به عنوان بخشی از تلاش های در حال اجرا برای دیدن آنچه که ویروس خفاش بندر محققان در چین جمع آوری یکی از یک غار در Guandong.

EcoHealth داد

attaaaggtt tataccttcc caggtaacaa accaaccaac tttcgatctc ttgtagatct …

که رشته ای از آشکار گنگ و نامفهوم است: این قطعه از یک توالی DNA از ویروسی بیماریزا لقب 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV) است که قریب به اتفاق چین و ترسناک کل جهان است. دانشمندان در حال علنا های رو به رشد تعداد کامل توالی ویروس از بیماران—53 در آخرین شمارش در طرح جهانی در های تمام آنفلوانزا داده های پایگاه داده. این ژنوم ویروسی هستند که به شدت مورد مطالعه به سعی کنید به درک منشاء 2019-nCoV و چگونه آن را متناسب با, خانواده, درخت مرتبط با ویروس ها یافت می شود در خفاش ها و گونه های دیگر است. آنها نیز با توجه به نگاه اجمالی به آنچه که این ویروس تازه کشف جسمی به نظر می رسد مانند آن چگونه است و چگونه آن را ممکن است متوقف شود.

“یکی از بزرگترین غذای آماده messages [از ویروسی توالی] است که وجود دارد یک مقدمه به انسان و سپس انسان به انسان گسترش می گوید:” تروور Bedford, یک متخصص بیوانفورماتیک در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است. نقش Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان چین در سال 2019-nCoV تیره باقی می ماند هر چند چنین توالی همراه با نمونه بازار محیط زیست برای حضور این ویروس است و روشن است که آن را در واقع به حال اولیه مهم نقش مهمی در تقویت شیوع. ویروسی توالی بسیاری از محققان می گویند نیز با ضربت بزمین کوبیدن ایده پاتوژن آمد از یک ویروس شناسی موسسه در ووهان.

در همه 2019-nCoV نزدیک به 29,000 نوکلئوتید پایگاه که نگه ژنتیک, کتاب آموزش تولید ویروس. اگر چه این یکی از بسیاری از ویروس ها که ژن ها در شکل RNA دانشمندان تبدیل ویروسی در ژنوم به DNA با پایگاه های شناخته شده در مختصر به عنوان A, T, C, G, آن را آسان تر به مطالعه است. بسیاری از تجزیه و تحلیل های 2019-nCoV را توالی در حال حاضر به نظر می رسد در virological.org, nextstrain.org, preprint سرور مانند bioRxiv و حتی در مجلات مورد بررسی. به اشتراک گذاری از توالی توسط محققان چینی مجاز بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر جهان به توسعه خود را برای تشخیص این ویروس که در حال حاضر یافت شده است در 18 کشور دیگر.

زمانی که برای اولین بار 2019-nCoV توالی شد و در دسترس پژوهشگران قرار می گیرد و آن را در یک درخت خانواده شناخته شده coronaviruses—که فراوان هستند و آلوده به بسیاری از گونه ها و در بر داشت که آن را نزدیک ترین مربوط به اقوام موجود در خفاش. یک تیم به رهبری شیعه ژنگ-Li یک coronavirus متخصص در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش در 23 ژانویه در bioRxiv که 2019-nCoV را توالی شد 96.2% شبیه به یک خفاش ویروس بود و 79.5 درصد شباهت به کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) یک بیماری که اولیه شیوع بیماری نیز در کشور چین بیش از 15 سال پیش. اما کوروناویروس سارس است به طور مشابه رابطه نزدیک به بت ویروس ها و توالی داده قدرتمند است که آن را شروع به پریدن کرد به مردم از coronavirus در civets که متفاوت از انسان سارس ویروس ها با عنوان چند به عنوان 10 نوکلئوتید. که یکی از دلایل که چرا بسیاری از دانشمندان گمان می کنند وجود دارد یک “واسطه” میزبان گونه—یا چند—بین خفاش و 2019-nCoV.

با توجه به بدفورد و تحلیل بت coronavirus توالی که شیعه ژنگ-Li تیم برجسته لقب RaTG13 متفاوت 2019-nCoV نزدیک به 1100 نوکلئوتید. در nextstrain.org یک سایت او تاسیس بدفورد ایجاد کرده coronavirus درختان خانواده که شامل خفاش civet سارس و 2019-nCoV توالی. (درختان تعاملی—با کشیدن موس کامپیوتر بر آنها از آن آسان است برای دیدن تفاوت ها و شباهت های بین توالی.)

بدفورد را تجزیه و تحلیل از RaTG13 و 2019-nCoV نشان می دهد که این دو ویروس ها به اشتراک گذاشته یک جد مشترک 25 تا 65 سال پیش برآورد او وارد ترکیب تفاوت در نوکلئوتید بین ویروس ها با فرض نرخ جهش در دیگر coronaviruses. پس از آن به احتمال زیاد در زمان دهه RaTG13-مانند ویروس ها به جهش به 2019-nCoV.

سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) یکی دیگر از بیماری های انسان ناشی از coronavirus مشابه دارای یک لینک به بت ویروس ها. اما مطالعات ساخته شده است یک مورد فوتی و فوری آن را شروع به پریدن کرد به انسان از شتر. و درخت فیلوژنتیک از شیعه bioRxiv کاغذ (در زیر) باعث می شود شتر-MERS لینک آسان است برای دیدن.

دیگر یک ویروس در گردش در جمعیت های انسانی بیشتر زمان آن به توسعه جهش که افتراق سويه در افراد آلوده و با توجه به اینکه 2019-nCoV توالی به تجزیه و تحلیل تاریخ از یکدیگر متفاوت با هفت نوکلئوتید در اکثر این نشان می دهد آن شروع به پریدن کرد به انسان بسیار به تازگی. اما آن را یک راز باقی مانده است که حیوانات گسترش این ویروس به انسان است. “وجود دارد بسیار بزرگ منطقه خاکستری بین ویروس ها در شناسایی خفاش ها و ویروس در حال حاضر جدا شده در انسان می گوید:” وینسنت مونستر یک virologist در ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که مطالعات coronaviruses در خفاش شتر و دیگر گونه است.

شواهد قوی نشان می دهد که بازار بازی های برگزار شده اولیه نقش مهمی در گسترش 2019-nCoV اما اینکه آیا آن را منشاء شیوع نامشخص باقی مانده است. بسیاری از ابتدا تایید 2019-nCoV موارد—27 از اولین 41 در یک گزارش 26 47 در یکی دیگر از — متصل شد به ووهان بازار اما تا 45% از جمله اولین انگشت شماری بودند. این افزایش احتمال این که اولیه پرش به مردم در جاهای دیگر اتفاق افتاده است.

با توجه به انتخاب دولت-اجرای آژانس خبری “محیط زیست نمونه” از ووهان غذاهای دریایی مارک پیدا کرده است شواهد 2019-nCoV. از 585 نمونه های آزمایش, 33 مثبت بودند 2019-nCoV و همه در این بازار بزرگ غربی بخشی است که در آن حیات وحش فروخته شد. “این تست مثبت از بازار بسیار مهم می گوید:” ادوارد هلمز, یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه سیدنی است که با همکاری گروه اول به عموم انتشار 2019-nCoV دنباله. “چنین میزان بالایی از تست مثبت خواهد قویا حاکی است که حیوانات در بازار نقش کلیدی در ظهور ویروس.”

در عین حال وجود داشته است هیچ preprints یا رسمی علمی گزارش نمونه برداری پس از آن روشن نیست که اگر هر کدام حیوانات آزمایش مثبت است. “تا زمانی که شما به طور مداوم جداسازی ویروس از یک گونه آن را واقعا دشوار است به منظور تلاش برای تعیین چه طبیعی میزبان است می گوید:” Kristian اندرسن یک زیست شناس تکاملی در موسسه تحقیقات.

یک توضیح ممکن برای سردرگمی در مورد که در آن ویروس وارد بدن انسان است که اگر وجود دارد یک دسته از به تازگی آلوده حیوانات فروخته شده در بازار های مختلف. و یا یک حیوان آلوده معامله گر می تواند منتقل می شود این ویروس به افراد مختلف در بازارهای مختلف. یا بدفورد نشان می دهد کسانی که در اوایل موارد می تواند آلوده شده توسط ویروس ها است که نمی توان به راحتی انتقال و پراکنده کردن. “این خواهد بود بسیار مفید برای فقط یک رشته و یا دو تا از بازار [محیط زیست نمونه] است که می تواند روشن چگونه بسیاری از زئونوزها رخ داده است و زمانی که آنها رخ داده است” بدفورد می گوید.

یک گروه تحقیقاتی فرستاده مدفوع و دیگر بدن نمونه از خفاش آنها به دام افتاده در غار به ووهان موسسه ویروس شناسی به جستجو برای coronaviruses.

EcoHealth داد

در صورت عدم نتیجه گیری روشن در مورد شیوع را منشاء تئوری های رشد و برخی از آنها شده است نظر علمی لرزان. یک دنباله تجزیه و تحلیل رهبری وی جی از دانشگاه پکن و آنلاین منتشر شده توسط مجله ویروس شناسی پزشکی قابل توجهی را پوشش خبری که آن را پیشنهاد کرد که “مار محتمل ترین حیوانات حیات وحش مخزن برای 2019‐nCoV.” دنباله متخصصان این pilloried آن است.

