‘Minecraft زندان’ باعث می شود خزنده سیاه چال برای همه در دسترس

طرفداران این نوع ممکن است فکر می کنم آن را بیش از حد ساده است اما این بازی برای کودکان و نوجوانان—و هیچ مشکلی با آن.

در 1990s قبل از هدف قرار دادن بی نهایت تکرار موفقیت با این اکشن-ماجراجویی فرمول از جنگ های ستاره لگو , بازی لگو استفاده می شود برای قرار دادن بسیاری از بازیهای رایانهای. تحت لگو تعاملی بنر شرکت منتشر متنوع slate PC و کنسول عناوین در انواع ژانرهای. سبد خرید روروک مخصوص بچه ها, ساختمان, شبیه سازی, اول شخص, اکتشاف بازی ها. اگر شما یک بچه بودند با یک PC در اواخر ’90s مقدمه اول خود را به استراتژی زمان واقعی ممکن است Starcraft اما Lego Rock Raiders. این بازی تمام شد با هدف کودکان و نوجوانان و جوانان در آنها ساخته شده هاردکور, gaming خوانا تر به کودکان و نوجوانان توسط—و این وحشتناک است عبارت عذر خواهی در پیشبرد—اعمال نفوذ لگو تجاری است. لگو زیبایی شناسی ملاقات سرگرم کننده ساده در جالب گوشه از بازیهای ویدئویی در جهان است. دوست داشتنی, موفق, فرمول.

کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمیناول فوتبال spinoff توسعه یافته به طور مستقیم توسط Mojang Studios, استودیو که هلمز هسته بازی احساس می کند و مجزا از یک قطعه با آن عناوین لگو. بر روی PC و کنسول ها آن است که اساسا یک دیابلو بازی در Minecraft لباس. مانند دیابلو بازی آن است که یک سویفت هک-و-اسلش بازی از دیدگاه سربار. به عنوان یک ناشناس blocky ماجراجو شما مبارزه با هیولا های جمع آوری غارت و تجارت در که غارت برای لوت بهتر و مبارزه با هیولا. شما می توانید این کار را به تنهایی و یا با دوستان و یا از طریق اینترنت و یا چند نفره محلی. در حالت ایده آل شما را به بازی برای یک مدت طولانی دوباره پخش به صورت تصادفی ایجاد شده ماموریت نقشه ها در افزایش سطح دشواری تا گرسنگی خود را برای اعتیاد آور, فانتزی, مبارزه با سیرچشم یا شما خیلی kitted با لوت خوب است که بدون چالش باقی مانده است. سیاه چال خزنده مانند این قطعه از gristle شما به طور مداوم جویدن gnawing آنها را به formlessness و سپس آمدن ماه و یا سال بعد هنگامی که ولع مصرف بازدید دوباره.

به عنوان یک خزنده سیاه چال, کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین است برجسته صالح. آن را در رنگ های روشن و مبهم spookiness استاندارد معنوی Minecraft تنظیم با زامبی ها و عنکبوت های غول پیکر و گاه به گاه خمیازه کشیدن چاله به مرموز جهنم دنیا شکستن مزارع و جنگل ها. مبارزه است با هوش و ساده, ظروف سرباز یا مسافر از سریع شمشیر اسلش جادوها و فلش. آن را احساس خوب است. آن را نه بیش از حد سخت و بیش از حد ساده و آسان برای پرش به داخل و خارج از سریع جلسات. طرفداران این ژانر را در مورد آن شکایت بودن بیش از حد ساده و شاید کمی کم عمق اما طرفداران این ژانر هستند نه نقطه. این است که از بالا به پایین یک بازی برای کودکان است. وجود دارد هیچ مشکلی با آن.

در واقع ممکن است آن را الهام گرفته از انتخاب. مانند بازی لگو قبل از آن Minecraft زندان ها باعث می شود سیاه چال خزنده نوع درگیر شدن در یک راه است که می تواند به راحتی اسیر کردن طرفداران جوان که عاشق فوتبال است اما نمی دانم دیابلو از پاپ. قدرت این بازی نیست در مطلق برتری از آن مکانیک اما در آن approachability. آن را یک بازی دوستانه نوعی بازی است که خود به خود باز می شود تا invitingly به طرفداران فوتبال در راه است که بسیاری از اسپین-آف موفق به درستی ضبط.

در پس دعوت Minecraft زندان ها ممکن است نشان می دهد ممکن است در آینده برای کمیته مبارزه با سانسور و گسترده آن وکسل جهان است. بازی اصلی نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی آن را در مورد به عنوان خالص امکان فضا را به عنوان وجود دارد در بازی با طیف وسیعی از انواع بازی و ایجاد تنها به بزرگتر شدن و با گذشت هر به روز رسانی. آن را تقریبا بیشتر لگو از لگو, پاداش, خلاقیت با ساده ساختمانی که در مقیاس خیلی خیلی بی نهایت اجازه می دهد انفرادی و یا مشترک ایجاد در کنار وسیع میزبان از بازیکن ساخته شده مدها و علاقه مندان به خلق است که آنقدر وسیع و پیچیده آنها احساس هر دو نابغه و وابسته به دان کیشوت. اما به عنوان زمان می رود در Mojang و مایکروسافت در حال رفتن به می خواهید برای پیدا کردن همه چیز برای انجام با آن نام تجاری است. آنها سعی کردند یک روایت ماجراجویی بازی با ثبتشده که خوب بود اما احساس بیش از حد overdetermined و pandering به به واقعا گرفتن روح از کمیته مبارزه با سانسور. در مقابل کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین احساس به طور کامل در هماهنگی با هسته بازی گرفتن آن تصاویر و ایده های آن بسیار مبهم “با نام تجاری” اگر شما می خواهید برای رفتن وجود دارد و امتداد آن به جای به طور کامل حالت های جدید بازی.

مانند لگو قبل از آن ممکن است این باشد که در آن فوتبال می رود به سمت قابل تعویض هویت است که اجازه می دهد تا آن را برای انطباق با برخی از اصول اصلی برای انواع انواع بازی و بازی موقعیت های. اگر فوتبال را به یک محصول تجاری این است که آینده خوبی برای آن است. نه Minecraft به عنوان یک حق رای دادن riffed به زمین اما حق رای دادن به عنوان یک محل برای خلاقیت است. حق رای به عنوان سفیر, راه لگو بود که برای لحظه دوست داشتنی در ’90s. یک گرم به باز کردن ژانرهای جدید با, کاوش های جدید بازی هم قبل از عقب نشینی به خانه راحت پایه از کمیته مبارزه با سانسور. بنابراین در حالی که کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین این بازی برای اولین بار از نوع خود آن را به خوبی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>