گزارش متهم iFlytek از فروش تکنولوژی به دولت که مورد استفاده قرار گیرد به ستم قومی Uighurs در چین غربی است.

دانشگاه MIT است خاتمه داده شود با همکاری پژوهشی با iFlytek های هوش مصنوعی شرکت متهم به تامین تکنولوژی برای surveilling مسلمانان در شمال غربی استان سین کیانگ.

دانشگاه لغو این رابطه در ماه فوریه پس از بررسی یک پروژه آینده تحت محکم دستورالعمل های حاکم بر بودجه از شرکت در چین و روسیه و عربستان سعودی است. MIT است گفت: چرا آن را فسخ iFlytek همکاری و یا افشا جزئیات بیشتر در مورد این پروژه که باعث شد نقد و بررسی, اما آن مواجه شده است و مقاومت مواجه از برخی از دانش آموزان و کارکنان در مورد ترتیب پس از آن دو سال پیش آغاز شد.

“ما را بسیار جدی نگرانی در مورد امنیت ملی و امنیت اقتصادی تهدید از چین و کشورهای دیگر و مسائل مربوط به حقوق بشر می گوید:” ماریا Zuber معاون تحقیقات در دانشگاه MIT.

ما شرکت ها و دانشگاه ها ساخته شده اند روابط با فن آوری شرکت در سال های اخیر است. اما این روابط باید تحت افزایش نظارت به عنوان روابط بین دو کشور باید soured.

MIT اعلام کرد آنچه که قرار بود پنج سال همکاری با iFlytek با هیاهو در ژوئن 2018. از آن پس iFlytek کمک کرده است صندوق طیف وسیعی از تحقیقات در مورد موضوعات از جمله تعامل انسان و کامپیوتر جدید, روش های یادگیری ماشین و کاربردی تشخیص صدا. تحت توافق iFlytek انتخاب پروژه های موجود به صندوق اما MIT می گوید این شرکت دریافت نمی دسترسی ویژه به کار و یا دریافت اختصاصی داده و یا کد. مقدار از پول درگیر شد اعلام نشده است.

تنظیم شد بیشتر بحث برانگیز در اکتبر 2019 زمانی که دولت ایالات متحده ممنوع و شش AI شرکت ها از جمله iFlytek از انجام کسب و کار با شرکت های آمریکایی برای گزارش تامین تکنولوژی مورد استفاده برای سرکوب اقلیت Uighurs در سین کیانگ. در سال 2017, حقوق بشر, دیده بان ادعا iFlytek عرضه ادارات پلیس در سین کیانگ با تکنولوژی برای شناسایی افراد با استفاده از voiceprints. گزارش های مطبوعاتی رنگ یک تصویر ترسناک از گسترده نظارت در استان از جمله بازداشت و ناپدید شدن بیش از 1 میلیون نفر است.

iFlytek یکی از چین, مسن, AI, شرکت, و در حالی که این متخصص در تشخیص صدای آن را نیز ارائه می دهد ابزار برای تجزیه و تحلیل اسناد و مدارک حقوقی و پزشکی تصاویر. مانند دیگر رشد چینی AI شرکت های قرارداد به عرضه نرم افزار برای پردازش های صوتی و تصویری به ادارات پلیس و دولت های محلی در حال یک منبع مهم درآمد.

این شرکت گفت: دانشگاه MIT تصمیم ناامید کننده بود. “ما به خصوص با عرض پوزش در این مورد می گوید:” جیانگ تائو ارشد معاونت در iFlytek. “چشم انداز همکاری بود برای ساختن یک دنیای بهتر با هوش مصنوعی با هم.”

