمداران ؟ در واقع این باعث می شود نوعی از حس.

شما رو سوال ما رو اجتناب تکنیک های

آنچه اتفاق افتاد: واقعا برخی از مردم وجود دارد که باید بدانید بهتر از آنها بخواهید برای پرسش ها زمانی که آنها آگاه چقدر منفور هستند. برای مثال در حال حاضر دادستان کل ایالات متحده آمریکا است که ساخته شده یک اشتباه در توییتر در هفته گذشته.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: بار وجود دارد زمانی که رسانه های اجتماعی کسی اداره می کند چیزی است که شما فقط می دانم که یک ایده بد است بلافاصله مانند یک ایده بد است که شما نمی توانید کاملا به آن اعتقاد دارند در وهله اول اتفاق افتاد. به شوخ طبعی است.

بله, درست است; وزارت دادگستری سعی کردم به #AskTheAG روند با دادستان کل ویلیام Barr—مردی که برگزار شده است در تحقیر کنگره برای امتناع از اطاعت احضاریه; چه کسی پیشنهاد کرد که حمایت از پلیس یک نیاز است برای دریافت حفاظت پلیس; که تحت فشار قرار دادند در برابر خود وزارت دادگستری توصیه برای یک حکم زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن طرفدار راجر سنگ به جای علاقه یک جمله کوتاه; و است که موضوع نامه ای با بیش از 2000 سابق DOJ امضا برای درخواست استعفای خود را—به لحاظ نظری پاسخ دادن به سوالات با استفاده از این هشتگ.

شما می توانید حدس بزنید که چگونه است که رفت نمی تواند شما ؟

وجود دارد حتی برخی از سوالات موضعی!

به تعجب از هیچ یک برچسب به زودی یک داستان را در خود دارد چرا که یک بار دیگر این بود که یک ایده خوب نیست از طرف چه کسی فکر می کرد آن را. همچنین به تعجب به هیچ وجه یک بار جواب داد: هیچ یک از این سوالات.

غذای آماده: وجود دارد در واقع یک سوال تکراری که مردم به درخواست Barr. در اینجا یکی از بیشتر … مودب نسخه.

پا

آنچه اتفاق افتاد: روند آیند و می روند اما به نظر می رسد که اینترنت را به صورت جفت خوب از gams باقی می ماند ثابت قضاوت در غیر این صورت غیر قابل توضیح روند که جاروب توییتر این هفته است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در ادامه سنت در هر هفته قرنطینه آوردن کاملا بی اهمیت غریب روند که عقده روحی به اینترنت برای مدت کوتاهی قبل از ناپدید شدن تقریبا به طور کامل به کجا—استنلی توچی thirstdom در حال حاضر ؟ —در هفته گذشته شاهد بسیاری از مردم خیلی به پاها حتی اگر آنها اجرای عشق خود را به درستی.

پاها متعلق به لیزا از گروه کره ای Blackpink و آنها به نظر می رسد در یک رقص تصویری با عنوان “لیلی فیلم #3” که او نوشته شده آنلاین. روز پس از آن این اتفاق افتاده است چون اینترنت.

و پس از آن … همه چیز عجیب و غریب است.

این روند چنان محبوب شد که تعداد بی شماری از explainers نوشته شده بود که مردم در تلاش برای درک آنچه که قرار بود. (یا برای این موضوع که چرا “آیا این کار و آن کار را” متن به نظر می رسید بنابراین مهم است که به همه چیز—که احتمالا به سادگی رفتن به باید chalked به برخی از سحر و جادو غیر قابل توصیف.) پاسخ واقعی به آنچه البته به سادگی این است: افراد گیر کرده در داخل در همه زمان ها به آرامی از دست دادن ذهن خود را. اگر چسبیده لیزا در فرد دیگری باعث می شود همه چیز بهتر است اجازه دهید فقط آن را در آغوش و حسادت ما نه کاملا به عنوان ویروسی فقط رتبهدهی نشده است.

غذای آماده: این الگوی رفتاری آن دوره اجرا شده است ، آن زمان برای تکرار بعدی و—فقط شاید—این ممکن است آن را. کار می کند ؟


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • من نه در همه آرام با عبور از حیوانات
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • استکهلم مترو شبکه در جهان است طولانی ترین هنر راه رفتن
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im