مدل بحرانی زیرساخت نشان می دهد آسیب پذیری

یک تیم چند رشته ای از دانشگاه ایالتی کانزاس محققان توسعه یک شبیه سازی کامپیوتری نشان داد که گوشت گاو عرضه زنجیره ای از آسیب پذیری های که نیاز به حفاظت — واقعی نگرانی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Caterina Scoglio, استاد و Qihui یانگ دانشجوی دکتری در مهندسی برق و کامپیوتر به تازگی منتشر شده “در حال توسعه یک عامل مبتنی بر مدل برای شبیه سازی گوشت گاو تولید و حمل و نقل در جنوب غربی کانزاس” در Physica یکیک Elsevier انتشار مجله.

این مقاله یک مدل از گوشت گاو, سیستم تولید و صنعت حمل و نقل که به هم وابسته هستند مهم زیرساخت — شبیه به شبکه برق و کامپیوتر فن آوری است. با توجه به مدل اختلال در گاو صنعت-به ویژه در گوشت گاو بسته بندی گیاهان را تحت تاثیر قرار دهد صنعت حمل و نقل و هم باعث بزرگ اقتصادی آسیب برساند. اختلالات مدل در شبیه سازی به اشتراک گذاری شباهت با نحوه بسته بندی گیاهان آسیب دیده اند و در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به کار بر روی این پروژه وجود دارد مقدار زیادی از تاکید بر مطالعه انتقادی زیرساخت; به خصوص آنهایی که وابسته به این معنی که آنها باید با هم کار کنند با بحرانی دیگر زیرساخت” Scoglio گفت. “ایده این است که در صورت وجود نارسایی در یکی از سیستم های آن می توانید آن را به سیستم های دیگر, افزایش اثرات فاجعه بار.”

این مطالعه شامل انواع دیدگاه برای ایجاد واقع بینانه و مدل تلفيقی از هر دو سیستم. نویسندگان در این مقاله شامل همین Gruenbacher دانشیار و رئیس بخش مهندسی برق و کامپیوتر; جسیکا Heier Stamm, دانشیار صنعتی و تولید سیستم های مهندسی; Gary Brase, استاد علوم روانی; Scott DeLoach استاد و رئیس دپارتمان علوم کامپیوتر و داود Amrine مدیر پژوهش از گوشت گاو موسسه.

محققان با استفاده از این مدل به ارزیابی که زنجیره تامین اجزای شد قوی تر و کدام نمی شد. آنها تعیین می شود که بسته بندی گیاهان آسیب پذیر هستند. Scoglio گفت که حوادث اخیر در وسط COVID-19 همه گیر افزایش مسائل مهم در مورد چگونه برای حفاظت از سیستم.

“پیام مهم است که پس از درک نقش حیاتی این هکرها, ما نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه ما می تواند محافظت از هر دو آنها و افرادی که کار می کنند وجود دارد,” Scoglio گفت. “در حالی که گیاهان هستند که زیرساخت های حیاتی و نیاز به محافظت, مراقبت از سلامت کارگران بسیار مهم است. چگونه می تواند ما را در طراحی فرایند تولید است که می تواند انعطاف پذیر و سازگار در یک بیماری همه گیر?”

با توجه به مقاله beef cattle صنعت منجر حدود 8.9 میلیارد دلار به کانزاس اقتصاد و استخدام بیش از 42000 نفر در دولت است. پس از کامیون مورد نیاز برای حرکت گاو و هر گونه اختلال در هر دو گاو تولید و یا حمل و نقل تقریبا قطعا آسیب زدن به اقتصاد منطقه ای و Scoglio گفت.

“هکرها باید در نظر گرفته شود به عنوان یک نقطه بحرانی بسیار طولانی زنجیره تامین است که نیاز به توجه خاص به مطمئن شوید که آن را با شکست مواجه خواهد شد و می توانید ادامه کار” Scoglio گفت. “گوشت گاو هکرها هستند که زیرساخت های حیاتی در ایالات متحده است.”

این پروژه با حمایت بنیاد ملی علوم و متمرکز در جنوب غربی کانزاس اما محققان اذعان دارند که گاو از خارج از منطقه و وقفه ممکن است بزرگتر ملی اثرات.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کانزاس. Original نوشته شده توسط استفانی ژاک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im