این قهوه ای کنه (مرکز) اغلب آلوده زنبور عسل, انتقال ویروس مرگبار به آنها.

الکساندر وحشی

جهان زنبور عسل در حال مواجهه با یک بحران بی سابقه ای. پس از 1940s تعداد عسل زنبور عسل در ایالات متحده کاهش یافته است و از 6 میلیون به 2.5 میلیون نفر است. ترکیبی از مستعمره-قتل کنه ویروسی بیماری زا و احتمالا آفت کش ها است که تا حد زیادی به سرزنش. در حال حاضر محققان در حال بهره برداری غیر معمول متحد در مبارزه برای آوردن زنبورها: یک باکتری است که زندگی تنها در خود جرات. با اصلاح ژنتیکی باکتری به ترفند کنه و یا یک ویروس برای از بین بردن برخی از خود DNA دانشمندان بهبود زنبور عسل بقا در آزمایشگاه—و کشته شدن بسیاری از کنه که parasitizing حشرات است.

کار که هنوز به آزمایش می شود در کل کهیر یا خارج از منزل, وعده موثر باشد بیش از مدت طولانی می گوید: رابرت پکستون زنبور عسل بوم در مارتین لوتر دانشگاه هاله-ویتنبرگ بود که نه درگیر با مطالعه. آن می تواند کمک به او می گوید: “عمده آفت از زنبور عسل.”

کسانی که آفت شامل نام درستی Varroa destructor کنه که ضعیف زنبورها با تغذیه در خود ذخیره چربی و همچنین مرگبار “تغییر شکل بال” ویروس کرم انتقال هنگامی که آن را می سازد آن بر زنبورها بدن. همه بیش از حد به سرعت کنه باید توسعه مقاومت به آفت کش ها استفاده می شود که برای کشتن آنها Paxton می گوید.

برای دور زدن آفت کش ها و برخی از دانشمندان تبدیل به یک فرآیند به نام RNA تداخل. RNA است بهترین و شناخته شده برای انتقال DNA پروتئین-برنامه نویسی پیام ها به همراه پروتئین-ماشین آلات تولید. اما RNA همچنین می توانید استخدام برای کمک به “سکوت” ناخواسته مواد ژنتیکی است. توسط مهندسی RNA برای مطابقت با توالی ژن نامطلوب دانشمندان می توانید فعال کردن سلول توانایی را تعطیل مطابق ژن حتی کسانی که منجر به بیماری در انسان است.

جفری Barrick یک میکروبی زیست شناس تکاملی در دانشگاه تگزاس آستین و همکاران او تصمیم گرفت تا ببینید که آیا آنها می تواند جذب باکتری زندگی در زنبور عسل روده برای تولید RNA است که کنه—یا ویروس—از بین بردن برخی از خود ژن. در حالی که انسان باید هزاران نوع باکتری های روده (و هیچ دو انسانی دقیقا همان مجموعه ای از میکروب ها) همه زنبور عسل همان شش تا هشت میکروب های روده که نگه داشتن زنبور عسل سالم است. اگر این روش کار می کرد در یک مجموعه از زنبور عسل, Barrick استدلال آن می تواند به طور گسترده اعمال می شود.

Barrick دانشجوی کارشناسی ارشد Sean Leonard نمیفهمد چگونه به نظر ژنتیکی تغییر یکی از این باکتری ها Snodgrassella alviبه طوری که آن را به طور مداوم ساخته شده RNA که همسان مواد ژنتیکی او می خواست برای از بین بردن: ژن ضروری برای بقای کنه یا ویروس. به تماشای RNA منتشر شده از زنبور عسل روده در سراسر بدن او اضافه شده فلورسنت برچسب ها.

بعد او تغذیه باکتری به گروه تا 20 زنبورها قبل از افشای آنها را به کنه و یا ویروس. کنه شد 70 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ در درمان زنبورها نسبت به عدم درمان آنهایی که لئونارد Barrick و همکاران خود گزارش امروز در علم. “کرم-کشتن تاثیر چشمگیر بود می گوید:” virologist میشل Flenniken از دانشگاه ایالتی مونتانا بود که نه درگیر با کار. زمانی که زنبورها آلوده به این ویروس بودند و 36 درصد احتمال بیشتری برای زنده ماندن تا زمانی که آنها قرار دارد روده با میکروب ویروس-هدف قرار دادن RNA از با میکروب های روده نمی ساخت RNA, این گزارش تیم.

اصلاح روده باکتری همچنان ادامه دارد در زنبور عسل روده حداقل طول آزمایش—15 روز—ارائه یک منبع ثابت از antimite و ضد ویروس RNA است. و چون زنبوران بالغ خوراک در حال توسعه زنبور عسل, آنها ممکن است قادر به انتقال این مفید روده میکروب ها به نسل بعدی Barrick می گوید.

در نظریه دیگر رنس می تواند اضافه شده به میکروب به بهبود سلامت زنبور عسل و شاید حتی زنبور عسل کمتر در معرض آفت کش ها. “این کمی مانند یک سفارشی پزشکی برای زنبور عسل می گوید:” جفری اسکات حشرات متخصص زهر شناسی در دانشگاه کرنل در ایتاکا بود که درگیر با کار. “قادر بودن به مهندس میکروب های روده و به طور خاص تنظیم بیان ژن در میزبان عظیم مفاهیم.”

او و دیگران احتیاط این است که باکتری ها به طور معمول آسان نیست شامل بالا بردن نگرانی های در مورد استفاده از این رویکرد در وحشی. بعلاوه مقدار کار بیشتری باید انجام شود برای ایجاد اثربخشی رویکرد جدید در کهیر با ده ها هزار زنبور عسل است. اما Paxton می گوید: “اگر این روش کار می کند در این زمینه است که می تواند پایان Varroa و ویروس ها.” حداقل تا زمانی که این عوامل بیماری زا مقاومت در برابر توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de