مانند دیگر ما از دانشگاه MIT دریافت کمک های مالی از شرکت و فرد اهدا اما چند تا از ترتیبات آن ثابت کرده اند که بحث برانگیز است. در فوریه 2019 در دانشگاه reexamined کمک های مالی از عربستان سعودی پس از ترور روزنامه نگار جمال Khashoggi. تنگ تر راهنمایی برای کار با شرکت های خارجی صادر شده در مارس 2019 در میان موشکافی از دانشگاه MIT ارتباط با دیگر شرکت های چینی Huawei و ZTE. MIT تا به حال بودجه قطع روابط با این شرکت ها در سال 2018 به عنوان دولت ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته نقش خود را در اتهام نقض تحریم های آمریکا. در ژانویه سال 2020 MIT منتشر شد نتایج یک تحقیق به کمک های مالی از محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

در سال 2018 MIT دریافت یک زمانی کمک مالی جمع نامعلومی از SenseTime دیگر چینی AI شرکت در حال حاضر موضوع به دولت آمریکا محدودیت. هدیه بررسی توسط دانشگاه MIT موقت هدیه پذیرش کمیته و یک MIT سخنگو می گوید هیچ برنامه ای برای بازگشت به آن است.

مقامات ایالات متحده به طور فزاینده ای با احتیاط از شرکت های چینی در حال توسعه فن آوری های پیشرفته در راستای افزایش تجارت تنش اتهام سرقت مالکیت معنوی و افزایش حس رقابت بین المللی است. بیش از دو سال گذشته آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید بارها و بارها هشدار داده دانشگاه به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از جاسوسی توسط دانشجویان چینی و اساتید و محاکمه هر دو چینی به دنیا آمد و ما دانشگاهیان برای سرقت مالکیت معنوی. در یک جلسه با سران در دانشگاه فنی ماساچوست در ماه نوامبر سال 2019 مایکل Kratsios آمریکا افسر ارشد فناوری هشدار داد در برابر کار با AI شرکت با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

پل Triolo یک عمل سر در گروه اوراسیا و متخصص در فن آوری جهانی سیاست می گوید نگرانی خود را از نقض حقوق بشر مشروع هستند اما سیگنال های آینده از دولت آمریکا شده است مبهم است. “آیا این نوعی از مجازات یا واقعا مشروع تلاش برای تغییر رفتار” او می پرسد. “خطر این است که مرتب کردن بر اساس از نقاشی همه آنها را با یک قلم مو و به دنبال نه در آنچه که آنها در واقع انجام این کار در سین کیانگ و چه مقدار از آنها در حال برداشتن گام به گام به دور از آن است.”

Triolo می گوید کامل کشف روابط بین آمریکا و چین آسیب آمریکا AI بیش از حد. او اشاره می کند که چین تکنولوژی صنعت ساخت سریع پیشرفت در پزشکی و استفاده از هوش مصنوعی به عنوان مثال: “جریان دانش نیست, یک راه است.”

دانشگاه MIT Zuber می گوید: دانشگاه نمی خواهید به راه رفتن به دور از چین است. “ما می خواهیم که قادر به رسم بهترین استعداد در جهان و برخی از که بهترین استعداد از چین می آید” او می افزاید. “چیزی اشتباه انجام دهید این است می گویند که ما در حال رفتن هرگز برای کار با این نهادهای بین المللی تحت هر شرایطی و ما فقط در حال رفتن به قفل درب ما.” Zuber نیز می گوید: “جهانی همکاری بسیار مهم است.”

وقتی که می آید به چین ممکن است آن را دشوار است به چشم پوشی از اعتراض بیش از مسائل حقوق بشر ، Zulkayda Mamat یک دانشجوی کارشناسی ارشد اویغوری تبار بود که در انتقاد از دانشگاه MIT روابط به چینی AI شرکت در حالی که تحصیل وجود دارد از این خبر استقبال اما می گوید MIT باید مورد مداقه قرار دادن همکاری با دقت. “من امیدوارم که آن را همچنان روند reevaluation برای تمام پروژه های” او اشاره کرد. “[A] عدم هوشیاری قطعا آن را در طرف اشتباه تاریخ است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • تحویل برنامه های ارائه رستوران تاسیسات—در هزینه
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de