تئوری های توطئه نیز فراوانند. یک CBC News گزارش در مورد دولت کانادا اخراج دانشمندان چینی که مشغول به کار در یک وینیپگ آزمایشگاه که مطالعات خطرناک پاتوژن های تحریف شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آنها جاسوس بودند که به خارج قاچاق coronaviruses. این ووهان موسسه ویروس شناسی است که برتر آزمایشگاه در چین است که مطالعات خفاش و انسان coronaviruses نیز زیر آتش آمده است. “کارشناسان کم ارزش کردن حاشیه نظریه ارتباط چین coronavirus به سلاح پژوهش” خواندن یک تیتر در یک داستان در واشنگتن پست است که با تمرکز بر تسهیلات.

نگرانی در مورد این موسسه تا قبل این شیوع. طبیعت فرار یک داستان در سال 2017 در مورد آن ساختمان جدید ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاه و شامل زیست شناس مولکولی ریچارد Ebright از راتگرز دانشگاه پیسکتاوای ابراز نگرانی در مورد اتفاقی عفونت که او اشاره کرد بارها و بارها اتفاق افتاده با آزمایشگاه کارگران دست زدن به سارس در پکن. Ebright که دارای یک سابقه طولانی از بالا بردن پرچم قرمز در مورد مطالعات با خطرناک بیماری زا نیز در سال 2015 انتقاد یک آزمایش که در آن تغییرات ساخته شده بودند به سارس-مانند ویروس در گردش چینی خفاش برای دیدن اینکه آیا آن را به حال بالقوه به علت بیماری در انسان است. در اوایل این هفته Ebright سوال دقت بدفورد در محاسبه وجود دارد که حداقل 25 سال فاصله تکاملی بین RaTG13—virus برگزار شد در ووهان ویروس شناسی موسسه—و 2019-nCoV با این استدلال که نرخ جهش ممکن است متفاوت به عنوان آن را از طریق میزبان های مختلف قبل از انسان است. Ebright می گوید علمخودی که 2019-nCoV داده ها “سازگار با ورود به جمعیت انسانی به عنوان یک حادثه است.”

شیعه نه به ایمیل پاسخ از علوماما او همکار دیرین و بیماری و بوم شناس پیتر Daszak از EcoHealth داد, اخراج Ebright را حدس. “هر زمان وجود دارد در حال ظهور بیماری یک ویروس جدید همان داستان بیرون می آید: این سرريز و یا انتشار یک عامل یا یک bioengineered ویروس” Daszak می گوید. “این فقط یک شرم است. به نظر می رسد انسان نمی تواند مقاومت در برابر جنجال و این اسطوره ها و در عین حال آن را به ما خیره حق. وجود این تنوع باور نکردنی از ویروس ها در حیات وحش و ما فقط خراش سطح. است که در آن تنوع وجود خواهد داشت برخی که می تواند آلوده مردم و در درون آن گروه خواهد بود که علت بیماری است.”

یک تیم از محققان از ووهان موسسه ویروس شناسی و EcoHealth داد به دام افتاده اند خفاش ها در غارها در سراسر چین مانند این یکی در گوانگ دونگ به نمونه آنها را برای coronaviruses.

EcoHealth داد

Daszak و شیعه را باید برای 8 سال بوده است به دام انداختن خفاش ها در غارهای اطراف چین به نمونه مدفوع و خون برای ویروس ها. او می گوید آنها باید نمونه برداری بیش از 10000 خفاش و 2000 گونه های دیگر است. آنها دریافته اند برخی از 500 رمان coronaviruses حدود 50 که سقوط نسبتا نزدیک به ویروس سارس در درخت خانواده از جمله RaTG13—آن صید شد یک خفاش نمونه مدفوع آنها جمع آوری شده در سال 2013 از یک غار در Moglang در استان یوننان. “ما نمی توانیم فرض کنیم که فقط به خاطر اینکه این ویروس از یوننان بالا دنباله هویت با یکی از جدید که منشاء” Daszak می گوید و اشاره کرد که تنها بخش کوچکی از coronaviruses است که خفاش آلوده کشف شده است. “من انتظار دارم که هنگامی که ما به نمونه برداری و نمونه برداری و نمونه در سراسر جنوب چین و مرکزی چین است که ما در حال رفتن به پیدا کردن بسیاری از ویروس های دیگر و برخی از آنها نزدیک تر خواهد شد [2019-nCov].”

این فقط یک “کنجکاو علاقه” برای کشف کردن آنچه موجب فعلی شیوع Daszak می گوید. “اگر ما نمی پیدا کردن منشاء آن هنوز هم می تواند یک مواج عفونت در یک مزرعه در جایی و زمانی که این بیماری می میرد, می تواند وجود داشته باشد ادامه داد: سرريز که واقعا سخت به متوقف شود. اما هیئت منصفه هنوز در چه ریشه های واقعی این هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی