نهنگ Minke در حال تلاش برای برقراری ارتباط بیش الدین از اقیانوس سر و صدا

یک فرد بالغ minke نهنگ در سواحل استرالیا. به عنوان اقیانوس می شود بلندتر minke تماس های در حال غرق.

رابرت هاردینگ کتابخانه تصویر/Nat Geo مجموعه تصویر

تصور کنید که یک قورباغه تماس اما با یک فلز صدای تودماغی—و شدت اره برقی. که “سر” از یک نهنگ minke. و این یک شکل از ارتباطات حیوانات در معرض خطر غرق اقیانوس سر و صدا, تحقیقات جدید نشان می دهد.

با تجزیه و تحلیل بیش از 42000 نهنگ minke بسیار عظیم آن boi دانشمندان دریافته اند که سر و صدای پس زمینه, تشدید, که نهنگ ها در حال از دست دادن توانایی خود را برای برقراری ارتباط در مسافت های طولانی. این می تواند محدود کردن توانایی خود را برای پیدا کردن جفت و تعامل اجتماعی مهم تماس با سایر نهنگ ها.

رجینا Guazzo های دریایی بوم شناس دریایی در جنگ اطلاعات مرکز اقیانوس آرام و همکاران ثبت شده نهنگ minke بسیار عظیم آن boi بیش از 1200 کیلومتر مربعی قنداق کردن نیروی دریایی ایالات متحده اقیانوس آرام موشک محدوده امکانات در نزدیکی جزیره هاوایی کائوآئی از 2012 تا 2017. با اندازه گیری زمانی که یک سر رسید مختلف در زیر آب, میکروفن تیم مشخص نهنگ مکان به عرض 10 تا 20 متر است. سپس محققان با استفاده از این موقعیت همراه با مدل, چگونه صدای کاربران زیر برای محاسبه شدت از هر سر که آن را منتشر شد.

این تیم در مقایسه با این اندازه گیری با سر و صدای محیط از جمله امواج, باد و زلزله زیراب (بدون تمرین نظامی انجام شد در این نزدیکی هست در طول دوره مطالعه). آنها دریافتند که نهنگ minke بسیار عظیم آن boi رشد بلندتر بلندتر در شرایط. که تعجب آور نیست—موجودات در سراسر قلمرو حیوانات تا حجم خود را هنگامی که وجود دارد سر و صدای پس زمینه. (این پدیده دوبله Lombard اثر صادق است برای انسان بیش از حد فکر می کنم برگزاری یک مکالمه در یک کنسرت با صدای بلند.)

اما نهنگ minke’ پاسخ های متفاوت از کسانی که از دیگر نهنگ های این تیم در بر داشت. Orcas و humpbacks به نظر می رسد برای جبران به طور کامل برای افزایش سر و صدا شدت از تماس های خود را رشد می کند در قدم اهسته با محیط سطح سر و صدا. تماس های از نهنگ minke از سوی دیگر افزایش تنها حاشیه در حضور سر و صدا با صدای بلند. که شبیه به پاسخ bottlenose دلفین ها و حتی برخی از زمینی حیوانات مانند خفاش ها و قورباغه ها.

این minke نسبتا ساکت تر calls معنی است که جمعیت برآورد کوچک گریزان نهنگ ها—به طور معمول انجام شده با استفاده از آکوستیک نظرسنجی—احتمالا نادرست محققان نشان می دهد. حیوانات نیستند در معرض خطر اما کمی شناخته شده در مورد آنها Guazzo می گوید: ساخت این کار حتی بیشتر مهم است. “صدا راه اصلی نهنگ حس و درک خود را از محیط زیست است.”

Guazzo و همکاران او تخمین می زنند که نهنگ minke تماس در یک نسبتا کم سر و صدای محیط می تواند توسط دیگران شنیده تا آنجا که 114 کیلومتر; به عنوان سطح سر و صدا افزایش یافته است که طیف وسیعی کاهش یافته و به فقط 19 کیلومتر آنها گزارش این ماه در مجله آکوستیک جامعه آمریکا. “این منظور از قدر تغییر در ارتباطات محدوده” Guazzo می گوید. “[پس از] آن را سخت بدانید که تا چه حد آنها باید قادر به برقراری ارتباط این می تواند واقعا تاثیر منفی.”

محققان می گویند humanmade سر و صدا ناشی از حمل و نقل فعالیت یا تمرین نظامی برای مثال—به احتمال زیاد باید همان اثر را به عنوان سر و صدا. که قابل توجهی به عنوان اقیانوس اخذ شده بلندتر تقریبا 3 دسی بل در هر دهه در درجه اول به دلیل تجاری حمل و نقل.

به عنوان پرکار سر و صدا سازان ما باید یک تعهد برای محدود کردن برنامه به طور بالقوه مضر برای تلفن های موبایل نفوذ در اقیانوس می گوید دانشگاه کرنل دریایی بوم میشل Fournet بود که درگیر نیست در کار. “اگر ما شروع به درک که در آن ناتوانی در برقراری ارتباط در ضربات ما می توانیم تغییر دهیم و رفتار انسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر